Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kosiarka Champion LM4630. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM4630. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM4630

Model ten służy do utrzymania czystości trawników i koszenia roślinności na trawnikach średniej wielkości. Maksymalna wysokość skoszonej trawy przez samojezdną kosiarkę Champion LM 4630 nie może przekraczać 20 cm.

Kosiarka Champion LM4630. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM4630

Ten model jest wyposażony w silnik benzynowy o mocy 4,1 KM, napędzany rozrusznikiem elektrycznym i chłodzony strumieniem powietrza.

Zaleta kosiarki Champion LM4630

  • Duża moc;
  • Wysoki zasób pracy;
  • Umiarkowane zużycie paliwa;
  • Zasada jazdy z własnym napędem.

Wady kosiarki Champion LM4630

  • Duże wibracje;
  • Słabej jakości wał korbowy;
  • Na rękojeści spieniony poliuretan, który szybko się odrywa.

Opis

Kosiarka Champion LM4630 to model samojezdny, podczas pracy którego wystarczy tylko skierować maszynę we właściwym kierunku. Wysokość koszenia trawy można ustawić w 7 pozycjach od 25 do 75 mm, poziom ustawia się za pomocą centralnej dźwigni.

Kosiarka Champion LM4630. Przegląd, instrukcje, recenzje

Łatwość sterowania kosiarką Champion

Kosiarka spalinowa Champion może pracować w trzech trybach: wyrzut boczny trawy, zbieranie roślinności w skrzynce na trawę oraz mulczowanie.


Dzięki szerokim tylnym kołom trawnik nie jest deptany, a trawnik pozostaje czysty i równy. Uchwyt sterujący kosiarki benzynowej Champion LM4630 jest wygodnie złożony i pozwala zaoszczędzić dużo miejsca podczas przechowywania i transportu. Zużycie silnika benzynowego kosiarki Champion LM4630 kształtuje się na poziomie 0,5-0,8 l/h.

Charakterystyka

Rodzaj jedzeniabenzyna
Moc, kW/KM3 / 4,1
Pojemność skokowa silnika, cm3173
Pojemność zbiornika paliwa, l1,0
Wysokość cięcia, mm25-75
Szerokość cięcia, mm460
Kosz na trawę, l60
Ściółkowanietak
Ciężar, kg33.5

Instrukcja obsługi

Ten dokument zawiera szczegółowe informacje dotyczące wszystkich aspektów obsługi samobieżnej kosiarki Champion LM4630. Link udostępnia elektroniczną wersję instrukcji obsługi Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek

Pobierz instrukcję obsługi kosiarki Champion LM4630

Weiterlesen:
Kosiarka do trawy Husqvarna LC 353V z funkcją podnoszenia powietrza. Zalety modelu, jego cechy, filmy i recenzje

Podczas pracy z kosiarką spalinową Champion LM4630 operatorzy muszą nosić odzież ochronną: okulary, rękawice, zamknięte buty i kombinezony.


Podczas pracy na pochyłych powierzchniach należy zachować szczególną ostrożność. Prace muszą być prowadzone od dołu do góry, aby operator mógł kontrolować ruch urządzenia, bez możliwości utraty kontroli nad uchwytem, ​​dzięki zwiększeniu prędkości kosiarki Champion LM4630.

Kosiarka Champion LM4630. Przegląd, instrukcje, recenzje

Prawidłowe przygotowanie mieszanki paliwowej

Jeśli Champion LM4630 przyjechał do ciebie z fabryki, to przed jego pełną eksploatacją musisz dodać olej, benzynę i uruchomić silnik. Aby to zrobić, w ciągu pierwszych 4 godzin nie obciążaj urządzenia.

Utrzymanie

Po zakończeniu pracy kosiarki samojezdnej Champion LM4630 należy ją oczyścić z brudu, kurzu i liści. Zaleca się to robić wilgotną szmatką.

Kosiarka Champion LM4630. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion

Kosiarka spalinowa Champion LM4630 jest zasilana wysokooktanowym paliwem AI-92 lub AI-95.


Skrzynia korbowa LM4630 mieści 0,6 litra oleju. Instrukcja obsługi zaleca napełnianie środka smarnego klasyfikacją SAE 30 lub SAE 10W-30.

Jeśli nie planujesz pracować na kosiarce dłużej niż 2 tygodnie, odłóż urządzenie do przechowywania.

W celu konserwacji spuść pozostałe paliwo i olej, wyjmij świecę zapłonową i nasmaruj obracające się części wodoodpornym smarem.

Przegląd wideo

Recenzja samobieżnej kosiarki Champion LM4630

Opinie właściciela

Arsenij:

„Kupiłem kosiarkę 2 miesiące temu, nie znalazłem opinii o tym konkretnym modelu, ale ogólnie dobrze mówili o Championach. Mam działkę 11 arów plus 3 akry chwastów, a LM4630 radzi sobie bez problemów. Przez nieuwagę kilka razy wpadłem na kamienie, aż widoczne są konsekwencje. Kosz na trawę jest duży i łatwy do czyszczenia. Próbowałem skosić trawę na 40 cm, za pierwszym razem nie zabiera tego, muszę ją przerabiać kilka razy. Plusy: Za te pieniądze świetny sprzęt i mogę tylko polecić. Minusy: Elastyczna opaska szybko zeszła z rączki, poza tym jak nowa”

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Przegląd pilarki Husqvarna 445e ii. Specyfikacje. Funkcje użytkowania i środki ostrożności
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector