Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Motobloki Aurora Country 900 Multi Shift. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Motobloki Aurora Country 900 Multi Shift. Przegląd, charakterystyka

Opis

Aurora Country 900 Multi Shift jest przeznaczona do pracy z glebą o dowolnej gęstości. Jako cechę prezentowanego modelu można wyróżnić niższy bieg, który ułatwia poruszanie się z dowolnym dodatkowym wyposażeniem.

Motobloki Aurora Country 900 Multi Shift. Przegląd, charakterystyka

Motoblock Aurora Country 900 Multi Shift

Podczas korzystania z niskiego biegu ciągnik prowadzący z tyłu radzi sobie z wysoką jakością pracy w przejezdnym obszarze. Zadowolony z silnika benzynowego, którego moc robocza wynosi 7 KM, dzięki czemu urządzenie można wykorzystać jako ciągnik do przyczepy. Nie ma wątpliwości co do jego niezawodności i wydajności, ponieważ jest to odpowiednik HONDA GX210.

Jako zaletę możemy wyróżnić obecność ręcznego uruchamiania silnika, którego realizacja nie jest wymagana. Reduktor jest niezawodnie chroniony przed brudem, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi dzięki mocnej obudowie z żeliwa. Za pomocą napędu pasowego podłączane jest dodatkowe wyposażenie. Osie do niezawodnego mocowania kół i frezów wykonane są w formie sześciokąta.

Poniżej znajduje się recenzja wideo ciągnika Aurora Country 900 Multi Shift z operatorem pchanym od oficjalnego przedstawiciela firmy Aurora:

Pojemność zbiornika paliwa wynosi 6 litrów, co umożliwia długie użytkowanie ciągnika bez dodatkowego tankowania. Waga ciągnika jednoosiowego wynosi 94 kg, więc na gęstym podłożu można obejść się bez środków obciążających. Szerokość uprawianego rzędu waha się od 80 do 120 cm.

Kultywator nie jest tani, ale obecność ogromnych możliwości w pełni opłaca jego koszt. Cena wywoławcza to 32 tysiące rubli.

Specyfikacje

Typ silnikbenzyna
szerokość przetwarzanie120 cm
Głębokość przetwarzanie30 cm
Liczba noże8 szt
projektwał / koło pasowe odbioru mocy

koła transportowe

odwracać

regulacja wysokości kierownicy

obrót boczny rączki

Liczba bieg3 do przodu / 1 do tyłu
Typ Silnik spalinowy4 suwowy
Model silnikWM170F
Tom silnik212 cm3
moc silnik7 h.p.
moc silnik5150 watów
Typ szalupaручной
Objętość paliwa czołg6 l
Ilość oleju w korbowód0.6 l
Chłodzenie silnikpowietrze
Średnica koła42 cm
wymiary139x80x107 cm
Waga99 kg

Funkcje aplikacji

Aby ciągnik jednozmianowy Aurora Country 900 pracował przez długi czas i bez awarii, należy przeprowadzać konserwację w odpowiednim czasie.

Ważny! Konserwację należy przeprowadzać przy wyłączonym silniku, aby uniknąć obrażeń. Jeśli mimo to konieczne jest przeprowadzenie konserwacji przy pracującym silniku, pomieszczenie musi być dobrze wentylowane.

Trzymaj się następującego planu pracy:

  • Wymień olej silnikowy, gdy silnik jest jeszcze ciepły. Zużyty olej należy utylizować w specjalny sposób, w tym celu należy go umieścić w szczelnym pojemniku i przekazać do utylizacji do specjalnego serwisu.
  • Filtr powietrza musi być czysty, ponieważ powietrze nie dostaje się do gaźnika przez brudny filtr. Regularne czyszczenie i wymiana wkładu filtra zapobiegają uszkodzeniu gaźnika.
  • Filtr paliwa również wymaga oczyszczenia. Podczas pracy z łatwopalnymi przedmiotami przestrzegaj zasad bezpieczeństwa.
  • Zaleca się stosowanie świec zapłonowych BPR5ES (NGK)W16EPR-V (NIPPONDENSO). Wysoka jakość pracy jest zapewniona, gdy jest przerwa i nie ma osadów węgla na świecy.

Aby dowiedzieć się więcej o zasadach działania, możesz zapoznać się z instrukcją, klikając powiązanie.

Opinie

Jeśli jesteś właścicielem motobloku Aurora Country 900 Multi Shift, zapraszamy do pozostawienia recenzji w naszym magazynie internetowym, aby pomóc innym czytelnikom wybrać odpowiedni model dla siebie.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Przegląd ciągnika Caiman Vario 60H TWK + z operatorem prowadzącym. Specyfikacje, recenzje
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector