Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
0 View
Artykuł Rating:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Pług do śniegu Interskol SMB-550. Eksploatacja, prace wideo i recenzje konsumenckie

Pług do śniegu Interskol SMB-550. Eksploatacja, prace wideo i recenzje konsumenckie

Pług do śniegu Interskol SMB-550. Eksploatacja, prace wideo i recenzje konsumenckie

Техническая информация

Pług śnieżny Interskol SMB-550 skutecznie odśnieża duże obszary o prostoliniowym terenie twardym.

Silnik benzynowy o mocy 5,5 KM uruchamia ślimak zębaty, wykonany w formie pasa, który wychwytuje masę śniegu pod obudowę, a następnie wyrzuca ją na bok przez dzwon na odległość do 12 metrów.

Koła maszyny wyposażone są w opony zimowe z bieżnikami, co zapewnia wysoką zdolność przełajową, zwrotność i stabilność sprzętu.

Ten model odśnieżarki Interskol różni się od modyfikacji SMB-650 nieco mniejsza moc i obecność większego zakresu prędkości – 6 do przodu/2 do tyłu.

Pług do śniegu Interskol SMB-550. Eksploatacja, prace wideo i recenzje konsumenckie

Charakterystyka

Moc silnika spalinowego, h.p .:5.5
Objętość robocza silnika spalinowego, kuba. cm:163
Typ rozrusznikaручной
Średnica śruby, mm300
Szerokość przechwytywania, mm570
Wysokość przechwytywania, mm535
Liczba prędkości6 — do przodu / 2 — do tyłu
Średnica zewnętrzna kół, mm (cale)325 (13)
Dodatkowe opcjeLatarka
Ustalona żywotność, lata5
Wymiary gabarytowe (DxSxW), mm910h620h640
Waga produktu «suchy», kg70,0

Funkcje aplikacji

  • Obecność wariatora pozwala wybrać dogodne tempo pracy — pierwsza i druga prędkość są przeznaczone do odśnieżania, biegi od drugiej i wyższej są transportowe.
  • Optymalny stosunek parametrów technicznych odśnieżarki Interskol do ceny jako techniki systematycznego odśnieżania powierzchni 5-8 akrów.
  • Obecność dyferencjału pozwala na wyłączenie napędu na jedno z kół, dzięki czemu pług może skręcić w miejscu.
  • Dzięki racjonalnym parametrom wyłapywania śniegu świdrem (wysokość 41 cm, szerokość 53 cm) można szybko posprzątać teren.

Pług do śniegu Interskol SMB-550. Eksploatacja, prace wideo i recenzje konsumenckie

Ponieważ odśnieżarka jest wysoce specjalistycznym sprzętem, właściciele powinni dokładnie się z nią zapoznać instrukcja obsługi i ściśle przestrzegać jego wymagań.

Specyfika działania pługa polega na tym, że nawet przy pełnym przestrzeganiu wszystkich zasad nie można wykluczyć możliwości wystąpienia sytuacji niebezpiecznych dla otaczających ludzi, zwierząt, mienia.

Informacje o ewentualnych awariach, nieprzewidzianych okolicznościach są szczegółowo opisane w instrukcji.

Weiterlesen:
Kosiarka Champion EM3211. Przegląd, instrukcje, specyfikacje

Właściwa obsługa odśnieżarki, terminowa konserwacja, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa osobistego przez operatora są gwarancją trwałej i niezawodnej pracy maszyny.

Recenzja wideo

Opinie właściciela

Peter, Kukuszkino:

„W gospodarstwie mam różnorodny sprzęt. Kupiłem odśnieżarkę interskol smb-550, aby stale mieć pod ręką gotową jednostkę, a nie doposażać ciągnika jednoosiowego, ponieważ muszą stale przewozić ładunek. Pług się sprawdził, ta moc w zupełności wystarcza i za tę cenę mi odpowiadała. Niezawodny, dobrze startuje, niewielkich rozmiarów. Jest wygodny w prowadzeniu, najważniejsze jest, aby nie wpadać na krawężniki i inne przeszkody.

powieść, obwód Kursk:

„Odśnieżarka Interskol SMB 550 nowy pił w zeszłym roku krewnych w prywatnym gospodarstwie domowym, nawet zazdrościł. Teraz kupiłem go dla siebie i nie jestem zachwycony. 8 biegów (6/2), zużycie benzyny jest ogólnie małe, byłem bezpośrednio zdumiony. Gdyby koła miały nieco większą średnicę, ogólnie byłoby świetnie ”.

Władimir, Niżny Nowogród:

„Odśnieżarka smb interskol 550. Jestem bardzo zadowolona z pracy, pracuje tak wydajnie, że ledwo można ją utrzymać, zwłaszcza w porannym śniegu. Śnieg rzuca bardzo daleko, na terenie nie ma zasp śnieżnych. W zeszłym roku naprawdę uratowano od blokad. Wady: reflektor świeci dość słabo, a świecę trzeba było natychmiast wymienić. Po wymianie świecy działa jak zegar. Biegi wsteczne są trochę wolne, chcę się spieszyć.

Link do głównej publikacji