Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Pług śnieżny PATRIOT PRO 650. Opis, wideo i recenzje modelu

Pług śnieżny PATRIOT PRO 650. Opis, wideo i recenzje modelu

Opis i projekt

PATRIOT PRO 650 to samojezdny kompaktowy pojazd do odśnieżania na podwórku, odśnieżania ścieżek w terenie, sprzątania terenu przy garażu, w małym gospodarstwie rolnym.

Taki pług śnieżny jest niezbędny dla obiektów użyteczności publicznej przy odśnieżaniu terenów o złożonej konfiguracji — przy wjazdach, parkingach, placówkach oświatowych i przedszkolnych.


PATRIOT PRO 650 jest wyposażony w czterosuwowy silnik benzynowy Loncin o mocy 6,5 KM, który skutecznie radzi sobie ze śniegiem o różnej gęstości.

Pomimo różnorodności modeli różnych marek, odśnieżarki PATRIOT od wielu lat utrzymują pozycję lidera ze względu na przystępną cenę, łatwość konserwacji i wysoką wydajność.

Zalety

  • Bezbłędny start w bardzo niskich temperaturach, nawet w krytycznych warunkach Syberii Środkowej i Wschodniej.
  • Dzięki obecności sześciu biegów do przodu i dwóch wstecznych, operator może ustawić optymalny tryb pracy w zależności od charakterystyki pokrywy śnieżnej — gęstości śniegu i geometrii terenu.
  • Ekonomiczne zużycie paliwa — 0,8 l/h.
  • Dwupoziomowy system odśnieżania.
  • Dzięki zębatemu stalowemu świdrowi z czterema spiralami (zwiększa się powierzchnia robocza łopatek) zapewnione jest skuteczne czyszczenie mas śnieżnych o różnej jakości — sypki śnieg, miejsca oblodzone.
  • Obecność opcji odblokowania pozwala wygodnie manewrować odśnieżarką.
  • Rynna wyładowcza wykonana jest z metalu, ma długą żywotność w ekstremalnie niskich temperaturach, zrzuca śnieg na odległość 13 m.
  • Bieżnik opony zimowej gwarantuje wyjątkową stabilność odśnieżarki PATRIOT, zapobiega poślizgom na oblodzonych terenach.


Funkcje aplikacji

W porównaniu z podobnymi jednostkami zasób pługu śnieżnego jest znacznie wyższy ze względu na zastosowanie w produkcji tylko łożysk, a nie tulei, wykonanie koła zębatego przekładni ślimakowej z brązu.

Wszelkie regulacje i docieranie sprzętu są wykonywane przez producenta.

Terminowa rutynowa kontrola, wymiana wysokiej jakości prawidłowego oleju po pierwszych 5 godzinach pracy, a następnie po 25 godzinach, zaoszczędzą wielu problemów.


Weiterlesen:
Piła łańcuchowa kaliber BP-1800 16U. Przegląd właściwości technicznych. Instrukcja obsługi, funkcje serwisowe

Specyfikacje

Moc silnika5.5 HP
Rozrusznikручной
Farah
Podgrzewane uchwyty
prędkość6 do przodu / 2 do tyłu
Typ kołakoła z agresywnym bieżnikiem
Funkcja odwrócenia
Szerokość łyżki56cm
Głębokość śniegu51cm
Kierunek odrzutu śniegu185 stopni/td>
Kąt odrzutu śniegu70 stopni/td>
Wymiary opakowania90h62h69 cm
Waga80 kg

Recenzja wideo pracy

Opinie właściciela

Według właścicieli odśnieżarka PATRIOT PRO 650 otrzymuje najwyższe noty.

Alexander, Jarosław:

„Kupiłem odśnieżarkę Patriot 650 zeszłej jesieni, wcześniej skonsultowałem się z doświadczonymi facetami. Łatwy w montażu, wolno jeździć aż do zimy, aby nie załadować się od razu. Po prostu zdążyłem wymienić olej przed użyciem. Śniegu było dosyć, więc auto się usprawiedliwiało, już nie cierpię z łopatami.”

maksyma, obwód irkucki:

„Nie mieliśmy dużego wyboru odśnieżarek w regionalnym centrum, kupiłem Patriota 650. Świeży śnieg idzie dobrze, ale pomogłem sąsiadom go wyczyścić, tam wszystko było już zamarznięte, nie jest zbyt dobrze, ty trzeba najpierw trochę zamieszać ręcznie. Otóż ​​wyczytałem na forach, że nie zaszkodzi zrobić zapas pasków przed zimą, lepsze są tańsze, a śruby z nakrętkami do świdra. To naprawdę nie bolało, musiałem to zmienić kilka razy w sezonie ”.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию