Regulamin

1.  Właścicielem sklepu internetowego www.wielkawola.pl jest firma:
Krzesiwo M. Podulka, ul. Polna 48/11, 00-644 Warszawa, NIP: 118-130-98-35, Regon 140716448.

Numer konta bankowego: Millennium 93116022020000000353173317

2.  Zakupów w sklepie można dokonać zarówno logując się na stronie sklepu, jak i poprzez kontakt e-mailowy, przy czym preferowany jest ten pierwszy rodzaj transakcji.

3.  Po dokonaniu zakupu Klient otrzyma drogą e-mailową dane do przelewu, wraz z kwotą za zakupiony towar i kosztem przesyłki.

4. Aby sfinalizować transakcję należy potwierdzić ją za pośrednictwem otrzymanego automatycznie e-maila.

5. W przypadku, gdyby Klient nie otrzymał ww. informacji, prosimy o zgłoszenie tego faktu na adres e-mail: wielkawola@wielkawola.pl.

6.  Istnieją trzy formy płatności za zakupiony towar: przelew zwykły na konto bankowe, przelew za pośrednictwem płatności online oraz pobranie. Sklep nie realizuje sprzedaży „za pobraniem” towaru o wartości do 30 zł.

7.  Do zakupionego towaru dołączamy paragon, a na życzenie Klienta wystawiamy fakturę VAT.

8.  Wszystkie podane w sklepie ceny są cenami brutto i zawierają już 23% podatek VAT.

9.  Sprzedawane produkty są nowe, koszulki posiadają firmowe metki i opakowania.

10.  W przypadku zakupu większej ilości towaru Sprzedający może przyznać Klientowi specjalny upust.

11.  Zakupiony w sklepie internetowym towar jest dostarczany do Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej lub innej firmy przesyłkowej, a także za pośrednictwem podanych na stronie firm, u których można odebrać towar osobiście.

12.  Koszt dostawy towaru pokrywa Klient.

13.  Koszty dostawy znajdują się na stronie sklepu i dotyczą standardowych przesyłek na terenie Polski. W przypadku przesyłek niestendardowych i zagranicznych koszty będą ustalane indywidualnie. Przy większych dostawach Sprzedający może utrzymać koszt dostawy na tym samym poziomie przejmując na siebie część kosztów przesyłki.

14. W przypadku powstania okoliczności przesuwających w czasie realizację zamówienia Klient zostanie o tym poinformowany i będzie mógł podjąć decyzję, czy oczekuje na towar, czy żąda zwrotu pieniędzy.

15.  W sytuacji, kiedy realizacja zamówienia jest niemożliwa pieniądze zostaną niezwłocznie zwrócone Klientowi.

16.  Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, w szczególności w przypadku podania błędnego adresu e-mail, adresu dostawy i braku możliwości kontaktu.

17.  Sprzedający nadaje przesyłki 2-3 razy w tygodniu, a w okresach świąt, ferii i wakacji 1-2 razy w tygodniu, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

18.  Czas oczekiwania na zakupiony towar zależy od firmy dostarczającej przesyłkę i  wynosi średnio 1-3 dni od momentu nadania przy wysyłce Pocztą Polską lub na następny dzień roboczy przy usługach firm kurierskich.

19.  Podczas odbioru przesyłki Klient zobowiązany jest do sprawdzenia towaru i w przypadku wykrycia jego wady lub pomyłki podczas realizacji zamówienia niezwłocznego powiadomienia Sprzedającego na e-mail: sklep@wielkawola.pl.

20.  Zrealizowanie reklamacji wiąże się z podaniem przez Klienta wymaganych przez Sprzedającego danych oraz przesłania reklamowanego towaru. Klient ma też prawo do ubiegania się o zniżkę za wadliwy towar.

21.  Nie uwzględnia się reklamacji wynikających ze złego użytkowania towaru, np. w przypadku koszulek – nieodpowiedniego prania, prasowania, itp.

22.  Na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Klient ma możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie czternastu dni bez podania przyczyny składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

23. Warunkiem przyjęcia zwrotu lub wymiany towaru jest jego nieużywanie i odesłanie go w stanie kompletnym i nieuszkodzonym.

24. Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 106/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. rozporządzenie ogólne UE (w skrócie RODO) Administratorem Danych Osobowych jest firma Krzesiwo M Podulka.
a. Dane osobowe pozostawione w trakcie korzystania ze sklepu, w szczególności podczas transakcji są traktowane w sposób poufny. Nie będą ujawniane osobom trzecim, ani innym podmiotom, poza sytuacjami wynikającymi z konieczności przeprowadzenia transakcji (np. Poczta, firmy kurierskie).
b. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, po tym czasie zostaną usunięte.
c. W celu ochrony danych osobowych zobowiązujemy się przedsięwziąć odpowiednie środki bezpieczeństwa o charakterze informatycznym i organizacyjnym.
d. Osoba, której dane osobowe przechowujemy ma prawo oczekiwać potwierdzenia przechowywania danych, oraz – sprostowania, usunięcia, ograniczenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
e. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych jest równoznaczne z niemożnością dokonania transakcji w sklepie.
f. W sprawie Danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych – sklep@wielkawola.pl

25.  Dokonanie zakupu w sklepie internetowym www.wielkawola.pl oznacza akceptację  regulaminu.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!