Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Motobloki Centaur 2080 B. Przegląd, charakterystyka, opinie właścicieli

Motobloki Centaur 2080 B. Przegląd, charakterystyka, opinie

Opis

Motoblock Centaur 2080 B z silnikiem benzynowym ma optymalną moc 8 KM. do przetwarzania działek do 20 akrów. Z powodzeniem radzi sobie z uprawą, orką, pieleniem, pagórkami, transportuje do 500 kg ładunku. Całość uzupełnia pług, kopaczka do ziemniaków, krajarka, zaczep.

Motobloki Centaur 2080 B. Przegląd, charakterystyka, opinie

Motoblok Centaur 2080 B

Specyfikacje

Urządzenie ciągnika prowadzącego ma racjonalną konstrukcję i ma następujące zalety:

  • silnik benzynowy Kama (Japonia) o wysokiej jakości wykonania, trwały i niezawodny w działaniu;
  • obecność wału odbioru mocy pozwala agregować ciągnik z różnymi narzędziami i wykonywać pełny cykl prac rolniczych;
  • zaawansowane sprzęgło tarczowe w kąpieli olejowej zapewniające płynną jazdę;
  • łatwy start dzięki rozrusznikowi inercyjnemu;
  • ekonomiczne zużycie benzyny — 0,9 kg / h;
  • zmniejszony poziom hałasu i wibracji podczas pracy;
  • zwiększona przepuszczalność, możliwość hillingowania wysokich roślin bez uszkodzeń ze względu na wysoki prześwit rolniczy.

Centaur 2080 B

Przy tworzeniu ciągnika pchanego Centaur 2080 B producent w jak największym stopniu wziął pod uwagę ergonomię pracy – kierownicę można regulować w pionie i poziomie, dzięki czemu przy wykonywaniu różnego rodzaju prac sterowanie należy regulować przy minimalnym obciążeniu ręce operatora. Aby zwiększyć zwrotność Centaura 2080 B i bardziej zręczną kontrolę w ciasnych przestrzeniach, można zainstalować piasty obrotowe.

Dzięki regulacji szerokości roboczej (30 cm — 110 cm) za pomocą frezu można racjonalnie obrabiać różne powierzchnie – od wąskich rozstawów rzędów po imponujące powierzchnie. Funkcjonalny nóż w postaci 24 noży w kształcie szabli pewnie przetwarza dziewiczą glebę i pomoże skutecznie poradzić sobie z trawą pszeniczną.

Gwarancją stabilnej pracy ciągnika Centaur 2080 B jest terminowa konserwacja mini-sprzętu. Zalecenia dotyczące pierwszego uruchomienia, wymiany oleju, częstotliwości konserwacji zapobiegawczej są wskazane w instrukcji obsługi ciągnika jednoosiowego, a konserwacja nie jest trudna nawet dla początkujących rolników.

Recenzje wideo

Opinie

Stepan, Gusiatin:

Dla mojego ogrodu o powierzchni 23 akrów centaur 2080b jest w sam raz. Benzyna zużywa się umiarkowanie, bardzo zwrotna. Kosiarka jest dobrze wyregulowana — w młodym ogrodzie bardzo wygodnie pokonywać alejki. No i tak cała praca — transport, hilling, orka nawet na dziewiczej glebie, kompletna lista prac, zgodnie z instrukcją, wszystko odbywa się normalnie.

Andriej, rejon Baranowski:

Nasza gleba to ciężka glina. Doradzili centaur 2080 z silnikiem benzynowym. Szczerze mówiąc, jestem szczęśliwy. W jeden dzień udaje mi się uprawiać zarówno moją działkę, jak i mojego brata, w sumie 30 akrów.Wygodnie jest kłuć ziemniaki, przejeżdżały obok konia, a sadzonki są nierówne, gdzie wyżej, gdzie niżej. I tak ustawiam maksymalną wysokość i łodygi się nie łamią. Jedyną rzeczą jest to, że jeśli długo nie działało, uruchamia się przez długi czas, układ paliwowy jest wietrzony, ale można to naprawić, myślę, że może być z innym sprzętem.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Motoblok Ural. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector