Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Motobloki Aurora Country 1400 Multi Shift. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Opis

Aurora Country 1400 Multi Shift to profesjonalny ciągnik z operatorem prowadzącym, który poradzi sobie z uprawą działki o dowolnej powierzchni i gęstości gleby. Ten model jest wyposażony w największy zbiornik paliwa w całej linii, a jego pojemność to 6,5 litra. Silnik benzynowy uważany jest za prawdziwego giganta, ponieważ ma moc 13 KM.

Aurora Country 1400 Wielozmianowy

W przypadku ciągnika Aurora 1400 nie jest trudno przetwarzać nawet dziewiczą glebę, ponieważ producenci wyposażyli ją w 6 prędkości (4 z przodu i 2 z tyłu). Osobliwością jest to, że 2 prędkości (przód i tył) są zmniejszone, dzięki czemu występuje bardziej wydajna orka.

Dzięki niższym biegom ruszanie stało się łatwiejsze i płynniejsze. Szczególnie takie urządzenie przydaje się podczas korzystania z przyczepy i przewożenia ładunku, a także podczas wspinaczki na górę.

Poniżej znajduje się oficjalna recenzja wideo ciągnika prowadzącego:

Ręczny rozrusznik pozwala na łatwe uruchomienie urządzenia bez większego wysiłku. Duże koła pneumatyczne z łatwością pokonują nierówny teren. Waga maszyny wielozmianowej Aurora 1400 wynosi 168 kg, co pozwala nie używać obciążników podczas pracy na dziewiczej glebie.

Skrzynia biegów jest chroniona niezawodną obudową, która chroni części wewnętrzne przed uderzeniami mechanicznymi i wnikaniem brudu.

Specyfikacje

Pojemność skokowa silnika389ml
Moc silnika13h.p.
Typ silnikaBenzyna
SprzęgłoDysk
Liczba prędkości4-przód,2-tył
Rewers (rewers)Jest
Objętość miski olejowej1.1л
Objętość reduktora oleju2.0л
Pojemność zbiornika paliwa6.5л
Szerokość przetwarzania900-1700mm
Głębokość przetwarzania300mm
System startowyrozrusznik ręczny
Średnica osi32mm
waga netto162kg
Waga brutto178kg
wymiary1800×1100 x 800 mmmm
Производительjutrzenka

Funkcje aplikacji

Przed rozpoczęciem pracy silnik powinien być dotarty. Głównym celem tego wydarzenia jest dopracowanie wszystkich szczegółów nie tylko dla wysokiej jakości pracy urządzenia, ale także wydłużenie żywotności.

Ważny! Nie uruchamiaj silnika podczas docierania z maksymalną prędkością przez pierwsze 8 godzin.

Podczas włamywania się do kraju Aurora 2 przeprowadzane są 1400 etapy:

  1. Zaraz po zakupie przeprowadzany jest pierwszy etap biegu. Polega na uruchomieniu silnika zgodnie z instrukcją. Około 15-20 minut na biegu jałowym z możliwymi progasovkami, do realizacji których należy nacisnąć dźwignię podawania paliwa, aż do osiągnięcia maksymalnej prędkości. Podobna progasovka trwająca 20 sekund zostaje zastąpiona przez 15 minut na biegu jałowym.

Ważny! Nie pozostawiaj silnika pracującego na biegu jałowym dłużej niż 15 minut. Wymaga regularnego gazowania.

  1. Po 4 godzinach kolejne 4 godziny trzeba uruchomić ciągnikiem prowadzącym z minimalnym obciążeniem. Aby to zrobić, po prostu zamontuj koła i przesuń ciągnik. Jednak obecnie nie można używać załączników. Dopiero po 8 godzinach docierania urządzenie może być używane z pełną mocą.

Ważny! Po zakończeniu docierania należy przeprowadzić całkowitą wymianę oleju silnikowego. Powtórz procedurę po 20 godzinach pracy. Dalsza wymiana odbywa się zgodnie z harmonogramem konserwacji.

Szczegółowe instrukcje dotyczące ciągnika Aurora 1400 z operatorem prowadzącym można znaleźć pod adresem powiązanie.

Zawartość opakowania:

  • Ciągnik jednozmianowy Aurora Country 1400 wyposażony jest w komplet frezów (10 szt.), gumowe koła 5×12 (2 szt.) oraz instrukcję obsługi.
Weiterlesen:
Przegląd ciągnika Salut 100 L-6.5. Opis, charakterystyka, opinie

Recenzje wideo

Aby zrozumieć, w jaki sposób montowany jest ciągnik Aurora country 1400, zalecamy obejrzenie następującego filmu:

A ten film zawiera szczegółowy przegląd z zaleceniami dotyczącymi użytkowania

Opinie

W sieci nie ma wielu opinii na temat tego modelu. Właściciele zwracają uwagę na jego moc i niskie zużycie paliwa (zgodnie z jego funkcjonalnością), ale zdarzają się częste awarie, co wskazuje na słabą jakość wykonania maszyny.

Alexey:

Kupiłem ciągnik Aurora 1400 i byłem zadowolony. Szczególnie zadowolony z niezawodności konstrukcji, pomimo zwiększonej pracy. Chciałbym jednak zauważyć, że frezy mają słaby metal, który szybko się tępi. Ale gdy jest ostra, orka idzie dobrze i bez wysiłku. Myślę, że znaczącą rolę odgrywa w tym znaczna waga ciągnika prowadzonego z tyłu.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию