Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
1 View
Artykuł Rating:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kosiarka do trawy Hammer KMT 175S. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka do trawy Hammer KMT 175S. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka do trawy Hammer KMT 175S. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka do trawy Hammer KMT 175S

Kosiarka Hammerflex ma dwa tryby pracy: standardowe koszenie do kosza na trawę i mulczowanie. Drugi pozwala zmielić trawę i za pomocą specjalnego wylotu wyrzucić ją w celu dalszego nawożenia powierzchni.

Kosiarka do trawy Hammer KMT 175S. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka młotkowa KMT175S

Kosiarka Hammer KMT 175S posiada czterosuwowy silnik benzynowy o mocy 4,1 KM, który wystarcza do wycięcia większości chwastów z dużych terenów parkowych. Pojedyncza szerokość robocza kosiarki spalinowej Hammer KMT 175C wynosi 51 cm, dzięki czemu obróbka dużych powierzchni zajmie minimum czasu.

Zalety i wady Hammerflex KMT 175 S

  • niezawodność projektu;
  • Wskaźniki wysokiej wydajności;
  • Niskie zużycie paliwa;
  • Łatwość konserwacji.

Negatywne opinie właścicieli są niezwykle rzadkie, a 90% problemów wynika z niewłaściwego obchodzenia się z maszyną.

Podstawowe wyposażenie modelu Hammer KMT 175S


Charakterystyka

Typ kosiarkibenzyna
Moc4,1
Pojemność skokowa silnika, cm3175
Wysokość cięcia, mm30-80
Szerokość cięcia, mm510
Objętość kosza na trawę, l60
Ciężar, kg32

Opis

Kosiarka Hammer MTK 175 posiada 60-litrowy pojemnik na trawę. Jest tak lekki, jak to tylko możliwe, ponieważ jest wykonany z tkaniny. Dzięki imponującej objętości możliwe jest wykonanie mniejszej liczby przystanków na czyszczenie kolektora.

Kosiarka do trawy Hammer KMT 175S. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka młotkowa KMT175S

Wysokość koszenia trawy można ustawić indywidualnie od 30 do 80 cm, do tego jest 7 stopni, które można przełączać za pomocą dźwigni.

Uchwyt składa się wygodnie i umożliwia umieszczenie maszyny na czas transportu w bagażniku małego kombi.

Wał korbowy został dodatkowo utwardzony, dzięki czemu wytrzymuje duże obciążenia eksploatacyjne. Zużycie silnika zmniejszają cylindry żeliwne. Dzięki zmniejszonej ilości spalin zmniejsza się nie tylko szkodliwy wpływ na środowisko, ale także zapobiega wdychaniu spalin przez właściciela.

Instrukcja obsługi

Nowi właściciele powinni zdecydowanie przeczytać instrukcję obsługi, aby nie tylko zrozumieć zasadę działania kosiarki spalinowej Hammerflex KMT175C, ale także zasady jej konserwacji i drobnych napraw.

Kosiarka do trawy Hammer KMT 175S. Przegląd, instrukcje, recenzje

Kosiarka młotkowa

Zabronione jest instalowanie ostrzy, które są przeznaczone do innych kosiarek, ponieważ mogą one zaszkodzić maszynie i zdrowiu operatora.

Podczas tankowania kosiarki Hammer KMT 175SB pamiętaj o wyłączeniu silnika!

Podczas pracy kosiarek Hammer KMT konieczne jest noszenie okularów i gumowanych rękawic, aby poprawić chwyt ręki na rączce.


Elektroniczna wersja tego dokumentu dostępna jest tutaj Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek

Pobierz instrukcję obsługi kosiarki młotkowej KMT145SB, KMT175SB, KMT200SB

Utrzymanie

Kosiarki do trawy Hammerflex KMT 175 mają oddzielne zasilanie paliwem i olejem. Silnik pracuje na wysokooktanowym paliwie AI-92 lub AI-95. Do jej smarowania konieczne jest uzupełnienie olejów do silników czterosuwowych małego sprzętu ogrodowego.

Przed każdym użyciem upewnij się, że ostrze tnące jest w dobrym stanie i bezpiecznie zamocowane.

Po zakończeniu pracy konieczne jest oczyszczenie kosiarki Hammer z resztek roślinności i kurzu. Dzięki temu korozja nie będzie się rozprzestrzeniać, a żywotność maszyny zostanie wydłużona.

Przegląd wideo

Przegląd kosiarki Hammerflex KMT 175

Opinie właściciela

Oto, co właściciele kosiarek Hammerflex KMT 175 piszą o swoich samochodach na specjalnych forach:

Igor:

„Używam go już drugi rok, na razie tylko pozytywne emocje. Zaczyna się po prostu, pełny bak starcza na długi czas, urządzenie działa świetnie. Wysokość koszenia można ustawić w szerokim zakresie, co pozwala na ustawienie różnych wysokości w różnych obszarach. Duży pojemnik na trawę o pojemności 60 litrów oznacza, że ​​nie musisz zatrzymywać się, aby opróżniać go co 5 minut”.

Alexey:

„Wymiary tej maszyny są optymalnie zaprojektowane do pracy zarówno na dużych, jak i małych powierzchniach. Waga jest niewielka, podczas pracy jeździ samodzielnie. Duże koła nie ślizgają się. Musisz przyzwyczaić się do systemu startowego, nie zawsze jest możliwe uruchomienie go za pierwszym razem. Generalnie jestem zadowolony z pracy urządzenia. Mam dwie działki, na których trawę trzeba skosić dwa razy w miesiącu. Przetwarzanie ich za pomocą Hammera zajmuje średnio pół dnia”.

Link do głównej publikacji