Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kosiarka Craftsman 37820. Recenzja, instrukcje, recenzje

Kosiarka Craftsman 37820. Recenzja, instrukcje, recenzje

Kosiarka Craftsman 37820

To członek rodziny niezawodnych kosiarek wyposażonych w silnik Briggs & Stratton o mocy 6,75 KM. Craftsman 37820 obsługuje trzy tryby pracy: mulczowanie, koszenie trawy do kosza na trawę oraz wyrzut boczny. Pierwszy tryb pojawił się stosunkowo niedawno, ale zakochało się w nim wielu właścicieli kosiarek.

Kosiarka Craftsman 37820. Recenzja, instrukcje, recenzje

Kosiarka Craftsman 37820

Nie zapycha kosza na trawę (nie trzeba go stale czyścić), nie wyrzuca skoszonej trawy w całości (nie trzeba jej później zbierać), a jednocześnie nawozi glebę. Kosiarki samojezdne Craftsman 37820 przeznaczone są do profesjonalnego użytkowania i konserwacji dużych powierzchni, takich jak tereny parkowe, pola golfowe oraz masywne tereny przyległe o łącznej powierzchni do 30 arów.

 

Opis

Kosiarka Kraftsman 37820 to samobieżny model z napędem na tylne koła. Oznacza to, że podczas pracy nie ma potrzeby ciągłego pchania urządzenia, ale po prostu je poprowadź. Pozwala to zaoszczędzić właścicielowi wiele wysiłku fizycznego.

Kosiarka Craftsman 37820. Recenzja, instrukcje, recenzje

Uchwyt kontrolny

System miękkiego startu (SS) zapewnia, że ​​kosiarka rusza płynnie, bez szarpnięć i skoków od samego początku. Ilość danych obrotów silnika jest kontrolowana automatycznie.

Kosiarka Craftsman 37820. Recenzja, instrukcje, recenzje

Łapacz trawy rzemieślnik

Pojemnik na trawę wykonany jest z lekkiego i mocnego nylonu, ułatwiając tym samym proces czyszczenia tej komory. Korpus wykonany z wysokiej jakości stali chroni samojezdną kosiarkę Craftsman przed uszkodzeniami mechanicznymi w wyniku uderzenia kamieni i wybojów.

Charakterystyka

Rodzaj jedzeniabenzyna
Moc6,75
Moc, W4964
Wysokość cięcia, mm30-89
Szerokość cięcia, mm560
Objętość kosza na trawę, l65
Ściółkowaniejest
Ciężar, kg42,4

Instrukcja obsługi

Do kosiarki Craftsman 37820 dołączona jest instrukcja obsługi. Jeśli kupujesz używany model, poproś o ten dokument poprzedniego właściciela. Dzięki instrukcji obsługi możesz zrozumieć działanie maszyny i jej konserwację.

Kosiarka Craftsman 37820. Recenzja, instrukcje, recenzje

Kosiarka do trawy rzemieślniczej

Elektroniczna wersja tego dokumentu jest pokazana poniżej Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek

Pobierz instrukcję obsługi kosiarki Craftsman 37820

Weiterlesen:
Odśnieżarki serii Patriot PRO: przegląd modeli 881 E, 658 E, 1150 ED itp.

Podczas pracy operator musi być ubrany w kombinezon ochronny: okulary ochronne, rękawice gumowe, kombinezon ochronny i obuwie typu zamkniętego.

Szczególną ostrożność należy zachować podczas obsługi kosiarki samojezdnej Craftsman 37820 na pochyłym terenie.

Zaleca się pracę tylko z dołu do góry, ponieważ podczas jazdy z góry na dół znacznie trudniej jest kontrolować ruch urządzenia.

Utrzymanie

Właściciele kosiarek Craftsman 37820 powinni dokręcać śruby i nakrętki. Pod koniec pracy pamiętaj o oczyszczeniu maszyny z resztek liści, brudu i trawy. W tym celu urządzenie posiada złączkę, do której podłączony jest wąż i kosiarka jest czyszczona automatycznie.

Podczas wykonywania napraw urządzenia tnącego pamiętaj, aby wyłączyć silnik i owinąć ostrze ściereczką, aby zapobiec przypadkowym przecięciom.

Zaleca się napełnianie silnika wyłącznie wysokooktanowym paliwem AI-92 lub AI-95. Smar musi spełniać klasyfikację SAE 30.

Przegląd wideo

Recenzja kosiarki rzemieślniczej

Opinie właściciela

Sergey:

„Mam działkę o powierzchni 20 akrów, około 15 z nich stale uprawia trawę. Teren jest płaski, bez ogrodu i pagórków, z czystym trawnikiem. Dlatego potrzebowałem maksymalnej szerokości roboczej o długiej żywotności. Pod tym względem idealnie sprawdził się dla mnie Krafstman 37820. Jest wygodny w pracy: gumowane uchwyty, łatwy start, płynna jazda, a prędkość można ustawić samodzielnie. Plusy: Duża szerokość skosu, wszechstronna, amerykańska konstrukcja. Minusy: Duży hałas i kapryśne paliwo.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector