Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
1 View
Artykuł Rating:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kosiarka Champion EM3211. Przegląd, instrukcje, specyfikacje

Kosiarka Champion EM3211. Przegląd, instrukcje, specyfikacje

Kosiarka Champion EM3211. Przegląd, instrukcje, specyfikacje

Kosiarka Champion EM3211

Ta elektryczna kosiarka jest przeznaczona do trawników średniej wielkości. Jest wyposażony w silnik asynchroniczny, ma niewielką wagę i jest łatwy w obsłudze. Kosz na trawę ma pojemność zaledwie 25 litrów.

Kosiarka Champion EM3211. Przegląd, instrukcje, specyfikacje

Kosiarka Champion EM3211

Dzięki składanemu uchwytowi zapewniona jest maksymalna kompaktowość podczas przechowywania i transportu. Wysokość koszenia kosiarki elektrycznej może wynosić od 30 do 70 mm. Na górze kosiarki znajduje się przenośny uchwyt ułatwiający poruszanie.

Zalety kosiarki elektrycznej Champion EM3211

  • Cicha praca;
  • Niski poziom emisji do atmosfery;
  • Duża moc;
  • Długa żywotność.

Wady kosiarki elektrycznej Champion EM3211

  • Wymagający paliwa.

Opis

Kosiarka Champion nie jest samobieżna i musi być popychana, aby wykonać pracę. Wysokość koszenia można ustawić od 30 do 70 mm. Szerokość pojedynczego chwytu nie jest duża, tylko 32 cm.

Kosiarka Champion EM3211. Przegląd, instrukcje, specyfikacje

Regulacja wysokości koszenia

Kosz na trawę jest sztywny, ale posiada uchwyt ułatwiający jego opróżnianie. Etui jest wykonane z tworzywa sztucznego i nie jest zbyt niezawodne, a gdy kamienie odbijają się, może powstać odprysk.

Charakterystyka

Rodzaj jedzeniaelektryczny
moc kW1,0
Wysokość cięcia, mm30-70
Szerokość cięcia, mm320
Objętość kosza na trawę, l70
Ściółkowanienie
Ciężar, kg8

Instrukcja obsługi

W przypadku zagubienia papierowej wersji tego dokumentu, elektroniczna wersja instrukcji obsługi jest dostępna pod linkiem Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek

Pobierz instrukcję obsługi kosiarki Champion EM3211

Kosiarka Champion EM3211 jest elektryczna i wymaga pewnych środków bezpieczeństwa:

  • Nie pracuj na mokrej glebie lub glebie po deszczu. Przed rozpoczęciem pracy upewnij się, że kabel zasilający jest w dobrym stanie i nie jest uszkodzony.
  • Podczas pracy kosiarki elektrycznej Champion EM3211 należy bezwzględnie nosić odzież ochronną w zalecany sposób: okulary ochronne, rękawice gumowe, kombinezon i zamknięte obuwie.


  • Kabel nie może być ustawiony w kierunku jazdy kosiarki, musi być zawsze z tyłu.

Konserwacja

Podczas czyszczenia kosiarki elektrycznej Champion EM3211 zdecydowanie nie zaleca się używania wody, ponieważ może to spowodować zablokowanie systemu. Należy to zrobić wilgotną szmatką, a następnie wytrzeć do sucha.

Kosiarka Champion EM3211. Przegląd, instrukcje, specyfikacje

Kosiarka elektryczna Champion

Przed rozpoczęciem pracy z kosiarką elektryczną Champion należy sprawdzić dokręcenie wszystkich śrub, zwłaszcza tych, które przytrzymują ostrze. Wszystkie obracające się części muszą być okresowo smarowane wodoodpornym smarem.

Przegląd wideo

Przegląd gamy kosiarek Champion

Opinie właściciela

Aleksander:

„Ta maszyna jest zaprojektowana do pracy na dużych powierzchniach. Mam około 6 akrów trawnika, ta maszyna to czysty pył. Specjalnie wziąłem duży model, aby szybko poradzić sobie z pracą. Nie zapomnij dodać oleju! Nie miałem go, napełniłem 10W-40 i poszedłem do szkoły jak dzieci. Były też trudności z łapaczem trawy, instrukcja nie opisuje, jak go umieścić, ale w rzeczywistości jest elementarny. Nie zapomnij wyjąć wtyczki przed jej włożeniem. Plusy: Duża prędkość pracy, kosi wszystko, niski poziom hałasu. Minusy: Obrzydliwe instrukcje w języku rosyjskim dla silnika, dla małych dziewczynek będzie ciężki ”

Link do głównej publikacji