Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kosiarka Champion LM5347. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM5347. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM5347

Według producenta jest to technika z rosyjską duszą. Jest produkowany przez firmę z siedzibą w Petersburgu. Jednak rzeczywisty montaż kosiarki Champion LM5347 odbywa się w Chinach. Główną zaletą kosiarki Champion LM5347 jest wysoka jakość urządzenia jako całości w przystępnej cenie.

Kosiarka Champion LM5347. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka Champion LM5347

Moc silnika to 6 koni mechanicznych. Kosiarka Champion LM5347 może pracować w trzech trybach: zbierania roślinności w koszu na trawę, wyrzutu bocznego i mulczowania. Ostatni z nich powoduje ścinanie trawy i odrzucanie jej na bok, aby dodatkowo nawozić powierzchnię i poprawić wzrost roślin w przyszłości.

Maszyna ta bez problemu poradzi sobie z obróbką działki o powierzchni do 20 arów.

Samojezdne kosiarki do trawy Champion LM5347BS mogą być używane do celów profesjonalnych przez firmy użyteczności publicznej i ogrodnictwa.

Zalety kosiarki Champion LM5347

  • Łatwy start;
  • Niezawodność komponentów;
  • Duża moc;
  • Długa żywotność.

Wady kosiarki Champion LM5347

  • Wymagający paliwa.

Modyfikacje modelu

Rosyjska firma oferuje trzy modele kosiarek Champion LM5347 z odpowiednimi przystawkami B, BS i EBS.


Różnią się one w zależności od producentów silników, natomiast moc pozostaje niezmieniona:

  • LM5347 jest wyposażony w silnik Champion G201VK;
  • LM5347BS ma silnik Briggs & Stratton 675IS;
  • LM5347EBS jest wyposażony w silnik B&S 675EXI, który różni się od poprzedniego rozrusznikiem elektrycznym.

Opis

Kosiarki do trawy Champion są samobieżne. Posiadają napęd na tylne koła, który zapewnia najlepszą zdolność przełajową samochodu. Kosiarki nie muszą być ciągle pchane do pracy, poruszają się same, a wystarczy je pchać we właściwym kierunku.

Kosiarka Champion LM5347. Przegląd, instrukcje, recenzje

Łatwość sterowania kosiarką Champion

Kosiarka wyposażona jest w system Easy Start (SS). Sprawia, że ​​proces uruchamiania urządzenia jest możliwie płynny, bez szarpnięć i szarpnięć.

Wysokość koszenia trawy można ustawić na wymaganym poziomie od 3 do 9,5 cm, a szerokość pojedynczego uchwytu pozwala na oczyszczenie 53 cm terenu za jednym razem. Champion LM5347, LM5347BS i LM5347EBS posiadają lekkie i niezawodne kosze na trawę wykonane z nylonowej nici.

Weiterlesen:
Recenzja piły łańcuchowej Zubr: opis i dane techniczne

Charakterystyka

Rodzaj jedzeniabenzyna
Moc6,0
Pojemność skokowa silnika, cm3196
Pojemność zbiornika paliwa, l1
Wysokość cięcia, mm20-80
Szerokość cięcia, mm530
Objętość kosza na trawę, l70
Ściółkowaniejest
Ciężar, kg45

Instrukcja obsługi

Do każdej kosiarki Champion dołączona jest instrukcja obsługi. Elektroniczna wersja instrukcji obsługi dostępna jest tutaj Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek

Pobierz instrukcję obsługi kosiarki Champion LM5347 (BS.EBS)

Podczas pracy z kosiarkami Champion LM5347, LM5347BS i LM5347EBS należy bezwzględnie nosić odzież ochronną w przepisowy sposób: okulary ochronne, gumowane rękawice, kombinezon i zamknięte obuwie.


Podczas pracy na zboczach lub pochyłych powierzchniach należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ kosiarki są samobieżne i mogą wyślizgnąć się z rąk. W takich przypadkach zaleca się pracę od dołu do góry.

Konserwacja

Każdy właściciel kosiarek samobieżnych Champion LM5347, LM5347BS i LM5347EBS powinien sprawdzić dokręcenie śrub przed rozpoczęciem pracy. Po zakończeniu pracy upewnij się, że maszyna została oczyszczona z liści, brudu i trawy.

W tym celu urządzenie posiada złączkę, do której podłączony jest wąż i kosiarka jest czyszczona automatycznie.

Zaleca się napełnianie silnika wyłącznie wysokooktanowym paliwem AI-92 lub AI-95. Smar musi spełniać klasyfikację SAE 30.

Recenzje wideo

Poniżej znajduje się przegląd wideo kosiarek do trawy Champion:

Opinie właściciela

Poniżej kilka opinii z forów tematycznych dotyczących doświadczeń z pracy na kosiarkach samojezdnych Champion LM5347, LM5347BS i LM5347EBS:

Aleksander:

„Ta maszyna jest zaprojektowana do pracy na dużych powierzchniach. Mam około 6 akrów trawnika, ta maszyna to czysty pył. Specjalnie wziąłem duży model, aby szybko poradzić sobie z pracą. Nie zapomnij dodać oleju! Nie miałem go, napełniłem 10W-40 i poszedłem do szkoły jak dzieci. Były też trudności z łapaczem trawy, instrukcja nie opisuje, jak go umieścić, ale w rzeczywistości jest elementarny. Nie zapomnij zdjąć zaślepki przed jej założeniem. Minusy: Obrzydliwe instrukcje w języku rosyjskim dla silnika, dla małych dziewczynek będzie ciężki.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Przegląd pił szablastych Hitachi: opis, charakterystyka i zasady użytkowania
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector