Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kosiarka Champion LM4627. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM4627. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM4627

Kosiarka spalinowa Champion LM4627 jest w stanie poradzić sobie z obróbką działki o łącznej powierzchni do 16 akrów. W procesie projektowania tej maszyny zastosowano nowoczesne technologie, które maksymalnie ułatwiają obsługę i konserwację urządzenia.

Kosiarka Champion LM4627. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM4627

Kosiarka jest napędzana czterosuwowym silnikiem marki Champion T475 o mocy 3,5 KM, ręcznym rozrusznikiem i chłodzeniem powietrzem. Champion LM4627 może pracować w trzech trybach: zbieranie trawy do pojemnika, wyrzut boczny i mulczowanie.

Zalety kosiarki Champion LM4627

  • Wysoka moc;
  • Niska cena;
  • Doskonała wydajność;
  • Duży kosz na trawę.

Wady kosiarki Champion LM4627

  • Duża waga;
  • Trudności w manewrowaniu
  • Bezpośrednie połączenie między ostrzem a wałem korbowym.

Opis

Kosiarka Champion to model samojezdny, podczas pracy którego wystarczy tylko skierować maszynę we właściwym kierunku. Wysokość koszenia trawy można ustawić w 7 pozycjach od 25 do 75 mm, poziom ustawia się za pomocą centralnej dźwigni.

Kosiarka Champion LM4627. Przegląd, instrukcje, recenzje

Regulacja wysokości koszenia

Masa maszyny sięga prawie 32 kg, dzięki czemu można ją stosunkowo łatwo transportować, ale jednocześnie kosiarka Champion zachowuje się stabilnie pod każdym obciążeniem i w każdym terenie. Dzięki szerokim tylnym kołom trawnik nie jest deptany, a trawnik pozostaje czysty i równy.

Kosiarka Champion LM4627. Przegląd, instrukcje, recenzje

Łatwość sterowania kosiarką Champion

Uchwyt sterujący kosiarki benzynowej Champion LM4627 jest wygodnie złożony i pozwala zaoszczędzić dużo miejsca podczas przechowywania i transportu.

Charakterystyka

Rodzaj jedzeniabenzyna
Moc, kW/KM2,6 / 3,5
Pojemność skokowa silnika, cm3139
Pojemność zbiornika paliwa, l1,0
Wysokość cięcia, mm25-75
Szerokość cięcia, mm460
Kosz na trawę, l60
Ściółkowanietak
Ciężar, kg31,6

Instrukcja obsługi

Pracę każdego nowego operatora należy rozpocząć od przestudiowania instrukcji obsługi w celu zrozumienia zasady bezpiecznej obsługi i konserwacji. Elektroniczna wersja instrukcji dostępna jest tutaj Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek

Pobierz instrukcję obsługi kosiarki Champion LM4627, LM5131

Weiterlesen:
Motokosa Hammer MTK 28. Recenzja, instrukcja, recenzje

Podczas obsługi kosiarki samobieżnej Champion LM4627 operator musi nosić kombinezon, okulary ochronne, rękawice i zamknięte buty.


Jeśli masz nową kosiarkę Champion, najpierw musisz ją rozłożyć. Aby to zrobić, uzupełnij benzynę, olej i pozwól urządzeniu pracować przy minimalnym obciążeniu przez pierwsze 4 godziny.

Kosiarka Champion LM4627. Przegląd, instrukcje, recenzje

Prawidłowe przygotowanie mieszanki paliwowej

Utrzymanie

Aby przedłużyć żywotność kosiarki samojezdnej Champion 4627, wymagana jest regularna konserwacja. Po zakończeniu pracy upewnij się, że maszyna została oczyszczona z brudu, kurzu i liści. Można to zrobić wilgotną szmatką.

Kosiarka Champion LM4627. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion

Kosiarka benzynowa Champion LM4627 pracuje na wysokooktanowym paliwie AI-92 lub AI-95. Skrzynia korbowa LM4627 mieści 0,6 litra oleju. Instrukcja obsługi zaleca napełnianie środka smarnego klasyfikacją SAE 30 lub SAE 10W-30.


Przegląd wideo

Przegląd samojezdnej kosiarki Champion LM4627

Opinie właściciela

Zwycięzca:

„Cena jest świetna, ale na pewno cierpi na tym jakość. Ten model jest idealny do dużych i równych obszarów, ale jeśli są wybrzuszenia, kwiaty lub krzewy, lepiej spojrzeć na inny model, ponieważ bardzo trudno nim manewrować. Wyrzut boczny działa świetnie, ale jeśli pracujesz z wysoką trawą, przykleja się do noża i prędkość szybko spada. Musisz uważać na kikuty, ponieważ nóż jest bezpośrednio połączony z wałem korbowym, a jeśli w niego wpadniesz, silnik poleci, a naprawa będzie kosztować sporo. Plusy: Duża moc, duża szybkość działania, wysokiej jakości nóż. Minusy: Ciężki i trudny do manewrowania

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию