Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kosiarka Champion LM5345. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM5345. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM5345

Ta kosiarka jest wydajną jednostką przeznaczoną do pracy na dużych trawnikach. Efekt ten osiąga się instalując silnik o mocy 8 koni mechanicznych.

Kosiarka Champion LM5345. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM5345

Kosiarka Champion LM 5345 może pracować w trzech standardowych trybach: zbierania roślinności do pojemnika na trawę, bocznego wyrzutu trawy i mulczowania w celu dalszego nawożenia trawnika. Wysokość skosu ustawiana jest jedną dźwignią i może być w 7 pozycjach od 25 do 75 mm.

Zalety kosiarki samojezdnej Champion LM5345

  • Duże uchwycenie skosu trawy;
  • Silnik jakości;
  • 3 tryby koszenia;
  • Łatwość zarządzania.

Wady samojezdnej kosiarki Champion LM5345

  • Na pasku napędowym znajduje się otwarta przestrzeń, którą łatwo uszkodzić kamienie;
  • Słaba przepustnica.

Opis

Napęd kosiarki spalinowej Champion jest zamontowany na tylnych kołach o dużej średnicy, które zapewniają nie tylko lepszą zdolność do jazdy w terenie, ale także doskonałą manewrowość urządzenia. Wspornik kierownicy jest składany i pozwala znacznie zmniejszyć przestrzeń zajmowaną podczas transportu i przechowywania.

Kosiarka Champion LM5345. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM5345

Pokład kosiarki spalinowej Champion LM5345 jest wykonany z wytrzymałej, hartowanej stali, która może wytrzymać intensywne użytkowanie przez długi czas bez stępienia.

Zainstalowany system łatwego startu zapewnia najszybszy i najłatwiejszy start.

Charakterystyka

Rodzaj jedzeniabenzyna
Moc, kW/KM4,4 / 6
Pojemność skokowa silnika, cm3196
Pojemność zbiornika paliwa, l1,25
Wysokość cięcia, mm25-75
Szerokość cięcia, mm530
Objętość kosza na trawę, l75
Ściółkowanietak
Ciężar, kg39,6

Instrukcja obsługi

Ten dokument zawiera szczegółowe informacje dotyczące wszystkich aspektów obsługi samojezdnej kosiarki Champion. Poniżej elektroniczna wersja instrukcji obsługi Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek

Pobierz instrukcję obsługi kosiarki Champion LM4622, LM4840. LM5345

Podczas obsługi kosiarki Champion na pochyłej płaszczyźnie zaleca się robić to od dołu do góry. Pomoże to w pełni kontrolować przebieg urządzenia i zapobiegnie wyrwaniu go z rąk.

Podczas obsługi kosiarki samobieżnej Champion LM5345 należy nosić odzież ochronną, aby zachować zgodność ze środkami bezpieczeństwa: okulary ochronne, kombinezon, gumowe rękawice i zamknięte buty.

Weiterlesen:
Opis pilarki Patriot PT 3816. Instrukcja użytkowania i konserwacji. Recenzje właścicieli


Jeśli jesteś pierwszym właścicielem kosiarki Champion LM5345, pamiętaj, aby uzupełnić olej, benzynę i uruchomić silnik. Nie obciążaj silnika przez pierwsze 3-4 godziny.

Konserwacja

Platforma tnąca kosiarki spalinowej Champion LM5345 jest bardzo ostra, dlatego podczas naprawy tej części należy owinąć ją miękką szmatką, aby zapobiec przecięciom.

Kosiarka Champion LM5345. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion

Po zakończeniu pracy pamiętaj o oczyszczeniu kosiarki z resztek kurzu, brudu i liści. Procedurę tę można wykonać ręcznie lub za pomocą złączki do węża.


Kosiarka benzynowa Champion LM5345 jest zasilana wysokooktanowym paliwem AI-92 lub AI-95. Skrzynia korbowa mieści 0,6 litra oleju. Instrukcja obsługi zaleca napełnianie środka smarnego klasyfikacją SAE 30 lub SAE 10W-30.

Przegląd wideo

Recenzja kosiarki Champion LM5345BS

Opinie właściciela

Poniżej kilka opinii właścicieli kosiarek spalinowych Champion, które pozostawili na forach tematycznych:

Jarosław:

„Kupiłem go przed rozpoczęciem sezonu letniego, zaraz po tym, jak podkaszarka się schrzaniła. Montaż jest elementarny, zacznij natychmiast. Na początku wydaje się, że idzie bardzo szybko, ale potem się do tego przyzwyczajasz. Zbiera trawę do wysokości 20 cm, ale torba jest mała, często trzeba ją czyścić. Raz na dwa tygodnie koszę teren do minimalnego poziomu. Wszystko o wszystkim zajmuje plus minus 3 godziny. Na mokrej trawie też nie ma pytań, działa dobrze. Oczywiście mulczowanie było świetnym pomysłem, ale potem trawa pędzi dwa razy szybciej niż wcześniej”.

Artur:

„Prędkość jej pracy jest idealna, nie wolno, ale nie szybko. Wynik przekracza wszelkie oczekiwania. Trawnik jest płaski jak perski dywan. Wyrzut boczny jest niezwykle niewygodny, bardzo szybko się zapycha i zatrzymuje. Początek jest zawsze płynny za pierwszym razem. Kosz na trawę jest dość pojemny, w zależności od trawy czyszczę go co 2-3 godziny. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że pasek się zepsuł, a potem miałem problemy ze znalezieniem nowego, ponieważ istnieje wiele podobnych modeli. Oto pasek klinowy Z 10X 750 Li, na rynku motoryzacyjnym można go znaleźć za 250 r, w serwisach 850″

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Zakres modeli pił elektrycznych Makita: opis, charakterystyka i zasady użytkowania
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector