Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kosiarka Champion LM4622. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM4622. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM4622

Kosiarka spalinowa Champion LM 4622 służy do pielęgnacji trawnika na średniej wielkości działce ogrodowej. Obsługuje tryb mulczowania, w którym roślinność jest rozdrabniana na drobne cząstki i wyrzucana z powrotem na trawnik w celu dalszego nawożenia. Wysokość skosu regulowana jest pojedynczą dźwignią w zakresie 25-75 mm.

Kosiarka Champion LM4622. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM4622

Zalety kosiarki samojezdnej Champion LM4622

  • Niezawodny i trwały silnik;
  • System łatwego startu;
  • Napęd na tylne koła;
  • Duży kosz na trawę.

Wady samojezdnej kosiarki Champion LM4622

  • Wysoki poziom hałasu;
  • Wyczuwalne wibracje podczas pracy.

Opis

Tylne koła o dużej średnicy zapewniają kosiarce spalinowej Champion doskonałą zwrotność i kontrolę na każdym rodzaju podłoża. Kolejną zaletą jest to, że trawa nie jest deptana, a trawnik pozostaje równy.

Kosiarka Champion LM4622. Przegląd, instrukcje, recenzje

Łatwość sterowania kosiarką Champion

Dzięki dużemu pojemnikowi na trawę o pojemności 60 litrów i wyrafinowanemu systemowi powietrznemu, który zagęszcza trawę w zbiorniku, możesz pracować w trybie offline przez długi czas.

Kosiarka Champion LM4622. Przegląd, instrukcje, recenzje

Mistrz łapacza trawy

Silnik kosiarki Champion LM4622 to silnik benzynowy o mocy 3 koni mechanicznych. Silnik napędzany jest ręcznym rozrusznikiem. Uchwyt sterujący jest wygodnie składany i oszczędza dużo miejsca podczas przechowywania i transportu. Najwyższe zużycie paliwa wynosi 0,8 litra na godzinę.

Charakterystyka

Rodzaj jedzeniabenzyna
Moc, kW/KM2,2 / 3
Pojemność skokowa silnika, cm3123
Pojemność zbiornika paliwa, l0,8
Wysokość cięcia, mm25-75
Szerokość cięcia, mm460
Objętość kosza na trawę, l60
Ściółkowanietak
Ciężar, kg32,6

Instrukcja obsługi

Ten dokument zawiera szczegółowe informacje dotyczące wszystkich aspektów obsługi samojezdnej kosiarki Champion. Link udostępnia elektroniczną wersję instrukcji obsługi Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek

Pobierz instrukcję obsługi kosiarki Champion LM4622, LM4840. LM5345

Podczas pracy na pochyłej powierzchni należy pracować od dołu do góry. Podczas pracy od góry do dołu istnieje duże prawdopodobieństwo zwolnienia uchwytu i utraty kontroli nad ruchem urządzenia ze względu na wzrost prędkości jazdy.

Podczas pracy przy kosiarce spalinowej Champion LM4622 należy nosić przepisaną odzież ochronną: okulary, kombinezon, zamknięte buty i rękawice.

Weiterlesen:
Kosiarka Huter ELM-1800. Przegląd, charakterystyka, recenzje


Jeśli jesteś pierwszym właścicielem kosiarki spalinowej Champion LM4622, musisz zacząć prawidłowo korzystać z urządzenia. Wlać paliwo i olej do odpowiednich przegródek i delikatnie włamać. Aby to zrobić, pierwsze 4 godziny należy przepracować przy minimalnym obciążeniu.

Utrzymanie

Kosiarka nożowa samojezdna Champion LM4622 wykonana jest z hartowanej stali i jest bardzo ostra po stronie tnącej. Dlatego podczas wykonywania prac naprawczych należy go owinąć, aby nie zaszkodzić zdrowiu.

Kosiarka Champion LM4622. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka spalinowa Champion

Po zakończeniu korzystania z kosiarki spalinowej Champion LM4622 należy oczyścić ją z brudu, kurzu, resztek trawy i liści. Można to zrobić wilgotną szmatką lub podłączając złączkę.


Kosiarka benzynowa Champion pracuje na wysokooktanowym paliwie AI-92 lub AI-95. Skrzynia korbowa mieści 0,6 litra oleju. Instrukcja obsługi zaleca napełnianie środka smarnego klasyfikacją SAE 30 lub SAE 10W-30.

Przegląd wideo

Recenzja bardziej zaawansowanego modelu kosiarki Champion LM4627

Opinie właściciela

Poniżej znajduje się jedna z recenzji właściciela kosiarki benzynowej Champion LM4622, którą zostawili na forach tematycznych:

Walery:

„Mam na farmie wiejski dom, wokół którego jest duży trawnik, jeśli go przytniesz, wygląda bardzo ładnie, ale jest „jeśli”. Praktycznie nie da się tego zrobić kosą lub trymerem i bardzo się męczysz. Ale kosiarka to inna sprawa. Mistrz łatwo startuje, tnie idealnie gładko, zużycie paliwa nie jest małe, ale nie dla niego praca w powietrzu. Uchwyt składa się i maszyna zajmuje wtedy minimalną ilość miejsca.”

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию