Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Akumulatorowa piła elektryczna Karcher CS-330 BP. Specyfikacje i zasady działania

Piła mechaniczna Karcher CS 330 BP: opis, charakterystyka i zasady użytkowania

Firma Karcher została założona przez Alfreda Karchera w 1935 roku w Bad Kanstatt i specjalizowała się w produkcji urządzeń grzewczych. Cztery lata później firma przeniosła się i osiedliła w Winnenden, gdzie do dziś znajduje się główna siedziba. W 1950 roku wypuszczono pierwszą maszynę czyszczącą, dokonując prawdziwej rewolucji w działalności firmy.

Rozwijając ten kierunek, w 1962 r. otwarto pierwszy oddział firmy we Francji, po czym założono filie również w Szwajcarii i Austrii. Od tego czasu technologia czyszczenia Karcher podbiła rynek europejski i światowy. W tym czasie prowadzone są ciągłe badania i rozwój w celu ulepszania istniejących modeli i tworzenia nowych narzędzi.

Piła mechaniczna Karcher CS 330 BP: opis, charakterystyka i zasady użytkowania

Piła mechaniczna Karcher CS 330 BP

Tak narodziła się profesjonalna akumulatorowa pilarka łańcuchowa CS-330 BP. Pod względem swoich właściwości technicznych omija wszystkie pilarki łańcuchowe i wiele pił elektrycznych dzięki najnowszej technologii produkcji 50 V. Minimalny poziom hałasu i wibracji, prostota i łatwość obsługi, całkowity brak szkodliwych spalin sprawiają, że piła akumulatorowa jest odpowiednia nie tylko na otwartej przestrzeni, ale także w pomieszczeniach .

Narzędzie zaliczane jest do profesjonalnej linii produktów przeznaczonych do długotrwałej i stałej pracy.

Profesjonalny model Karcher CS-330 BP

Ten model piły łańcuchowej jest przeznaczony do długotrwałej aktywnej pracy dzięki mocnemu silnikowi i akumulatorowi. Najbardziej wszechstronna i najwygodniejsza długość prowadnicy umożliwia łatwe manewrowanie w drewnie, płynne i bezwysiłkowe cięcie. Pilarka Karcher CS-330 BP jest ekonomiczna, ponieważ nie wymaga kosztów benzyny, a jej konserwacja jest znacznie tańsza niż pił łańcuchowych.

Piła mechaniczna Karcher CS 330 BP: opis, charakterystyka i zasady użytkowania

Piła łańcuchowa Karcher-CS-330-Bp w pracy

Ze względu na niski poziom hałasu piła akumulatorowa Kärcher CS-330 BP nadaje się do obszarów wrażliwych na hałas: osiedli, domów, mieszkań, a także umożliwia pracę w nocy. Brak toksycznych spalin umożliwia używanie piły w pomieszczeniach zamkniętych.

Weiterlesen:
Przegląd gamy kosiarek Sterwins. Specyfikacje i zasady użytkowania

Charakterystyka techniczna bezprzewodowej piły elektrycznej Karcher CS-330 BP

Producent:Karcher
Pochodzenie marki:Niemcy
Moc:
Długość opony (cm):35
Waga (kg):3,76
Gwarancja:Rok 1

Serwisowanie piły Karcher

Przed użyciem określonego sprzętu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją użytkowania i dokumentacją techniczną dołączoną do każdego narzędzia. Instrukcję obsługi i szczegółowe instrukcje dotyczące bezpieczeństwa można znaleźć poniżej powiązanie.

Piła mechaniczna Karcher CS 330 BP: opis, charakterystyka i zasady użytkowania

Karcher-CS-330-Bp: sprzęt

Bardzo ważne jest używanie piły w specjalnej odzieży ochronnej, która dodatkowo zabezpieczy operatora: zamknięte obuwie, dopasowana, ale nie krępująca odzież, rękawice, nakrycie głowy oraz maska ​​ze słuchawkami. Przed rozpoczęciem użytkowania ważne jest, aby sprawdzić stopień napięcia łańcucha, obecność i poziom oleju oraz poziom naładowania akumulatora.

Dopiero jeśli jesteś przekonany, że wszystko jest w porządku, możesz przystąpić do pracy.

Według opinii użytkowników i specyfikacji technicznych do piły akumulatorowej Karcher pasują trzy rodzaje akumulatorów, które są kupowane oddzielnie od samej piły. Żywotność każdej baterii jest nieco inna:

  • BP 200 Adv produkuje do 108 godzin;
  • BP 400 Adv — do 216 godzin;
  • BP 800 Adv — do 405.

Na podstawie tych danych można z grubsza obliczyć, jak długo będzie możliwe piłowanie w obszarach oddalonych od źródeł zasilania.

Piła akumulatorowa Karcher słynie z niezawodnej i długotrwałej pracy, zwłaszcza przy prawidłowej i wysokiej jakości konserwacji. Czasami jednak pojawiają się problemy techniczne. Na przykład silnik nie działa. Przyczyną może być przegrzanie lub zablokowanie łańcucha hamulcem lub piłą.

Aby rozwiązać problem, należy odczekać chwilę ostygnięcia opony lub wyciągnąć oponę z drewna.

Recenzja wideo piły akumulatorowej Karcher

Opinie właściciela

Wszystkie opinie, które można znaleźć na stronach internetowych lub forach wskazują, że piła akumulatorowa Karcher jest najlepszym pomocnikiem do długotrwałej pracy. Właściciele zwracają uwagę na niezawodność i trwałość urządzenia, łatwość obsługi, płynność i łatwość cięcia. Praktycznie nie ma negatywnych recenzji.

Weiterlesen:
Trymer Huter GGT 1500S. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Eugene, 41 lat, Sumy

„Kupiłem tę piłę akumulatorową do budowy domu. Postanowiłem nie oszczędzać i od razu kupić wysokiej jakości i trwałe narzędzie. Karchera znam od bardzo dawna, sprzęt sprzątający mam na daczy, jest też w pracy, więc kupiłem piłę elektryczną, bo jakość firmy znam z pierwszej ręki. Bardzo zadowolony z pracy. Waga oczywiście nie jest mała, szybko się męczysz, ale to raczej z przyzwyczajenia. Płynna praca, idealnie tnie pod swoim ciężarem. Polecam każdemu, kto ceni jakość.”

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector