Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Odśnieżarka Champion ST655BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champion ST655BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champion ST655BS

Odśnieżarka benzynowa Champion ST655BS jest przeznaczona do szybkiego i wysokiej jakości czyszczenia małych obszarów ze świeżo opadłego i luźnego śniegu. Urządzenie nie jest samobieżne, porusza się do przodu dzięki obracającym się, pokrytym gumą łopatkom ślimaka i naciskowi operatora.

Odśnieżarka Champion ST655BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champoin ST655BS

Małe kółka ułatwiają sterowanie i transport maszyny. Niewielka waga odśnieżarki (35 kg) sprawia, że ​​jest zwrotna i zwinna.

Odśnieżarka Champion ST655BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Silnik B&S 1150 Snow Series

Jednocylindrowy silnik benzynowy czterosuwowy amerykańskiego producenta Briggs & Stratton jest uruchamiany zarówno z sieci 220 V (za pomocą wtyczki i gniazda), jak i z rozrusznika ręcznego (dostarczony jest specjalny uchwyt).

Najlepszą opcją paliwa jest benzyna A-92. Pomimo kompaktowych wymiarów jednostki, zasięg odśnieżania może sięgać 9 metrów.

Charakterystyka

Moc (KM)4 / 5,5
Waga modelu42 kg
Szerokość uchwytu na śnieg, cm55,9
Wysokość przechwytywania, cm32
Koła (średnica/grubość) cale8 / 2
Blokada kołanie
Liczba biegów (przód/tył)Napęd świdra
Rozmiar silnika (cmXNUMX)250
Objętość skrzyni korbowej, l0,59
Pojemność zbiornika paliwa, l2,8
Uruchomienie silnika230/ręczne
wyrzucanie śniegu1 prędkości
Reflektorytak
Materiał śrubyguma
Kontrola kąta odrzutu śnieguPilot, kabel

Instrukcja obsługi

Kupując dowolne urządzenie, musisz zapoznać się z jego instrukcją obsługi. Takie działanie pomoże uniknąć przedwczesnych awarii urządzenia (odśnieżarki), a także zmniejszy możliwość obrażeń spowodowanych nieudolną pracą z nim.

Odśnieżarka Champion ST655BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Schemat odśnieżarki Champion ST655BS

Wymagane sekcje do czytania to:

  • Wymagania bezpieczeństwa.
  • Urządzenie do odśnieżania.
  • Konserwacja (bieżąca i konserwacyjna poza sezonem).
  • Rozwiązywanie problemów, przyczyny i skuteczne rozwiązania.

Szczegółowe informacje na temat odśnieżarki Champion ST655BS dostępne są pod linkiem: Instrukcja obsługi odśnieżarki Champion ST655BS

Przegląd wideo

Przegląd odśnieżarki Champion ST655BS

Opinie właściciela

Maxim, 34 roku:

«Witam. Postanowiłem zostawić swoją recenzję o Champion ST655BS. Dobry Chińczyk złapany, jak mówią — mały, ale odważny. Jest łatwy w obsłudze, uruchamia się w dowolnej temperaturze. Mam małe podwórko, ale sprzątanie łopatą jest męczące, a z Mistrzem radzę sobie bez większego wysiłku w 30 minut. Czytałem o tym, że aby zaoszczędzić pieniądze, wielu wymienia śruby ścinane na sześć śrub — zdecydowanie odradzam takie ryzyko i nagle świder się zacina — naprawy będą kosztować więcej! Wolę je kupować na stronach w Internecie i doradzać innym.”

Oleg Siergiejewicz, 46 lat:

„Kupiłem model ST655BS ze względu na jego niewielkie rozmiary i dużą mobilność. W garażu jest mało miejsca, a zaspy należy regularnie czyścić. Odśnieżarka jest mała i lekka, praca z nią nie wymaga dużego wysiłku. Kombinezony do odśnieżania, prędkość czyszczenia też. Kupiłem go w zeszłym roku pod koniec. W tym czasie raz rygiel poleciał. Za każdym razem przed rozpoczęciem pracy z odśnieżarką dokładnie sprawdzam i dokręcam śruby i wszystkim radzę to zrobić. Łączniki słabną od wibracji, a następnie zaczyna się pękanie. Pod każdym względem samochód mi odpowiada. Polecam.»

Drodzy czytelnicy, zostawcie swoją opinię na temat odśnieżarki Champion ST655BS, z pewnością pomoże ona kupującym w dokonaniu wyboru.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Przegląd podkaszarek i kosiarek Calibre: opis i charakterystyka
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector