Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Odśnieżarka Champion ST761E. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champion ST761E. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champion ST761E. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champion ST761E

Snowplow Champion ST761E to doskonałe narzędzie w sektorze prywatnym, w domkach letniskowych, na wsiach, a także w małych organizacjach, w których ręczne odśnieżanie zajmuje dużo czasu i wysiłku.

Odśnieżarka Champion ST761E. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champion ST761E

Odśnieżarka jest skuteczna podczas czyszczenia:

 • świeżo spadł śnieg;
 • mróz;
 • gęsta skorupa;
 • luźne i nieświeże itp.

Opis

Jednostka wyposażona jest w jednocylindrowy czterosuwowy silnik benzynowy o mocy 6 koni mechanicznych. Chłodzenie silnika powietrzem wydłuża kilkakrotnie czas działania odśnieżarki (ponieważ istnieje ochrona przed przegrzaniem). 92. benzyna to idealne paliwo do samochodu.

Odśnieżarka Champion ST761E. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Silnik LC170FDS

Specjalnie ukształtowane łopatki ślimaka (karbowane) z łatwością tną lód i przenoszą go na wirnik. Tam lód jest kruszony i odrzucany 7-13 m w bok wraz ze śniegiem. Napęd na koła z mocnymi bieżnikami pozwala samobieżnej odśnieżarce benzynowej Champion ST761E pewnie pokonywać trasę bez poślizgu i poślizgu.

Silnik jest uruchomiony:

 • Z rozrusznikiem ręcznym i korbą.
 • Z rozrusznika elektrycznego podłączonego do sieci

Waga 81 kilogramów nie wpływa negatywnie na zwrotność odśnieżarki. Wbudowany reflektor umożliwia odśnieżanie w ciemności.

Charakterystyka

Moc (KM)4.4 / 6,0
Waga modelu81 kg
Szerokość uchwytu na śnieg, cm61
Wysokość przechwytywania, cm51
Koła (średnica/grubość) cale13 / 4
Blokada kołazawleczka
Liczba biegów (przód/tył)6 / 2
Rozmiar silnika (cmXNUMX)212
Objętość skrzyni korbowej, l0,6
Pojemność zbiornika paliwa, l3
Uruchomienie silnika230/ręczne
wyrzucanie śniegu2 prędkości
Reflektorytak
Materiał śrubymetal
Kontrola kąta odrzutu śnieguPilot, kabel

Instrukcja obsługi

Aby pracować z odśnieżarką Champion tak wydajnie i bezpiecznie, jak to możliwe, należy dokładnie zapoznać się z instrukcjami dołączonymi do urządzenia.

Odśnieżarka Champion ST761E. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Schemat odśnieżarki Champion ST761E

Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z jej elektroniczną wersją klikając w link: Instrukcja obsługi odśnieżarki Champion ST761E

Szczególną uwagę należy zwrócić na sekcje:

 • standardy bezpieczeństwa;
 • odśnieżarka model Champion ST761E;
 • etapowy montaż jednostki;
 • zasady obsługi pługa śnieżnego;
 • konserwacja modelu ST761E;
 • możliwe awarie, ich przyczyny i środki zaradcze.
Weiterlesen:
Kosiarka Makita PLM 4110 i ELM 4110. Przegląd, dane techniczne, recenzje

Przegląd wideo

Przegląd linii odśnieżarek Champion ST761E

Opinie właściciela

Evgeniy, 39 lat:

„Mieszkam na wsi, od dawna marzyłem o odśnieżarce, więc kiedy ją kupiłem, swędziały mnie ręce, żeby jak najszybciej rozpocząć pracę! Chińczyk nie zhańbił swojego producenta i odpalił za pierwszym razem (użyłem rozrusznika elektrycznego) mimo że na zewnątrz było -17 stopni. Pospiesznie rzuciłem się do przodu, ledwo zdążyłem zareagować. Zarządzanie jest dość proste, dobrze przestrzega, rzuca śnieg — uczta dla oczu (sąsiedzi uciekali się do spojrzenia na chiński cud). Idealnie czyści na płaskich powierzchniach, gdzie nierówności – lepiej nie ryzykować – od razu odcinają śrubę. Odśnieżanie jest bardzo szybkie i wysokiej jakości, a ja po prostu chodzę w pobliżu i bezpośrednio — bez trudności. Jestem zadowolona z zakupu, polecam wszystkim znajomym.”

Michał, 43 lata:

„Zakup odśnieżarki ST761E znacznie ułatwił mi życie, kiedyś musiałem wstawać o 4 rano po opadach śniegu i iść na wyczyn broni, teraz wstaję o 6 i wyczyn nie trwa już trzy godziny , ale 40 minut lub godzinę. „Champion” startuje na każdym mrozie (bardzo mi się podoba, bo wiem, jakich nerwów potrzeba, żeby odpalić samochód benzynowy w chłodne dni). Pracuję z przyjemnością, nie męczę się, drobne awarie trochę się obciążają (wymieniam śruby ścinane, odkąd świeca się zepsuła). Staram się dbać o swoją odśnieżarkę, dlatego za każdym razem przed uruchomieniem sprawdzam i dokręcam wszystkie mocowania — aby uniknąć wynikających z tego awarii. Mam samochód od czterech lat. Właściwa konserwacja na lato eliminuje problemy z uruchomieniem po przestoju.”

Jarosław, 27 lat:

„Snowplow Champion to jeden ze sposobów na zarabianie pieniędzy w zimie. Właściciele domków letniskowych i domków czekają w kolejce do sprzątania, każdy potrzebuje idealnego podwórka i wjazdów do garaży. Właściciel sklepu regularnie dzwoni. Kupiłem sobie odśnieżarkę, ale nie sądziłem, że na tym zarobię! Tak, to dużo kosztuje, ale w moim przypadku całkowicie się zwróciło. Samochód nie jest już nowy, są awarie (śruby ścinane się nie liczą), ale uwielbiam technologię, więc nie uważam za duży problem konieczności przebudowy gaźnika lub wymiany świecy zapłonowej. Zmieniona skrzynia biegów, pasek. Ale to wszystko nie wydarzyło się od razu, ale przez cały okres działania, więc nie odczułem strat finansowych. Staruszek się nie poddaje iw tym roku pokaże się z jak najlepszej strony, jestem tego pewien.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Kosiarka z rozdrabniaczem Husqvarna LC 247SP. Przegląd modeli, funkcje, filmy i recenzje
Ссылка на основную публикацию