Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Odśnieżarki marki Daewoo: specyfikacje i zasady działania

Wysokiej jakości i niezawodna odśnieżarka Daewoo Dast stanie się niezastąpionym pomocnikiem zimą podczas rozładunku i czyszczenia terenu z dużych i małych kopców śniegu. Szeroka gama produktów Daewoo umożliwia dobranie konkretnego modelu w oparciu o przeznaczenie, zakres prac, koszt i wszelkie osobiste wymagania użytkownika.

Doskonała jakość, niska cena i łatwość konserwacji sprawiają, że odśnieżarki Daewoo Dast są jedną z najpopularniejszych firm na rynku.

Od momentu założenia w 1982 r. koreańska firma Daewoo poczyniła ogromne postępy we własnym rozwoju i produkcji. Swoje wysiłki skierowała na montaż i produkcję różnorodnego sprzętu: od ogrodnictwa po samochody, a także inwestuje swoje wysiłki i inwestycje w handel, budownictwo i przemysł stoczniowy.

Teraz firma prawie osiągnęła swój szczyt, mając ponad 100 biur na całym świecie. To jednak nie koniec, a Daewoo śmiało przeznacza wiele wysiłku i pieniędzy na produkcję nowych technologii i produktów.

Podstawowa konfiguracja i produkcja odśnieżarek Daewoo Dast

Każdy nabywca otrzymuje zmontowany pług wraz z dokumentacją techniczną w postaci instrukcji obsługi oraz karty gwarancyjnej. Dołączono instrukcję w języku rosyjskim, a także gwarancję. Montaż odśnieżarek jest często chiński. Daewoo ma wiele fabryk na całym świecie, ale tylko montaż w Chinach może obniżyć koszty gotowych produktów.

Gama modeli koreańskich pługów śnieżnych

W sumie Daewoo posiada 10 wysokiej jakości, trwałych i odpornych modeli, z których każdy zasługuje na uznanie i pozytywne opinie właścicieli. Niski koszt, różna moc, szerokość i wysokość ślimaka, niektóre wskaźniki techniczne i parametry odróżniają ten model od siebie. Gama Daewoo obejmuje odśnieżarki elektryczne i benzynowe Dast.

Elektryczna dmuchawa do śniegu Daewoo Dast 2600E

Szybka i wydajna odśnieżarka zaprojektowana do szybkiego usuwania śniegu z małego obszaru prywatnego lub podmiejskiego. Nie tylko doświadczony właściciel, ale także początkujący poradzi sobie z prostą i łatwą obsługą i konserwacją. Markowy silnik o mocy 2,6 kW wyposażony jest w system zabezpieczający przed przegrzaniem i wilgocią.

Odśnieżarki Daewoo: przegląd wideo modeli, opis, recenzje

Odśnieżarka elektryczna Daewoo DAST 2600E

Metalowy świder pokryty jest warstwą gumy, co gwarantuje dokładniejsze i wysokiej jakości zbieranie śniegu. Lekka i kompaktowa maszyna porusza się z prędkością 4,5 km/h, odśnieżając pasem 46 cm.Na uchwycie znajduje się przycisk zatrzymania awaryjnego dla odśnieżarki Daewoo Dast, panel sterowania oraz ustawienia odległości i boku wyrzucanie śniegu. Recenzję wideo tego modelu można zobaczyć pod poniższym linkiem:

Weiterlesen:
Przegląd podkaszarek, kosiarek i kosiarek Champion. Opinie

Elektryczna dmuchawa do śniegu Daewoo Dast 3000E

Ekologiczna, kompaktowa i lekka odśnieżarka Daewoo Dast jest idealna do szybkiego i wydajnego odśnieżania małych obszarów. Średnia moc i łatwość konserwacji sprawiają, że odśnieżarkę można zaklasyfikować jako narzędzie domowe.

Odśnieżarki Daewoo: przegląd wideo modeli, opis, recenzje

Elektryczna dmuchawa do śniegu Daewoo Dast 3000E

Systemy zabezpieczające przed przegrzaniem i wnikaniem wilgoci, regulacja odległości i kierunku zrzutu śniegu sprawiają, że korzystanie z odśnieżarki jest jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze. Ślimaki pokryte są gumą, co gwarantuje wysokiej jakości zbieranie śniegu z każdej nawierzchni, a niezawodne koła mają dobrą stabilność nawet na lodzie czy śliskich nawierzchniach. Moc silnika 3 kW umożliwia szybkie sprzątanie terenu.

Odśnieżarka Daewoo Dast 1080

Doskonała, domowa odśnieżarka Dast o ulepszonej kontroli i zwrotności, która w jak najkrótszym czasie będzie w stanie całkowicie oczyścić duży obszar ze śniegu. Markowy silnik o mocy 10 koni mechanicznych jest wyposażony w system ogrzewania gaźnika, który chronił go przed przegrzaniem i częstymi awariami. Łatwy start gwarantuje bezproblemowy rozruch silnika nawet przy -40.

Odśnieżarki Daewoo: przegląd wideo modeli, opis, recenzje

Odśnieżarka benzynowa Daewoo DAST 1080

Poziom oleju i paliwa można teraz łatwo monitorować dzięki wskaźnikowi na panelu sterowania. Możesz także kontrolować prędkość odśnieżarki Daewoo Dast, kierunek i odległość odrzutu śniegu. Aby poprawić chodzenie samochodu, producenci zainstalowali specjalne narty.

Odśnieżarka benzynowa Daewoo Dast 1370

Pierwszy model, który firma Daewoo wypuściła na gąsienice, a to dzięki temu odśnieżarka Dast1370 ma doskonałe zdolności przełajowe, niezależnie od ukształtowania terenu i stopnia poślizgu nawierzchni. Własny 13-konny silnik gwarantuje szybką pracę, a system chłodzenia i cyrkulacji powietrza nie pozwala na przegrzanie podczas pracy.

Odśnieżarki Daewoo: przegląd wideo modeli, opis, recenzje

Odśnieżarka benzynowa Daewoo Dast 1370

Rozrusznik elektryczny zapewnia łatwy rozruch samochodu niezależnie od warunków pogodowych i temperatury otoczenia. Właściciel może samodzielnie kontrolować prędkość ruchu odśnieżarki Daewoo, zasięg i kierunek odrzutu śniegu. Uchwyt czujnika ogrzewania, paliwa i poziomu oleju sprawia, że ​​proces pracy jest wygodniejszy i wygodniejszy.

Weiterlesen:
Chainsaw Makita DCS4610: opis, dane techniczne i zasady użytkowania

Odśnieżarka Daewoo Dast 1590 na napędzie benzynowym

Według opinii użytkowników, wydajniejsza i wydajniejsza odśnieżarka jest idealna do małych zastosowań komercyjnych lub dużych gospodarstw domowych. 15 koni mechanicznych w autorskim silniku OHV koreańskiej firmy zapewnia wysoką prędkość pracy. Silnik i gaźnik są niezawodnie chronione przed przegrzaniem.

Odśnieżarki Daewoo: przegląd wideo modeli, opis, recenzje

Odśnieżarka Daewoo Dast 1590 na napędzie benzynowym

Rękojeść wyposażona jest w ogrzewanie dla wygodnego sterowania odśnieżarką. To właśnie od tego modelu Daewoo Dast zaczął ulepszać świder, dodając do niego czekan, który pomaga szybciej i sprawniej pozbyć się nawet stęchłego śniegu. System łatwego startu w postaci rozrusznika elektrycznego gwarantuje szybkie rozpoczęcie pracy już od pierwszych sekund nawet przy -40 stopniach.

Odśnieżarka benzynowa Daewoo Dast 17110

Najmocniejszy i najpopularniejszy model z serii odśnieżarek Daewoo Dast. Wydajność i jakość sprzątania dużych powierzchni gwarantuje najnowszej generacji silnik OHV o mocy 17 koni mechanicznych. W nim producenci wprowadzili ulepszony system chłodzenia, ogrzewanie gaźnika, łatwy rozruch, dzięki czemu praca z odśnieżarką jest prosta i przyjemna.

Odśnieżarki Daewoo: przegląd wideo modeli, opis, recenzje

Odśnieżarka benzynowa DAEWOO DAST 17110

Metalowa obudowa jest niezawodnie chroniona przed korozją i gniciem. Koła z systemem Disk-O-Matik dają właścicielowi doskonałe zdolności terenowe, zwrotność i trwałość jazdy. Na panelu sterowania możesz samodzielnie wybrać prędkość ruchu, kierunek i odległość rzucania śniegu, a także kontrolować poziom paliwa i oleju.

Odśnieżarka Daewoo Dast 6560

Profesjonalny silnik serii OHV o mocy 6,5 KM szybko i skutecznie usunie nasypy śnieżne na dużym obszarze. Doskonała flotacja odśnieżarki Dast jest zapewniona dzięki doskonałemu wyważeniu maszyny, niezawodnym kołom pneumatycznym, napędowi Disk-O-Matik i czterem prędkościom jazdy.

Odśnieżarki Daewoo: przegląd wideo modeli, opis, recenzje

Odśnieżarka Daewoo Dast 6560

Ten model charakteryzuje się trwałością dzięki smarowaniu miedzią, która chroni części podczas długotrwałego użytkowania mechanizmu. W łatwy sposób można monitorować obecność i poziom oleju i paliwa, a system zatrzymania silnika w przypadku niedostatecznego smarowania ochroni odśnieżarkę Dast 6560 przed nagłymi awariami. Dołączone do zestawu przedłużenia łyżki wykonane są z wytrzymałej stali i sprawiają, że proces odśnieżania jest jeszcze szybszy i bardziej wydajny.

Weiterlesen:
Benzokosa MTD 790. Parametry, specyfikacje, przeznaczenie urządzenia

Odśnieżarka benzynowa Daewoo Dast 7565

Nowoczesny i wydajny silnik serii OHV o mocy 7,5 KM zapewnia, że ​​odśnieżanie Daewoo Dast 7565 będzie szybkie, wysokiej jakości i komfortowe. System łatwego rozruchu zapewnia rozruch silnika w każdych warunkach pogodowych, nawet przy temperaturze powietrza -40˚С. Napęd na dwa koła Disk-O-Matik zapewnia doskonałą zwrotność i zwrotność na każdym terenie i nawierzchni.

Odśnieżarki Daewoo: przegląd wideo modeli, opis, recenzje

Odśnieżarka benzynowa Daewoo Dast 7565

Gumowane stalowe świdry sprawdzają się nawet w lodowatym śniegu, a przedłużenia łyżki pomagają zebrać jeszcze więcej śniegu za jednym razem, dzięki czemu sprzątanie jest szybsze i znacznie łatwiejsze. Na panelu operator może zmieniać prędkość (4 do przodu i 1 do tyłu), kontrolować obecność i poziom oleju z paliwem.

Odśnieżarka Daewoo Dast 8570 z napędem benzynowym

Samojezdny pług śnieżny, który w możliwie najkrótszym czasie usunie cały śnieg z dużej powierzchni, nawet oblodzonej. Silnik serii OHV o mocy 8,5 koni mechanicznych przystosowany jest do pracy w silnych mrozach i doskonale się uruchamia i funkcjonuje nawet w temperaturze -40°C.

Odśnieżarki Daewoo: przegląd wideo modeli, opis, recenzje

Odśnieżarka benzynowa DAEWOO DAST 8570

Podgrzewane uchwyty, wskaźnik poziomu oleju i paliwa, system zmiany biegów oraz rozrusznik elektryczny z systemem łatwego startu sprawiają, że proces sprzątania terenu za pomocą odśnieżarki Dast 8570 jest prosty, wygodny i szybki. 6 biegów do tyłu i 2 do przodu gwarantuje wytrzymały napęd Disk-O-Matik na oba koła, a same koła pneumatyczne zapewniają doskonałą równowagę, stabilność i zwrotność maszyny.

Konserwacja odśnieżarek, główne usterki i ich usuwanie

Tankowanie odbywa się przy wyłączonym i schłodzonym silniku w wentylowanym lub otwartym miejscu. W przypadku odśnieżarek benzynowych Daewoo należy używać benzyny o liczbie oktanowej co najmniej 90. Najlepszą opcją, zalecaną przez samych producentów, jest AI-92. Możesz również użyć benzyny bezołowiowej, ale pamiętaj, że nie powinna ona zawierać więcej niż 10% etanolu lub 5% metanolu. W przeciwnym razie wystąpi ciężki rozruch silnika, przerywana praca i znaczne pogorszenie ogólnego stanu mechanizmu.

Weiterlesen:
Pilarki przyjaźni: recenzje wideo popularnych modeli, dane techniczne, recenzje

Możliwe usterki w odśnieżarkach Daewoo

  1. Silnik nie uruchamia się. W takim przypadku zaleca się sprawdzenie obecności prądu w sieci, czy kabel zasilający jest podłączony, czy działa i czy działa przełącznik startowy. Jeśli zostanie znaleziona awaria, skontaktuj się z centrum serwisowym.
  2. Jeśli silnik pracuje, ale ślimak się nie obraca, może zostać zablokowany przez ciała obce, szczotki silnika są zużyte lub mechanizm się przegrzał, a system zabezpieczający przestał działać, chroniąc odśnieżarkę przed pęknięciem. Odłącz go i pozwól mu ostygnąć przez kilka minut. Następnie kontynuuj pracę.
  3. W przypadku zwiększonego hałasu zaleca się dokręcenie wszystkich połączeń i mocowań na mechanizmie i korpusie odśnieżarki.
  4. Maszyna nie odśnieża. Może to być spowodowane zablokowaniem świdra lub wyrzutnika przez ciała obce, a także zerwanym paskiem napędowym świdra.

Przegląd wideo

Recenzje właścicieli odśnieżarek Daewoo Dast

Ponieważ Daewoo istnieje na rynku od bardzo dawna, zna go wielu właścicieli domków letniskowych i prywatnych działek. Od dawna używają nie tylko odśnieżarek, ale także innych narzędzi ogrodniczych. Na forach iw komentarzach można znaleźć wiele pozytywnych opinii, zarówno na temat całej firmy, jak i każdego auta z osobna. Istnieje wiele wad w eksploatacji i konserwacji dowolnego modelu, o czym można również przeczytać w recenzjach.

Michaił, 45 lat, Sumy

„Kupiłem Daewoo 6560 do odśnieżania na wsi. Wykonał pracę doskonale. Taka maszyna dobrze czyści zarówno świeżo spadły śnieg, jak i już zaschnięte zaspy śnieżne. Mocy wystarczająca, koła są stabilne, mają dobrą przyczepność na śniegu, nawet na ilu nawierzchniach. Fajnie było dostać w zestawie ekspander kubełkowy, z którego praca poszła znacznie szybciej. Bardzo podobała mi się jakość wykonania, solidna i niezawodna obudowa. Z minusów mogę tylko podkreślić, że kiedy go kupiłem, zainstalowali dla mnie niewłaściwą rurę wydechową. Ale to bardziej pytanie do sklepu i pracowników, a na pracę nie ma żadnych skarg”.

Weiterlesen:
Gąsienice do ciągnika Neva. Przegląd modułów torowych

Aleksander, 59 lat, Piotr

„Jakoś dużo śniegu spadło na stronę i kupiłem Dast 7565. Stosunek ceny do jakości jest na najwyższym poziomie. To, czego nie dałoby się zgrabić łopatą, wywieziono tą maszyną w godzinę. Odśnieżarka bez problemu radzi sobie zarówno ze świeżym, jak i już stopionym śniegiem. Całkowicie zadowolony z pracy. Zużycie benzyny jest ekonomiczne, ogrzewanie uchwytu, łatwa obsługa i konserwacja. Polecam.

Zalety: Wysokiej jakości i niezawodne części zamienne, detale; dobry rozrusznik elektryczny; potężny silnik.

Minusy: Głębokość wiadra nie była dla mnie wystarczająca osobiście. Z tego powodu usuwanie dużych zasp zajmuje dużo czasu.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector