Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Odśnieżarka Champion ST1074BS. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Odśnieżarka Champion ST1074BS. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Odśnieżarka Champion ST1074BS

Wraz z nadejściem zimy konieczne jest częste odśnieżanie. W tej ciężkiej pracy pomogą pługi śnieżne Champion. Champion ST1074BS to odśnieżarka benzynowa do użytku domowego, przystępna cenowo zarówno dla małych organizacji, jak i osób prywatnych.

Odśnieżarka Champion ST1074BS. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Odśnieżarka Champion ST1074BS

Odśnieżarka czyści następujące rodzaje śniegu:

 • mróz;
 • świeżo upadły;
 • gęsta skorupa;
 • nieświeży śnieg itp.

Specjalnie ukształtowane łopatki ślimaka (z nacięciami) mogą z łatwością ciąć lód, a obracający się wirnik zmieli go na okruchy. Zasięg wyrzutu masy śniegu i lodu wynosi od 10 m (w przypadku śniegu sypkiego i mokrego) do 15 m (w przypadku śniegu suchego).

Odśnieżarka Champion ST1074BS. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Silnik Briggs & Stratton 1450 Snow Series

Wygodne sterowanie agregatem oraz podgrzewane uchwyty pozwalają operatorowi czuć się komfortowo przez kilka godzin pracy z odśnieżarką. Czterosuwowy jednocylindrowy silnik o mocy 10 KM chłodzona powietrzem zapewnia wieloletnią bezawaryjną pracę maszyny przez wiele godzin.

Odśnieżarka Champion ST1074BS jest wyposażona w mocny napęd kół. Opony posiadają głębokie bieżniki, które zapewniają niezawodną przyczepność odśnieżarki do podłoża, zapobiegając poślizgom i poślizgom. Blokada mechanizmu różnicowego umożliwia sterowanie kołami zarówno razem, jak i osobno.

Uruchomienie odśnieżarki Champion ST1074BS odbywa się:

 • Za pomocą rozrusznika ręcznego (pociągając za uchwyt).
 • Za pomocą rozrusznika elektrycznego (po podłączeniu do zasilania 220 V).

Osiem prędkości jazdy (2 do tyłu i 6 do przodu) zwiększa zwrotność odśnieżarki. Sterowanie rynną wyrzutową (która nie jest już wykonana z tworzywa sztucznego, ale ze stali) i reflektora jest elektroniczne. Wyprodukowane zdalnie.

Aby operator mógł wygodnie pracować o każdej porze dnia, odśnieżarka Champion została wyposażona w reflektor.

Charakterystyka

Moc (KM)14.5
Waga modelu93 kg
Szerokość uchwytu na śnieg, cm74
Wysokość przechwytywania, cm50
Koła (średnica/grubość) cale16 / 4.8
Blokada kołaautomatyczny
Liczba biegów (przód/tył)6 / 2
Rozmiar silnika (cmXNUMX)305
Pojemność zbiornika paliwa, l3
Moc h.p.10
Uruchomienie silnikarozrusznik elektryczny/ręczny
wyrzucanie śniegu2 prędkości
Reflektoryjest
Materiał śrubystal
Zużyte paliwobenzyna
Kontrola kąta odrzutu śnieguzdalny
Ogrzewanie uchwytujest
Weiterlesen:
Przegląd pilarek łańcuchowych i elektrycznych Khoper. Instrukcje, recenzje

Instrukcja obsługi

Aby praca z odśnieżarką Champion była jak najbardziej bezpieczna, wygodna i wydajna, należy dokładnie zapoznać się ze szczegółową instrukcją obsługi.

Szczególną uwagę należy zwrócić na badanie:

 • Odśnieżarki Champion 1074.
 • Zasady i wymagania bezpieczeństwa podczas pracy z pługiem śnieżnym.
 • Przygotowanie jednostki do pracy.
 • Konserwacja.
 • ochrona.
 • Dowiedz się o typowych problemach, ich przyczynach i rozwiązaniach.

Ze szczegółowym urządzeniem i zasadami konserwacji odśnieżarki można zapoznać się pod linkiem: Instrukcja obsługi odśnieżarki Champion ST1074BS

Przegląd wideo

Recenzja odśnieżarki Champion ST1074BS

Opinie właściciela

Jurij, 44 lata:

„Na naszym terenie od listopada do połowy marca występują ciągłe opady śniegu, zamiecie, a do tego wszystkiego dochodzą silne mrozy. Dlatego, po wielu cierpieniach, kupiłem potężną odśnieżarkę ST1074BS od firmy Champion. Mam solidne podwórko, jest gdzie się zawrócić, zwłaszcza platforma przy garażu, żeby nie szczędzić pieniędzy, wybrali najlepszy model. Na początku bardzo obawiałem się niskich temperatur, ponieważ nie każdy silnik uruchomi się w tej temperaturze. Jednak odśnieżarka zadowolona, ​​nakręcona z elektrycznego rozrusznika za pierwszym razem i jak poszło… Drugi przyjemny moment to rozgrzane rączki. Oczywiście pracuję w rękawiczkach, ale palce sztywnieją w drugiej godzinie, gdyby nie ta fajna opcja. Cieszę się, że wybrałem tę konkretną odśnieżarkę, ponieważ ma ona większy uchwyt łyżki, co odpowiada wysokości zasp w naszym rejonie. W zeszłym roku kupiłem odśnieżarkę, nie ujawniłem żadnych awarii, w tym roku już sprawdziłem w działaniu, a po przestoju uruchomił się przy pierwszej próbie ”.

Andrey, lata 36:

„Trzy lata temu moja rodzina i ja przeprowadziliśmy się z miasta do wsi — natura, wolność i tak dalej … Wiosna-lato poszło dobrze, jesień nie została zauważona w obawach o żniwa, ale zima mnie zaskoczyła ! Nigdy nie widziałem takich kuczugurów w mieście! Podwórko jest ogromne, szopy, budynki gospodarcze, ja i moja łopata nie daliśmy rady! Śnieg ciągle napływał i odchodził… ​​siły na łopatę skończyły się w środku zimy. Moja żona i ja skonsultowaliśmy się i kupiliśmy odśnieżarkę Champion ST1074BS. Jest łatwy w obsłudze, wszystko sterowane z panelu przedniego, uruchamia się zarówno podczas mrozu, jak i odwilży. Radzi sobie jednocześnie z lodem i nieświeżym śniegiem. Dużo czasu zostało natychmiast uwolnione, a podwórko jest jak z obrazu. Od ponad 2 lat pracuję z tym urządzeniem, sprzątam go w weekendy dla sąsiadów (doskonała forma zarobku, jak się okazało). Awarie były małe — potem wyleciała śruba ścinająca, potem świeca była zdrętwiała. Po przestoju nie uruchamiał się, czytał instrukcję, spuszczał gaz, napełniał nowym — wszystko działało. Jestem zadowolony z odśnieżarki, swoją cenę spłaciłem dawno temu!”

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Odśnieżarka Champion ST1170BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje
Ссылка на основную публикацию