Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kosiarka Champion LM5127BS. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM5127BS. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM5127BS

Kosiarka spalinowa Champion LM5127BS może pracować w dwóch trybach: wyrzucania trawy na bok i mulczowania, ponieważ w tym modelu nie ma pojemnika na trawę.

Kosiarka Champion LM5127BS. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM5127BS

Podczas mulczowania trawa jest rozdrabniana i odrzucana jako małe cząstki w celu dalszego nawożenia gleby. Regulacja wysokości skosu odbywa się dla każdego koła osobno i można ją ustawić w zakresie od 25 do 75 mm.

Zalety kosiarki Champion LM5127BS

  • Niski poziom hałasu;
  • Minimalne wibracje;
  • Rentowność;
  • Niska cena.

Wady kosiarki Champion LM5127BS

  • Mała moc;
  • Pokład jest solidny, ale cienki;
  • Nie posiada własnego napędu.

Przegląd modów

Mistrz oferuje dwa warianty 5127, które różnią się zainstalowanym silnikiem.

Mistrz LM5127

Model ten napędzany jest fabrycznym silnikiem benzynowym G142VK o mocy 3,5 KM. Poziom wibracji na nim wynosi 2,49 m/s2.

Kosiarka Champion LM5127BS. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM5127

Mistrz LM5127BS

Z nazwy jasno wynika, że ​​ta kosiarka wyposażona jest w silnik Briggs & Stratton 450 o mocy 2,8 KM. Poziom wibracji jest tutaj nieco wyższy i wynosi 6,36 m/s2.

Kosiarka Champion LM5127BS. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM5127BS

Opis

Nie jest to model samojezdny, podczas którego pracy konieczne jest ciągłe pchanie kosiarki we właściwym kierunku. Tylne i przednie koła w kosiarce Champion LM5127BS mają tę samą średnicę — 7 cali. Dzięki temu trawa nie jest deptana i pozostaje nawet po skoszeniu.

Kosiarka Champion LM5127BS. Przegląd, instrukcje, recenzje

Regulacja wysokości koszenia trawy

Duża średnica wylotu trawy umożliwia wyrzucanie nawet wysokich chwastów bez zatykania otworu. Zużycie silnika benzynowego kosiarki Champion LM5127 kształtuje się na poziomie 0,5-0,8 l/h.

Charakterystyka

Rodzaj jedzeniabenzyna
Moc, kW/KM2.1
Pojemność skokowa silnika, cm3125
Pojemność zbiornika paliwa, l0,8
Wysokość cięcia, mm25-75
Szerokość cięcia, mm500
Ściółkowanietak
Ciężar, kg22.5
Weiterlesen:
Recenzja odśnieżarki HUSQVARNA 8024 STE. Opis, instrukcje, opinie właścicieli

Instrukcja obsługi

Ten dokument zawiera szczegółowe informacje dotyczące wszystkich aspektów obsługi kosiarki Champion LM5127BS. Link udostępnia elektroniczną wersję instrukcji obsługi Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek

Pobierz instrukcję obsługi kosiarki Champion LM5127, LM5127BS

Podczas pracy na pochyłych powierzchniach konieczne jest prowadzenie operacji od dołu do góry. Pomoże to utrzymać kontrolę nad Championem LM5127 i zapobiegnie nadmiernej prędkości podczas zjeżdżania ze wzniesienia.

Podczas obsługi kosiarki benzynowej Champion LM5127BS konieczne jest noszenie odzieży ochronnej: okularów, rękawic, zamkniętych butów i kombinezonu.


Jeśli posiadasz nową kosiarkę Champion LM5127, przed rozpoczęciem pełnej eksploatacji należy wlać olej i paliwo do odpowiednich przegródek, a następnie uruchomić silnik. Ta procedura oznacza pracę w trybie delikatnym przez 4 godziny, aby części były dokładnie nasmarowane i nie ulegały awarii podczas dużych obciążeń.

Konserwacja

Głównym elementem roboczym kosiarki spalinowej Champion LM5127 jest zespół tnący. Wykonany jest z mocnej i hartowanej stali, która jest w stanie wytrzymać duże obciążenia i skosić trawę o wysokości do 40 cm.

Kosiarka Champion LM5127BS. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka do trawy

Nie trzeba go stale ostrzyć, a podczas pracy w pobliżu noża należy owinąć go szmatką, aby zapobiec zranieniu operatora.

Po zakończeniu prac na kosiarce Champion LM5127BS należy ją oczyścić z brudu, kurzu i liści. Zaleca się to robić wilgotną szmatką.

Kosiarka spalinowa Champion LM5127 jest zasilana wysokooktanowym paliwem AI-92 lub AI-95. Skrzynia korbowa LM5127 mieści 0,6 litra oleju, podczas gdy modele LM5127BS tylko 0,46 litra.


Instrukcja obsługi zaleca napełnianie środka smarnego klasyfikacją SAE 30 lub SAE 10W-30.

Przegląd wideo

Recenzja młodszego modelu Champion LM5126BS

Opinie właściciela

Eugeniusz:

„Pierwsze wrażenie jest takie, że to nie jest lekki i nie mały model, kiedy przyniosłem go do samochodu, moje ręce były dość zmęczone. Części są wysokiej jakości i ciężkie. Rozumiem, że jest zrobiony w Chinach i postanowiłem dokręcić śruby, ale były już dokręcone do oporu. Uzupełnianie oleju to jeszcze cyrk, Amerykanie wymyślili położenie szyi z boku. Aby wlać olej, musisz go położyć z jednej strony. W pracy pokazał się dobrze, jechał stabilnie, nie męczyło się, skosił trawę po całej bez rozwalania. W przypadku chwastów używam osobno trymera, ponieważ kosiarka nie jest a priori przydzielona do takich zadań. Plusy: Wysokiej jakości sprzęt za rozsądną cenę. Minusy: Nic złego do powiedzenia»

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Silnik zaburtowy z piły łańcuchowej: przewodnik po tworzeniu
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector