Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Odśnieżarka Champion ST861BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champion ST861BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champion ST861BS

Odśnieżarka Champion ST861BS jest przeznaczona do odśnieżania małych i średnich obszarów. Jest to idealna opcja dla domków wiejskich, domów prywatnych, magazynów, stacji benzynowych, małych organizacji (szkoły, przedszkola).

Odśnieżarka Champion ST861BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Odśnieżarka Champion ST861BS

Odśnieżarka bez problemu poradzi sobie zarówno ze świeżym, jak i nieświeżym śniegiem. Mróz, gęsta skorupa — mocne łopatki świdra i wirnik tną i przetwarzają wszystko, wyrzucając je na odległość 13-15 m we właściwym kierunku dzięki ręcznej regulacji.

Odśnieżarka Champion ST861BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Silnik B&S 1150 Snow Series

Jednocylindrowy, czterosuwowy silnik Champion ST861BS jest chłodzony powietrzem, dzięki czemu czas pracy jednostki znacznie się wydłuża. Osiągi amerykańskiego silnika Briggs & Stratton to 9 koni mechanicznych.

Silnik uruchamia się na dwa sposoby:

  • Ręcznie za pomocą specjalnego uchwytu.
  • Z rozrusznika elektrycznego po podłączeniu do sieci elektrycznej 220 V.

Odśnieżarka Champion 861 wykorzystuje jako paliwo benzynę o liczbie oktanowej co najmniej 92. Obecność ośmiu biegów, z których 2 są z tyłu, a 6 z przodu, sprawiają, że samobieżna odśnieżarka ST861BS jest jeszcze bardziej zwrotna.

Dzięki mocnemu napędowi kół urządzenie jest niezawodnie chronione przed poślizgiem i poślizgiem. Obecność reflektora pozwala wykonywać wysokiej jakości prace odśnieżające w ciemności.

Charakterystyka

Moc (KM)6,6 / 9
Waga modelu80 kg
Szerokość uchwytu na śnieg, cm61
Wysokość przechwytywania, cm54,5
Koła (średnica/grubość) cale11 / 4
Blokada kołazawleczka
Liczba biegów (przód/tył)6 / 2
Rozmiar silnika (cmXNUMX)250
Objętość skrzyni korbowej, l0,6
Pojemność zbiornika paliwa, l2,7
Uruchomienie silnika230V/ręcznie
wyrzucanie śniegu2 prędkości
Reflektorytak
Materiał śrubymetal
Kontrola kąta odrzutu śnieguPilot, kabel

Instrukcja obsługi

Nie używaj odśnieżarki bez uprzedniego przeczytania instrukcji obsługi.

Odśnieżarka Champion ST861BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Schemat odśnieżarki Champion ST861BS

Sekcje do nauki:

  • Środki ostrożności dotyczące dmuchawy do śniegu.
  • Jego struktura (główne komponenty i systemy).
  • Montaż jednostki i pierwsze uruchomienie.
  • Ochrona.
  • Przyczyny i środki zaradcze.
Weiterlesen:
Jak zrobić młynek z piły łańcuchowej: praktyczne wskazówki

Szczegółowe instrukcje dotyczące odśnieżarki Champion model ST861BS znajdują się tutaj: Instrukcja obsługi odśnieżarki Champion ST861BS

Informacje zwrotne od właścicieli

Władimir Wiktorowicz, 49 lat:

„W zeszłym roku cały region moskiewski był pokryty śniegiem, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej nie miały czasu, aby go wyczyścić. Dlatego nie zastanawiając się długo, zdecydowałem się na zakup tego urządzenia dla siebie (mnie na to stać). Auto odpaliło po raz pierwszy (z rozrusznika elektrycznego), mimo że na zewnątrz było -17 stopni. W godzinę pracy oczyścił całe podwórko i teren przed garażami. Pomimo tego, że w niektórych miejscach droga schodziła w dół, odśnieżarka pewnie szła naprzód wzdłuż toru, wykonując najdrobniejsze polecenie. Bez poślizgów, poślizgów itp. W reflektorach praca jest tak wygodna jak w dzień. Z góry zaopatrzyłem się w śruby, więc jestem gotowy i uzbrojony.

Wiktor Arkadyevich, 41 lat:

„Kupiłem Champion ST861BS cztery lata temu – opady śniegu były obfite, ale nie było czasu na odśnieżanie na czas, praca. Odśnieżarka podobała mi się nawet na miejscu, kiedy ją przyniosłem — byłem oszołomiony! Nakręcany półobrotem, rzucający śnieg z wielką siłą. Ale co najważniejsze, teraz sprzątanie całego podwórka zajmuje mi od godziny do półtorej (w zależności od gęstości i wysokości nasypu). Nie poświęcam energii na sprzątanie, dużo czasu i generalnie czyszczenie ręczne jest nieporównywalne z czyszczeniem mechanicznym. Przez cały czas były problemy z biegiem skrzyni biegów (wymienione i sprawne), ze śrubami ścinanymi i benzyną. Przypadkowo napełniłem niewłaściwy, cierpiałem, dopóki nie zrozumiałem przyczyny, musiałem nawet wyczyścić gaźnik. Latem konserwuję odśnieżarkę i chowam ją głębiej w garażu (nie zajmuje dużo miejsca). Doskonale wychodzi ze stanu hibernacji, najważniejsze jest monitorowanie oleju i paliwa.”

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Przegląd gamy kosiarek Sterwins. Specyfikacje i zasady użytkowania
Ссылка на основную публикацию