Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ciągnik „Kirovets” K-7M: dane techniczne, funkcje

Ciągnik „Kirovets” K-7M: dane techniczne, funkcje

Ciągnik «Kirovets» K-7M — ciągnik rolniczy, flagowy model petersburskiej fabryki traktorów, stworzony na podstawie modyfikacji K-744 i K-7. W porównaniu do swoich poprzedników otrzymał szereg ulepszeń w zakresie optyki, ergonomii kabiny i detali zewnętrznych. Wartość średniego rocznego czasu pracy wynosi od 1,5 do 3 tys. godzin.

Maszyna jest kompatybilna zarówno ze standardowym sprzętem rolniczym, jak i najnowszymi systemami uprawy szerokopasmowej. Wysoka trakcja i wydajność transportowa pozwala na użytkowanie modelu przez cały rok w najtrudniejszych pracach.

Linia K-7M obejmuje 11 modyfikacji, z których każda na życzenie klienta może być wyposażona w dodatkowe urządzenia rozszerzające jej funkcje produkcyjne.

Nowe możliwości obsługi i konserwacji

W porównaniu do poprzednich wersji model K-7M otrzymał szereg przydatnych ulepszeń:

  • wygodna klapa w kabinie służy do serwisowania skrzyni biegów;
  • poziom obciążenia hałasem jest zmniejszony do 74 dB;
  • fotel amortyzowany pneumatycznie wraz z hydromountami kabiny dodatkowo chroni przed wibracjami;
  • powierzchnia przeszklenia kabiny została zwiększona o 10%, co poprawia widoczność.

Wyposażenie ciągnika

Ciągnik jest wyposażony w silniki wysokoprężne o mocy od 300 do 428 KM, które są przyjazne dla środowiska i niezawodne. Jednostki napędowe współpracują z czterotrybową automatyczną skrzynią biegów wyposażoną w hydrauliczny włącznik zasilania.

Aby poprawić trakcję i właściwości sprzęgające na różnych rodzajach gleby, maszyna otrzymała koła o średnicy lądowania 38 cali. Już w podstawowej wersji dostępny jest trzypunktowy zaczep do szybkiego zaczepienia, a także dyszel i hak hydrauliczny.

W standardowym pakiecie znajduje się wysokowydajny układ hydrauliczny do sprzętu roboczego, wyprodukowany na bazie podzespołów niemieckiej marki Bosch Rexroth. Dzięki funkcji Power Beyond możesz bezpośrednio odłączyć zasilanie hydrauliczne do obsługi osprzętu.

Producent przewidział umieszczenie systemu telemetrycznego OMNICOM, który pomaga zintegrować się z nowoczesnymi technologiami zarządzania flotą. Korzystanie z autopilota Trimble wyposażonego w monitor zwiększa wydajność sprzętu i obniża koszty operacyjne.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Najnowocześniejsze ciągniki NEW HOLLAND. Przegląd gamy modeli, wideo, obsługa, recenzje
Ссылка на основную публикацию