Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Odśnieżarka Champion ST661BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champion ST661BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champion ST661BS

Odśnieżarka benzynowa Champion ST661BS to model domowy z czterosuwowym jednocylindrowym silnikiem Briggs & Stratton (wyprodukowany w Ameryce) o mocy 5,5 koni mechanicznych.

Odśnieżarka Champion ST661BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champion ST661BS

Specjalnie zapewnione chłodzenie powietrzem urządzenia pozwala na pracę bez zatrzymywania się przez długi czas. Champion ST661BS działa na wysokiej jakości benzynie o liczbie oktanowej co najmniej 92 jednostek. Silnik uruchamia się za pomocą ręcznego rozrusznika i uchwytu. Ten model odśnieżarki Champion jest w stanie uruchomić się bez trudności nawet w bardzo niskich temperaturach.

Odśnieżarka służy do czyszczenia:

  • świeżo spadł śnieg;
  • Skorupa:
  • mróz;
  • nieświeży śnieg.

Wyrzut masy śniegu wynosi od 10 do 15 m, w zależności od wilgotności i gęstości śniegu (im suchszy śnieg, tym dalej jest wyrzucany). Specjalnie ukształtowane łopatki świdra z małymi wycięciami bez problemu radzą sobie nie tylko ze śniegiem, ale również z lodem, tnąc go, miażdżąc i wyrzucając.

Odśnieżarka Champion ST661BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Silnik Briggs & Stratton 750 Snow Series

Odśnieżarka Champion ST661BS wyposażona jest w mocny napęd kół, bieżniki opon posiadają specjalny wzór, który pozwala operatorowi zapomnieć o poślizgu i poślizgu. Dzięki temu i wadze 68 kg odśnieżarka pewnie porusza się do przodu (istnieje niezawodna przyczepność do podłoża).

Odśnieżarka Champion ST661BS ma osiem prędkości:

  • 2 z powrotem;
  • 6 do przodu.

Model ST661BS to idealna opcja dla wiejskich domków, daczy, małych organizacji.

Charakterystyka

Moc (KM)10
Waga modelu93 kg
Szerokość uchwytu na śnieg, cm74
Wysokość przechwytywania, cm50
Koła (średnica/grubość) cale16 / 4.8
Blokada kołaautomatyczny
Liczba biegów (przód/tył)6 / 2
Rozmiar silnika (cmXNUMX)305
Pojemność zbiornika paliwa, l3
Uruchomienie silnika230V/ręcznie
wyrzucanie śniegu2 prędkości
Reflektoryjest
Materiał śrubystal
Zużyte paliwobenzyna
Kontrola kąta odrzutu śniegupilot, dźwignia
Weiterlesen:
Odśnieżarki PATRIOT seria PS 731, 621, 791 2300 itd. Recenzje, przegląd linii

Instrukcja obsługi

Przed rozpoczęciem pracy z odśnieżarką Champion zapoznaj się ze szczegółowymi instrukcjami, które można znaleźć, klikając link: Instrukcja obsługi odśnieżarki Champion ST661BS

Ważne rozdziały instrukcji:

  • wymagania techniczne i bezpieczeństwa;
  • urządzenie do odśnieżania;
  • konserwacja odśnieżarki
  • przyczyny i kroki rozwiązywania problemów.

Przegląd wideo

Przegląd linii odśnieżarek Champion ST661BS

Opinie właściciela

Jerzy, 47 lat:

„Pracuję jako woźny w szkole. Czas zimowo-jesienny to gorący czas dla naszego brata: najpierw liście, potem śnieg. Cierpiałam łopatą, nie ma słów. Nasz dyrektor zdecydował się na unowocześnienie środków produkcji iw efekcie nasza szkoła otrzymała pług śnieżny Champion ST661BS. Jakość sprzątania była niesamowita. prędkość czyszczenia też. Staram się pracować ostrożnie, aby żaden uczeń nie rzucił się pod lawinę mojego Mistrza. Samochód uruchamia się łatwo, bez względu na to, jak jest zimno. Były drobne uszkodzenia — śruby ścinane, świeca. Parę razy dokręcałem wszystkie mocowania, bo auto cały terkocze (a instrukcja o tym mówi) Generalnie lubię Championa, bez niego było znacznie gorzej!

Valery Alexandrovich, 61 lat:

„Odśnieżarkę Champion ST661BS podarowali mi moi synowie, którzy postanowili uratować mnie od zmartwień związanych z odśnieżaniem. Od dawna mieszkam na wsi, radziłem sobie z łopatą, ale teraz moja siła nie jest taka sama i żebym nie zasnęła, dzieci zrobiły taki prezent. Auto jest mocne, nie ma problemów z odpaleniem, rzuca śnieg na 10-12 metrów. Śruby trzeba było kilkakrotnie wymieniać — znowu przyniósł go mój syn, nie wiem, skąd je wziąłem, czytałem z recenzji, że okazuje się rzadkością). Napęd na koła pewnie jeździ po śniegu, nie ślizga się, nie ślizga na lodzie. Na początku trudno było utrzymać odśnieżarkę w rękach (wiek, co umiecie), ale potem, po zabawie z prędkościami, przyzwyczaiłem się do tego. Latem wyszło dobrze, wtedy nie było problemów z uruchomieniem. Pragnę zauważyć, że idealne odśnieżanie odbywa się na płaskich powierzchniach, gdzie niepożądane jest czyszczenie wybojów, kamieni i wybojów — można uszkodzić świder lub łopatki. Mój wpadł na kamień (nie widziałem go pod śniegiem), więc musiałem pracować nożem, ledwo go wypoziomowałem łomem.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Benzokosa Lynx BTR-52. Przegląd, charakterystyka, recenzje
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector