Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Motobloki Aurora Country 1000. Przegląd, dane techniczne, opinie właścicieli

Motobloki Aurora Country 1000. Przegląd, dane techniczne, opinie

Opis

Ciągnik benzynowy Aurora Country 1000, mimo że należy do klasy średniej, bez problemu poradzi sobie z pracą zawodową, taką jak uprawa, orka i zbiory na dużych działkach. Przy znacznej wadze 98 kg i silniku benzynowym o mocy 7 KM, jednostka wykona całą zleconą jej pracę.

Wszystkie elementy sterujące znajdują się na uchwytach, co ułatwia operatorowi pracę na ciągniku prowadzonym z tyłu Aurora Country 1000. Aby nie podążać za urządzeniem po orce, producenci wyposażyli uchwyt w mechanizm obrotowy, który ułatwia sterowanie.

Motobloki Aurora Country 1000. Przegląd, dane techniczne, opinie

Motoblok Aurora Country 1000

Przekładnia jest jednym z ważnych elementów kultywatora, dlatego jest niezawodnie chroniona przez żeliwny korpus przed kamieniami i brudem. Nad szerokimi kołami pneumatycznymi z odciążonym bieżnikiem montuje się błotniki, które zapobiegają przedostawaniu się brudu i grud ziemi na operatora.

Obecność wału odbioru mocy pozwala na podłączenie dowolnego osprzętu, dzięki czemu rozszerzane są możliwości ciągnika prowadzonego Aurora Country 1000. Niezawodny mechanizm mocowania umożliwia podłączenie pługa, wózka lub brony.

Motobloki Aurora Country 1000. Przegląd, dane techniczne, opinie

Motoblok Aurora Country 1000

Specyfikacje

Typ silnika:AE-7 OHV 207 cm3
Moc:7 HP
Rozrusznik:ручной
Szerokość przetwarzania:80-120 zobaczyć
Prędkości do przodu:2
Przelewy zwrotne:1
Pojemność zbiornika paliwa:3.2 l
Paliwo:Benzyna AI92
Wymiary:1700x1000x800 mm
Waga:98 kg

Funkcje operacji

Zaleca się przechowywanie ciągnika prowadzonego w ciepłym, suchym pomieszczeniu, po spuszczeniu całej benzyny. Odbywa się to tak, aby na ściankach zbiornika nie dochodziło do kondensacji, a układ paliwowy pozostawał sprawny.

Poniżej znajduje się oficjalny przegląd wideo, za pomocą którego można wizualnie ocenić zalety ciągnika Aurora Country 1000:

Przed rozpoczęciem eksploatacji przeprowadzane jest docieranie. W tym czasie wszystkie części są ze sobą szlifowane i smarowane.

Docieranie odbywa się według następujących zasad:

  • Silnik jest włączony i pozostawiony na biegu jałowym przez 20 minut. Po chwili gaz jest wykonywany (obroty są zdobywane do maksymalnej ilości).
  • W tym trybie silnik pracuje przez 4 godziny. Po tym okresie przez kolejne 4 godziny można korzystać z ciągnika bez specjalnego obciążenia tj. bez zaczepiania załączników.
  • Docieranie można uznać za zakończone po 8 godzinach pracy w trybie łagodnym.
  • Po zakończeniu docierania olej wymieniany jest na nowy.
Weiterlesen:
Brait Motoblock BR-68. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Szczegółowe instrukcje można znaleźć na powiązanie.

Opinie

Zachęcamy do pozostawienia opinii w naszym magazynie internetowym, jeśli jesteś właścicielem ciągnika rolniczego Aurora Country Advance 1000, aby pomóc innym czytelnikom w podjęciu decyzji o przyszłym zakupie.

Vladimir:

Mam go na razie dopiero od roku, ale mam nadzieję, że wytrzyma długo. Na tym etapie nie stwierdzono braków. Podczas pracy urządzenie, podobnie jak ciągnik, doskonale radzi sobie ze wszystkimi postawionymi zadaniami, w tym uprawą, orką i zbiorem ziemniaków.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector