Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Przegląd gamy modeli pił elektrycznych Daewoo. Specyfikacje i zasady działania

Obecnie bardzo popularne na rynku są koreańskie piły elektryczne Daewoo, które według opinii tworzą godną konkurencję nawet dla flagowców tego rynku. Firma Daewoo produkuje piły domowe, które wyróżniają się dużą mocą, a co za tym idzie wydajnością, przyjemnym kosztem, niską wagą i rozmiarami. Dzięki temu elektryczne piły łańcuchowe kupują właściciele wiejskich domów, wiejskich domów, ogrodów i małych działek rolnych.

Piły elektryczne marki Daewoo: opis, charakterystyka i zasady użytkowania

Piła elektryczna Daewoo DACS 2700E w eksploatacji

Daewoo zostało założone w 1982 roku w Korei. W chwili obecnej firma rozwija się wielokierunkowo, produkując elektronikę, samochody, statki, zajmuje się handlem, budową i inwestycjami.

Do tej pory Daewoo posiada wiele przedstawicielstw na całym świecie, a niektóre produkują jedynie sprzęt ogrodniczy i sprzątający. Ich docelowymi odbiorcami są właściciele własnych domów, ogrodów, gospodarstw rolnych itp.

Podstawowe wyposażenie i producenci

Kupując piłę elektryczną Daewoo otrzymujesz cały zestaw akcesoriów w postaci:

  • opony i piły łańcuchowe;
  • obudowa opony do przechowywania i transportu;
  • klucze/śrubokręty do konserwacji, montażu i samodzielnej naprawy pił elektrycznych;
  • miarka do mieszania paliwa;
  • dokumenty do narzędzia (instrukcja obsługi, gwarancja).

Ze względu na to, że koreańska firma Daewoo posiada filie, przedstawicielstwa i zakłady produkcyjne na całym świecie, piły spalinowe montowane są w wielu krajach. Jednak główna produkcja koncentruje się oczywiście w domu, w Korei Południowej.

Mimo to na naszym rynku często można spotkać piły mechaniczne montowane w Chinach. Nie traktuj tego jako podróbkę. Kupując, sprawdź dostępność niezbędnych dokumentów w zestawie, które wskażą jakość i autentyczność piły. Nawet w recenzjach właściciele piły elektrycznej często zwracają uwagę na jakość i niezawodność montażu w Chinach.

Zakres modeli pił elektrycznych Daewoo

Asortyment Daewoo obejmuje dwie elektryczne piły łańcuchowe, z których obie należą do narzędzi domowych. między sobą różnią się właściwościami technicznymi i parametrami, rozmiarem, wagą i kosztem.

Weiterlesen:
Chainsaw Energomash bp-45-3.5: opis, charakterystyka, użytkowanie i bezpieczeństwo

Piła elektryczna Daewoo DACS 2500E

Elektryczna piła łańcuchowa Daewoo 2500 posiada markowy silnik, który jest produkowany w fabrykach firmy, o mocy 2,5 kW. Świetnie nadaje się do cięcia małych drzewek, belek i przycinania dużych gałęzi. Recenzje piły elektrycznej Daewoo 2500E wskazują, że jej niewielka waga i kompaktowe wymiary ułatwiają manewrowanie i manewrowanie.

Piły elektryczne marki Daewoo: opis, charakterystyka i zasady użytkowania

Piła elektryczna DAEWOO DACS 2500E

Korpus piły wykonany jest ze specjalnego tworzywa ABS, które słynie z odporności na wstrząsy i zużycie. Regulacja napięcia łańcucha może być teraz wykonywana bez użycia dodatkowych narzędzi dzięki systemowi napędu SDS.

Więcej informacji o narzędziu można znaleźć w instrukcje do pracy.

cechy:

mocW 2500
Typ silnikaelektryczny
Konstruktor silnikaDaewoo
prędkość obrotowa2500 / min
Długość pręta40 cm
Producent łańcuchaDaewoo
Skok łańcuchaXnumx cal
Grubość ogniwa łańcucha1,27 mm
Liczba linków57 kawałek.
Liczba ogniw tnących29 kawałek.
Objętość zbiornika oleju łańcuchowego0,23 l
Masa jednostki podstawowej4,5 kg

Piła elektryczna Daewoo DACS 2700E

Podstawą tej piły elektrycznej jest poprzedni model z pewnymi modyfikacjami i ulepszeniami. Na przykład moc silnika została zwiększona do 2,7 kW, co dzięki podłużnemu układowi silnika kompensuje dość słaby moment obrotowy.

Piły elektryczne marki Daewoo: opis, charakterystyka i zasady użytkowania

Piła elektryczna Daewoo DACS 2700E

Podobnie jak w poprzednim modelu, Daewoo 2700E ma wbudowane automatyczne systemy smarowania łańcucha podczas pracy i płynnego startu. A dzięki małemu okienku znacznie łatwiej jest kontrolować obecność i poziom oleju w narzędziu. Liczne recenzje dotyczące tego modelu Daewoo wskazują, że jest on bardziej popularny niż jego poprzednik.

cechy:

Długość opony:45 cm
Skok łańcucha:0.325 cala
Typ pompy olejowej:automatyczne
Rodzaj zasilania:z sieci
Moc silnika:2700 kW
Prędkość łańcucha:14 m / s
Pojemność zbiornika oleju:0.25 l

Instrukcja obsługi i konserwacji piły elektrycznej Daewoo

Piły elektryczne koreańskiej firmy Daewoo należą do klasy gospodarstwa domowego. Oznacza to, że nie są przystosowane do pracy ciągłej. Sam producent zaleca następującą zasadę pracy z narzędziami: przeznacz 15 minut na pracę i 10 minut na przerwę. W ten sposób ochronisz silnik przed przegrzaniem i wydłużysz żywotność piły elektrycznej.

Weiterlesen:
Kosiarka uniwersalna STIHL FS55. Parametry modelu, recenzje wideo, recenzje

Aby piła elektryczna Daewoo działała prawidłowo i długo, konieczne jest stosowanie wyłącznie wysokiej jakości oleju przeznaczonego do smarowania pił elektrycznych, który można stosować o każdej porze roku.

Aby nie prowokować awarii zbiornika oleju i pompy, ani recenzje, ani producent nie zalecają zaktualizowanego lub zużytego oleju.

Daewoo daje swoim klientom gwarancję prawidłowego działania każdej ze swoich pił elektrycznych. Nawet w swoich recenzjach właściciele często zwracają uwagę na jakość materiałów, części zamiennych, części i samego mechanizmu. Awarie w użytkowaniu pił elektrycznych są niezwykle rzadkie i wiążą się w 90% z niewłaściwym obchodzeniem się z narzędziem.

Aby uniknąć takich przypadków, przed użyciem sprzętu zaleca się dokładne zapoznanie się z instrukcją użytkowania.

Recenzje wideo na temat pił elektrycznych Daewoo

Opinie właścicieli o piłach elektrycznych i Daewoo

Wielu właścicieli pilarek Daewoo zostawia swoje pozytywne komentarze i opinie na temat pracy pilarek elektrycznych oraz samej firmy. Negatywne recenzje są bardzo trudne do znalezienia, ponieważ wszyscy są bardzo zadowoleni z produktów Daewoo.

Mówiąc o zaletach i zaletach pił elektrycznych, recenzje najczęściej wspominają o lekkości i wygodnych wymiarach, dzięki którym praca jest szybka i wygodna. Wysoka moc i wydajność, niski poziom hałasu i wibracji, automatyczny system smarowania i wiele więcej sprawiają, że piły elektryczne Daewoo są ulubieńcami klientów.

Jewgienij Kozyriacki, 29 lat, Kotonop

„Kupiłem piłę Daewoo 2500E i postanowiłem zostawić moją hojną, pozytywną recenzję. Zmontowałem wszystko tak szybko, jak to możliwe, jedyną rzeczą, którą od razu zainstalowałem, nie był natywny łańcuch dołączony do zestawu, ale Calm. Postanowiłem przetestować na starej akacji. W rezultacie bardzo mnie poniosło i dosłownie przepiłowałem 3 kostki drewna w 4 godziny pracy. Pracowałem z przerwami, aby piła się nie przegrzała. Kłody miały średnicę 30-0 cm, a niektóre natknęły się na około 70. Czyli z zalet mogę wyróżnić montaż, chociaż był w Chinach, łatwa konserwacja, płynna i płynna praca silnika, duża moc.

Weiterlesen:
Pilarki Carver: recenzje właścicieli, przegląd gamy modeli z opisami i specyfikacjami

Michaił, 34 lata, Zaporoże

„Jestem wieloletnim użytkownikiem piły łańcuchowej i niedawno odkryłem Daewoo. Przeczytałem wiele recenzji i zacząłem używać piły tarczowej i śrubokręta. Postanowiłem więc wziąć Daewoo 2700E i chętnie napiszę recenzję. To, co mi się podobało w tym konkretnym modelu, to łatwość montażu, napięcie łańcucha. W sumie zajęło to nie więcej niż pięć minut. Silnik działa świetnie, widziałem różne drzewa: jabłko, buk, orzech, akacja, cokolwiek. Zużycie oleju jest bardzo umiarkowane, opony z łańcuchem są super. Ale po chwili zmieniłem łańcuch na Calm i wcale nie piłem, ale znalezisko!

Zalety: niewielka waga, duża moc, łatwe napinanie łańcucha.

Minusy: Nie zauważyłem.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию