Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Odśnieżarka spalinowa Interskol SMB-650E. Opis modelu, praca wideo i recenzje

Odśnieżarka spalinowa Interskol SMB-650E. Opis modelu, praca wideo i recenzje

Opis pracy

Pług śnieżny Interskol SMB-650E skutecznie usuwa śnieg z dużych powierzchni o płaskich powierzchniach.

Sprzęt samojezdny wyposażony jest w silnik benzynowy o mocy 6,5 KM, posiada wysokie osiągi — odśnieża działki o powierzchni do 500 metrów kwadratowych. m na godzinę.

Koła odśnieżarki wyposażone są w opony z bieżnikami, co zapewnia niezawodną przyczepność i wysoką zdolność maszyny do jazdy w terenie.

Odśnieżarka Interskol SMB-650E różni się od wersji SMB-650 kilkoma cechami technologicznymi, które są znacznie wygodniejsze w użytkowaniu:

 1. dla bezpieczeństwa i łatwości pracy w ciemności maszyna wyposażona jest w specjalną lampę;
 2. pług śnieżny ma rozruch elektryczny, który odbywa się poprzez podłączenie do źródła zasilania i naciśnięcie przycisku start;
 3. ergonomiczny kształt uchwytów.

Odśnieżarka spalinowa Interskol SMB-650E. Opis modelu, praca wideo i recenzje

Cechy modelu

 • Samojezdna odśnieżarka należy do kategorii sprzętu specjalnego przeznaczenia, który wymaga ścisłego przestrzegania instrukcji obsługi i przepisów bezpieczeństwa. Nawet przy całkowitym spełnieniu wszystkich wymagań może pojawić się pewne ryzyko.
 • Aby uniknąć obrażeń i niebezpieczeństwa dla innych, opracowano specjalne zalecenia dla operatorów dotyczące bezpieczeństwa osobistego i prawidłowej konserwacji odśnieżarki. Ustanowiono specjalne zasady bezpiecznej konserwacji silnika benzynowego, zużycia paliwa.
 • Konserwacja zapobiegawcza odśnieżarki Interskol SMB-650E musi być wykonywana przez wykwalifikowany personel zgodnie z instrukcją.
 • Przed rozpoczęciem pracy zaleca się określenie nadchodzącego frontu pracy. Aby uniknąć uszkodzenia mienia, wprowadzania ludzi, zwierząt, mienia do strefy zagrożenia (co najmniej 23 m), należy wcześniej opracować optymalny schemat oczyszczania terenu ze śniegu.

Odśnieżarka spalinowa Interskol SMB-650E. Opis modelu, praca wideo i recenzje

Specyfikacje

Moc silnika spalinowego, h.p .:6.5
Objętość robocza silnika spalinowego, kuba. cm:196
Typ rozrusznikaręczny / elektryczny (220 V)
Średnica śruby, mm300
Szerokość przechwytywania, mm570
Wysokość przechwytywania, mm535
Liczba prędkości6 — do przodu / 2 — do tyłu
Średnica zewnętrzna kół, mm (cale)325 (13)
Dodatkowe opcjeLatarka
Ustalona żywotność, lata5
Wymiary gabarytowe (DxSxW), mm910h620h640
Waga produktu «suchy», kg73,0
Weiterlesen:
Motokosa Hammer MTK 28. Recenzja, instrukcja, recenzje

Odśnieżarka spalinowa Interskol SMB-650E. Opis modelu, praca wideo i recenzje

Projekt i kontrola

Instrukcja obsługi odśnieżarki Interskol SMB-560E zawiera informacje dotyczące montażu, prawidłowego użytkowania maszyny, okresowej konserwacji i przeglądów kontrolnych urządzeń.

Dla ułatwienia transportu odśnieżarka jest częściowo zdemontowana. Zgodnie z instrukcją montaż odśnieżarki można łatwo przeprowadzić w krótkim czasie.

Urządzenie wyposażenia: czterosuwowy silnik benzynowy, zębaty świder metalowy, uchwyty sterujące, rynna zrzutu śniegu, drążek zmiany biegów, panel sterowania, koła.

Dzięki dwustopniowemu systemowi zapewnione jest wysokiej jakości odśnieżanie: płynne doprowadzanie masy śnieżnej ślimakiem zębatym pod obudowę, a następnie wyrzucanie przez dzwon za pomocą wirnika na odległość 12m.

pobieranie instrukcja obsługi

Odśnieżarka spalinowa Interskol SMB-650E. Opis modelu, praca wideo i recenzje

Aby prawidłowo obsługiwać odśnieżarkę w różnych trybach, zaleca się, aby właściciel przed rozpoczęciem pracy dokładnie zapoznał się z technicznymi cechami działania odśnieżarki, dostępnymi regulacjami i ustawieniami.

 • Racjonalny zakres prędkości — 5 do przodu / 2 do tyłu, umożliwia wygodne sterowanie odśnieżarką: wysoki bieg służy do poruszania maszyną i usuwania lekkiego śniegu, a niższy do odśnieżania ciężkiego śniegu. Ważna uwaga: przed zmianą biegów pamiętaj o zwolnieniu dźwigni sprzęgła napędu!
 • Kierunek wyrzutu masy śnieżnej reguluje się za pomocą uchwytu do obracania zsypu w celu zrzucania śniegu.
 • Zmiana prędkości silnika jest kontrolowana przez przesunięcie dźwigni przepustnicy. Ważne: gdy sterowanie przepustnicą silnika benzynowego jest włączone, działanie odśnieżarki jest wykluczone.
 • Ssanie jest używane podczas uruchamiania zimnego silnika. Podczas gorącego startu i zatrzymania silnika surowo zabrania się używania przepustnicy powietrza.
 • Aby zwiększyć przenoszenie momentu obrotowego, zaleca się blokowanie kół.
 • Za pomocą płoz zamontowanych po bokach obudowy świdra reguluje się odległość między nożem podcinającym a podłożem. Nóż musi być równy z powierzchnią. Aby zapewnić równomierne zużycie, nóż podcinający i płozy można obracać o 180°.
 • W zależności od jakości zbieranej powierzchni płozy można ustawić w optymalnym położeniu za pomocą regulacji. Aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji, uszkodzenia odśnieżarki, nie zaleca się obsługiwania odśnieżarki na nawierzchniach żwirowych.
Weiterlesen:
Profesjonalna kosiarka Patriot PT 4355 seria IMPERIAL. Specyfikacje, filmy i recenzje

Recenzja wideo pracy

Opinie właściciela

Ludmila, obwód stawropolski:

„Mamy duży obszar na rynku, przez ostatnie lata musieliśmy odśnieżać od wczesnych godzin porannych przed przybyciem kupujących. Przy zwykłych łopatach jest to bardzo trudne i długie. W tym roku zarząd kupił odśnieżarkę Interskol, co jest dla nas dużą pomocą, w ciągu kilku godzin teren jest w idealnym porządku”.

Sperma, Krasnoarmejsk:

„W tym roku zima jest śnieżna, używam w pełni pługa śnieżnego Interskol 650 e z rozrusznikiem elektrycznym. Bardzo zadowolony ze sprzętu. Kompaktowy, niezawodny i bezproblemowy.”

Wasilij, Firsanowka:

„Odśnieżarka smb-650e kupiona pod koniec zeszłej zimy. W tym roku jest tyle śniegu, że nie wiem, jak bym sobie bez niego poradziła. Oszczędza energię io każdej porze dnia — jednorazowo i posprząta. Jest bardzo wygodny w przechowywaniu i transporcie — uchwyty montowane są na wingletach, można je szybko montować i demontować. Opony specjalne zimowe również się usprawiedliwiały. Ale oczywiście maszyna wymaga szczególnej uwagi i dużej ostrożności podczas pracy na zakrętach, a nawet na lekkim pochyleniu.”

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector