Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Minitraktor myśliwiec T15. Przegląd, charakterystyka, funkcje operacyjne

Myśliwiec minitraktorowy T15. Przegląd, specyfikacje, recenzje, prace wideo

Opis

Po pojawieniu się tego nowego produktu na rynku rosyjskim szybko zajął wiodącą pozycję pod względem popytu. Zasadniczo Fighter T15 został kupiony przez rolników, jednak jego zastosowanie zyskuje również popularność wśród firm użyteczności publicznej.

Myśliwiec minitraktorowy T15. Przegląd, specyfikacje, recenzje, prace wideo

Myśliwiec T15

Konstrukcja tego modelu łączy w sobie nowoczesne właściwości techniczne, niski koszt, szeroki zakres i łatwość konserwacji.

Opcje zastosowania Fighter T15 rozszerzają się ze względu na dużą liczbę załączników, które są agregowane z minitraktorem: glebogryzarki, pługi, przyczepy, kopaczki i sadzarki do ziemniaków, obsypniki, przyczepy, kultywatory itp. Łączna ilość różnych gramatur to około 50 sztuk.

Maksymalna ładowność minitraktora Fighter to 1 tona.

Specyfikacje

silnikXT15
Typpoziomy czterosuwowy diesel chłodzony wodą
szalupaRozrusznik elektryczny + start ręczny
Pojemność skokowa silnika, cm3993
Moc15
Zużycie paliwa, g/kWh230
napędtył, 4×2
Skrzynia biegów(3+1) × 2
Kołaprzód 4,00 -12

tył 6,5 -16

Znamionowa masa ładunkowa przyczepy, kg1000
Prześwit mm180
Wymiary, mm (bez załączników)2140 x 905 x 1175
Wymiary, mm (z zamontowanym dyszlem):2600 x 1000 x 1175
Waga, kg (bez załączników)410

Podstawowe wyposażenie

Niektóre sklepy zawierają różne dodatki w cenie minitraktora Fighter T15. Najczęściej jest to glebogryzarka, pług lub sadzarka do ziemniaków.

Dodatkowo w standardowym pakiecie znajduje się instrukcja obsługi i paszport maszyny samobieżnej.

Urządzenie

  • Fighter T15 posiada silnik wysokoprężny o mocy 15 koni mechanicznych. Z jego cech warto zwrócić uwagę na połączony układ smarowania, dobre chłodzenie i przenoszenie momentu obrotowego na przekładnię za pomocą napędu pasowego.
  • Silnik Fighter T15 uruchamiany jest rozrusznikiem elektrycznym. Jeśli akumulator jest rozładowany, silnik można uruchomić za pomocą kabla ręcznego.
  • Prędkość ruchu minitraktora może wynosić od 2 do 23 km/h.

Instrukcja obsługi

Ten dokument musi zostać przestudiowany przez nowych właścicieli minitraktorów Fighter T 15. Zawiera zdjęcie sekwencji montażu, podstawowe informacje dotyczące charakterystyki urządzenia, jego schematu konserwacji i niuansów zastosowania.

Po zakupie nie można od razu rozpocząć pełnego korzystania z minitraktorów Fighter T15. Przede wszystkim musisz dokonać włamania. Może być wykonywany automatycznie w fabryce lub bezpośrednio przez właścicieli w domu. Docieranie powinno odbywać się poprzez uruchomienie silnika z minimalną mocą. Ta procedura trwa zwykle około 8 godzin.

Po zakończeniu docierania Fightera T15 konieczna jest wymiana oleju silnikowego, ponieważ w tym czasie gromadzi się w nim duża ilość zanieczyszczeń mechanicznych, które mogą uszkodzić silnik.

Serwis

Przed każdym odlotem Fighter T 15 należy sprawdzić poziom oleju silnikowego i paliwa (w razie potrzeby uzupełnić). Zaleca się używanie marki M-10G2. Należy również upewnić się, że w silniku nie ma wycieków i obcych dźwięków, sprawdzić sprzęgło i sprawność układu hamulcowego, działanie układu kierowniczego i oświetlenia.

Okresowo należy sprawdzać układ paliwowy i chłodzący pod kątem czystości filtrów. Należy monitorować stan świec zapłonowych, aby nie było problemów z napędem silnika.

Jeśli konieczne jest konserwowanie minitraktora przez kilka miesięcy, zaleca się odłączenie świec zapłonowych i spuszczenie oleju benzyną (w tym czasie będą gromadzić wodę i staną się bezużyteczne). Następnie oczyść ciągnik, nasmaruj wszystkie części olejem, aby zapobiec korozji, przykryj i przechowuj w suchym miejscu.

Przegląd wideo

Film pokazuje doskonałą przyczepność minitraktora Fighter do nawierzchni nawet w sezonie zimowym:

Poniższy film zawiera szczegółowy przegląd wideo minitraktora Fighter T15:

Opinie właściciela

Oto, co mówią na forach właściciele minitraktorów Fighter T15:

Władysław:

Doskonały model. Wcześniej istniał MTZ, w porównaniu z nim Fighter ma mniejsze zużycie paliwa i oleju. Szeroka gama osprzętu, wygodne siedzenie, niezawodny silnik. Brak zleceń pracy.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Minitraktor Chuvashiller 804. Przegląd, charakterystyka, wyposażenie
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector