Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kosiarka Craftsman 37705. Recenzja, instrukcje, recenzje

Kosiarka Craftsman 37705. Recenzja, instrukcje, recenzje

Kosiarka Craftsman 37705

Ta maszyna jest produkowana w Stanach Zjednoczonych. Kosiarka Craftsman 37705 wyróżnia się wysoką jakością wykonania i zastosowaniem tylko najlepszych komponentów. Ma wiodący na świecie silnik Briggs & Stratton, który jest na tym samym poziomie jakości co japońska Honda. Jego objętość to 163 cm3, o mocy 6,75 KM.

Kosiarka Craftsman 37705. Recenzja, instrukcje, recenzje

Kosiarka Craftsman 37705

Kosiarka Craftsman 37705 może pracować w trzech trybach: zbierania roślinności w koszu na trawę, wyrzutu bocznego i mulczowania. Ostatni z nich powoduje ścinanie trawy i odrzucanie jej na bok, aby dodatkowo nawozić powierzchnię i poprawić wzrost roślin w przyszłości.

Maszyna ta bez problemu poradzi sobie z obróbką działki o powierzchni 20 arów.

Kosiarki do trawy samojezdne Craftsman 37705 mogą być wykorzystywane do celów profesjonalnych przez przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i ogrodnictwa.

Zalety kosiarki Craftsman 37705

  • Łatwy start;
  • Niezawodność komponentów;
  • Duża moc;
  • Długa żywotność.

Wady kosiarki Craftsman 37705

  • Wymagająca jakość paliwa;
  • Wysoki poziom hałasu.

Opis

Kosiarka spalinowa Kraftsman 37705 to model samojezdny. Posiada napęd na przednie koła, a tylne mają zwiększoną średnicę, dzięki czemu uzyskuje się najlepszą zdolność przełajową samochodu. Nie ma potrzeby ciągłego pchania urządzenia, wystarczy skierować je we właściwym kierunku.

Kosiarka Craftsman 37705. Recenzja, instrukcje, recenzje

Łatwość obsługi kosiarki Craftsman

Kosiarka wyposażona jest w system Easy Start (SS). Sprawia, że ​​proces uruchamiania urządzenia jest możliwie płynny, bez szarpnięć i szarpnięć.

Wysokość koszenia trawy można ustawić na wymaganym poziomie od 3 do 9,5 cm W zależności od intensywności wzrostu trawy zmienia się również liczba obrotów wydawanych przez kosiarkę Craftsman 37705 w trybie automatycznym. Zbiornik na trawę wykonany jest z mocnej i lekkiej nici nylonowej.

Kosiarka Craftsman 37705. Recenzja, instrukcje, recenzje

łapacz trawy

Korpus kosiarki benzynowej Kraftsman jest wykonany z wytrzymałej stali, co zapobiega uszkodzeniu silnika urządzenia w wyniku uderzeń mechanicznych podczas uderzania w wyboje lub twarde skały.

Weiterlesen:
Odśnieżarka Champion ST1376E. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Charakterystyka

Rodzaj jedzeniabenzyna
Moc6,75
Pojemność skokowa silnika, cm3163
Wysokość cięcia, mm30-95
Szerokość cięcia, mm540
Objętość kosza na trawę, l84
Ściółkowaniejest
Ciężar, kg35

Instrukcja obsługi

Dokument ten jest niezbędny każdemu posiadaczowi samojezdnej kosiarki Kraftsman 37705. Opisuje on urządzenie, zasady konserwacji i bezpiecznego użytkowania maszyny.

Kosiarka Craftsman 37705. Recenzja, instrukcje, recenzje

Kosiarka do trawy rzemieślniczej

Elektroniczna wersja instrukcji znajduje się poniżej Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek

Pobierz instrukcję obsługi kosiarki Craftsman 37705

Podczas obsługi samobieżnych kosiarek Kraftsman 37705 konieczne jest noszenie kombinezonu: gogli, gumowanych rękawic i kombinezonu.


Należy zachować szczególną ostrożność podczas obsługi kosiarki samojezdnej Craftsman 37705 na górze lub zboczu. Zaleca się w takich sytuacjach pracę w kierunku od dołu do góry. Dzięki temu możesz śmiało sterować urządzeniem i zapobiec jego samowolnemu ruchowi w dół.

Utrzymanie

Przed użyciem kosiarki Craftsman należy sprawdzić, czy wszystkie połączenia śrubowe, a zwłaszcza platforma tnąca, są szczelne. Po zakończeniu pracy upewnij się, że maszyna została oczyszczona z liści, brudu i trawy. W tym celu urządzenie posiada złączkę, do której podłączony jest wąż i kosiarka jest czyszczona automatycznie.

Podczas wykonywania napraw urządzenia tnącego pamiętaj, aby wyłączyć silnik i owinąć ostrze ściereczką, aby zapobiec przypadkowym przecięciom.

Zaleca się napełnianie silnika wyłącznie wysokooktanowym paliwem AI-92 lub AI-95. Smar musi spełniać klasyfikację SAE 30.

Przegląd wideo

Recenzja kosiarki rzemieślniczej

Opinie właściciela

Konstantin:

„Mam mały trawnik przy domu. Z zasady nie chciałem przy nim pracować jako trymer, bo zawsze powstają łysiny, a plecy męczą się ich koszeniem. Dlatego wziąłem Craftsman 37705. I nie żałowałem. Amerykański silnik pracuje jak w zegarku, łatwo się uruchamia, sam wybiera prędkość, kosi każdą trawę pod linijką. Rozruch jest łatwy i płynny, zużycie paliwa umiarkowane. Nie mogę powiedzieć nic złego o samochodzie.”

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Trymer benzynowy Patriot PT 2540 ECO. Charakterystyka modelu, wideo, recenzje
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector