O nas

58WIELKA WOLA to streetartowa odpowiedź na niszczenie naszej cywilizacji przez wszędobylski neokomunizm, który z butami lezie nie tylko w politykę, ale w edukację, kulturę i wszystkie inne dziedziny życia.

Pragniemy żyć w Polsce i świecie, które będą nowoczesne i racjonalne, ale zbudowane na stałych wartościach, a nie na ewoluujących z dnia na dzień „wartościach”.

Chcemy, aby nasze “Konserwatywne koszulki i nie tylko!” trafiły na ulice. By były głosem tych, którzy nie mogą już patrzeć na ogarniającą nas zewsząd paranoję, w której to co wczoraj było nie do pomyślenia, dziś stawiane jest za wzór do naśladowania.

UWAGA! Jesteśmy ludźmi tolerancyjnymi. Sprzeciwiamy się wszelkim przejawom stereotypowego myślenia o innych ludziach, w tym rasizmowi, a także agresji, jako metodzie działania. Nie mamy też żadnych, na siłę przypisywanych prawicy fobii, ani kopleksów lewicy, która wstydzi się Polski i jej historii.

Nie podzielamy jednak wszechobecnej politycznej poprawności. Przyniesiona z zachodu, jak dżuma, prowadzi do ciężkich zaburzeń logicznego myślenia, a przede wszystkim zduszenia wolności słowa. Powoduje opanowanie debaty publicznej, przez jedyny “właściwy” nurt filozoficzny.Passe jest szacunek do własnego kraju z jego historią, kulturą, wreszcie do ludzkiego życia, wyśmiewana jest wiara w Boga. Za to trendy jest bycie: ateistą, satanistą, feministą czy wprost – komunistą,

My mówimy – odwrotnie! To wszystko „było na czasie” pod koniec XIX w., kiedy jeszcze nie były znane skutki tych pożal się Boże „idei”. Dziś ta wiedza jest szeroko dostępna – kompletny rozkład społeczny w dziesiątkach państw, rozbicie milionów rodzin; ogłupienie społeczeństw, totalny upadek demograficzny, kulturalny, moralny, łamanie wszelkich tabu….

To wszystko od lat, garstka ideologów sprzedaje młodzieży, jako kontrkulturę, a więc zakazany owoc, bunt, ale przede wszystkim coś fajnego, modnego, a nawet (o ironio!) wzniosłego. My mówimy – to blaga, lipa, kłamstwo! Kiedy już nawet z lodówki wychodzi Nergal, Szczuka, Nowicka, Palikot czy Doda Elektroda, prawdziwą kontkulturą jest konserwatyzm!

I takie właśnie są nasze projekty.

Wszystko w Wielkiej Woli robimy najlepiej jak potrafimy, ale przy okazji innych codziennych obowiązków. Dlatego prosimy o wyrozumiałość. Zapraszamy do zaglądaniana naszą stronę – jedno możemy obiecać –  rozwój naszego projektu.

Z Bogiem!

Wielka Wola to:

156

Nasze koszulki trzymają wysoką jakość:

Czekamy na wszelkie sugestie i pomysły dotyczące działania sklepu, wzorów, itp. Z wypracowanych środków wspieramy inne konserwatywne przedsięwzięcia, tworzymy kolejne wzory, realizujemy też własne projekty.

UWAGA! Obecnie nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień!

 

U NAS ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE I SWOICH BLISKICH!

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!