Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Przegląd pił mechanicznych marki Lesnik. Specyfikacje i zasady działania

Piły elektryczne „Forester”, według licznych recenzji, są popularnymi narzędziami ogrodniczymi. które wybierane są ze względu na wysoką jakość materiałów, montaż, zdolność produkcyjną oraz przyjemną cenę w porównaniu do zagranicznych odpowiedników.

Firma Lesnik produkuje piły elektryczne dostępne dla szerokiej kategorii użytkowników, które doskonale sprawdzają się przy wykonywaniu prostych prac domowych. Jak zauważono w recenzjach, takie narzędzie będzie doskonałym pomocnikiem dla właścicieli działek podmiejskich, prywatnych i ogrodowych.

Piły elektryczne marki Lesnik: opis, charakterystyka i zasady użytkowania

Piła elektryczna marki Lesnik

Firma Leśnik wiele lat temu podbiła krajowy rynek i obecnie produkuje wysokiej jakości piły łańcuchowe z napędem elektrycznym i benzynowym, a także kultywatory i podkaszarki.

Produkty tej firmy uwielbiane są za ich bezpretensjonalny charakter, dostęp do licznych serwisów, budżetowy koszt narzędzi, części zamiennych i podzespołów, dużą moc i niezawodność.

Każdy model produktu Lesnik ma dobre właściwości techniczne, które są zwiększane dzięki zastosowaniu nowych technologii, takich jak na przykład systemy ochrony przed przegrzaniem, tłumienie hałasu i wibracji, awaryjne zatrzymanie piły łańcuchowej i inne wielostopniowe blokowanie.

Podstawowe wyposażenie i produkcja rosyjskich pił mechanicznych

Kupując piłę elektryczną „Leśnik” otrzymujesz ją w pudełku w stanie zdemontowanym z następującym wyposażeniem:

  • oddzielnie pręt i łańcuch piły;
  • uniwersalny klucz do montażu i konserwacji piły;
  • podręcznik;
  • dokumenty gwarancyjne.

Wszystkie produkty firmy Lesnik, nie wyłączając pił gazowych i elektrycznych, są montowane w chińskich koncernach oraz certyfikowane i testowane przez rosyjskich specjalistów. Dzięki tego typu produkcji narzędzia są dostępne dla każdego i doskonałej jakości, o czym właściciele stale wspominają w swoich recenzjach.

Seria modeli elektrycznych pił łańcuchowych „Leśnik”

W chwili obecnej firma Lesnik posiada w swoim asortymencie trzy elektryczne piły łańcuchowe należące do klasy narzędzi domowych. Różnią się między sobą niektórymi parametrami technicznymi, mocą, rozmiarem, wagą i kosztem. Jednak według opinii wielu użytkowników każdy model doskonale spełnia swoją rolę i zasługuje na dużą uwagę kupujących.

Weiterlesen:
Piła łańcuchowa „Żubr” PBTs-M450 40p: opis, charakterystyka i zasady użytkowania

Piła mechaniczna „Leśnik” 1814

Wygodna i kompaktowa piła elektryczna o mocy silnika 1,8 kW. Będzie doskonałym narzędziem do prostej pracy na Twoim letnim domku lub w strefie podmiejskiej. Niewielka waga (4,9 kg) ułatwia cięcie desek i bali, cięcie martwego drewna i zbieranie drewna opałowego.

Piły elektryczne marki Lesnik: opis, charakterystyka i zasady użytkowania

Piła mechaniczna Lesnik L1814

W recenzjach właściciele piły mechanicznej Lesnik 1814 zwracają uwagę na niski poziom hałasu i wibracji, a także na fakt, że ze względu na brak szkodliwych emisji piła może być używana również w pomieszczeniach.

cechy:

Producent:Forester
Moc:1800
Pojemność zbiornika smarowania łańcucha (l.):0.11
Napięcie łańcucha:śruba
Długość opony (patrz):35
Liczba ogniw łańcucha (gwiazda):52
Skok łańcucha:3 / 8 «
Grubość łańcucha:1,3 mm.
Waga (kg.):3.8
Pochodzenie marki:Chiny
Kraj montażu:Chiny
Okres gwarancji:Rok 1

Piła łańcuchowa „Leśnik” 1816

Opracowując ten model piły elektrycznej Lesnik, producenci przyjęli jako podstawę parametry techniczne modelu 1814, ale ulepszyli go w następujący sposób:

  • opracował i wdrożył system płynnego zjazdu;
  • technologia kontroli i ochrony przed przegrzaniem i zbyt dużymi obciążeniami;
  • Prowadnice i łańcuchy są produkowane przez słynną firmę Oregon Company.
Piły elektryczne marki Lesnik: opis, charakterystyka i zasady użytkowania

Piła łańcuchowa „Leśnik” 1816

Zadowoleni klienci zauważają również w recenzjach „Forestera” 1816, że piła elektryczna jest znacznie łatwiejsza w obsłudze, system tłumienia drgań i dźwięku stał się lepiej odczuwalny, a zużycie oleju również znacznie się zmniejszyło.

cechy:

Producent:Forester
Moc:1800
Pojemność zbiornika smarowania łańcucha (l.):0.11
Napięcie łańcucha:Nie wymaga narzędzi
Długość opony (patrz):40
Liczba ogniw łańcucha (gwiazda):57
Skok łańcucha:3 / 8 «
Grubość łańcucha:1,3 mm.
Waga (kg.):4
Pochodzenie marki:Chiny
Kraj montażu:Chiny
Okres gwarancji:Rok 1

Piła mechaniczna „Leśnik” 2016

Biorąc pod uwagę wszystkie życzenia i uwagi właścicieli poprzednich modeli, firma Lesnik wypuszcza w 2016 roku nową, najlepszą i najpopularniejszą piłę elektryczną. Duża moc narzędzia pozwala na wykorzystanie go zarówno podczas pracy z małymi gałęziami, jak i podczas cięcie grubych belek.

Praca z sieci nie szkodzi zdrowiu operatora i nie zanieczyszcza środowiska, ponieważ nie ma spalin. Z tego samego powodu może być używany w pomieszczeniach.

Wygodna rękojeść posiada doskonałą i niezawodną technologię tłumienia drgań, dzięki czemu praca w pilarce elektrycznej staje się jeszcze bardziej komfortowa i niemęcząca. W recenzjach właściciele zwracają uwagę na jakość i niezawodność obudowy sprzętu, części zamiennych, komponentów i części.

Piły elektryczne marki Lesnik: opis, charakterystyka i zasady użytkowania

Piła mechaniczna Lesnik L2016

Aby praca z nią była przyjemna i wygodna, w tej pile zastosowano systemy ochrony przed przeciążeniem, zatrzymanie awaryjne, łagodny start i wiele innych.

Weiterlesen:
Przegląd pługów śnieżnych Interskol. Skład, obsługa, praca wideo, recenzje

cechy:

Producent:Forester
Moc:2000
Pojemność zbiornika smarowania łańcucha (l.):0.11
Napięcie łańcucha:Nie wymaga narzędzi
Długość opony (patrz):40
Liczba ogniw łańcucha (gwiazda):57
Skok łańcucha:3 / 8 «
Grubość łańcucha:1,3 mm.
Waga (kg.):4
Pochodzenie marki:Chiny
Kraj montażu:Chiny
Okres gwarancji:Rok 1

Konserwacja piły łańcuchowej „Leśnik”

Aby piła elektryczna służyła jak najdłużej bez częstych i poważnych awarii, konieczne jest przeprowadzanie regularnej konserwacji narzędzia. Aby to zrobić, ważne jest, aby dokładnie przestudiować instrukcję lub instrukcje dla każdego modelu, zapoznać się z jego funkcjami i niuansami w działaniu.

Każdy model jest wyposażony w automatyczny system smarowania łańcucha podczas pracy, co upraszcza sam przepływ pracy i zwiększa żywotność zestawu pił. Ważne jest, aby wybierać tylko olej wysokiej jakości. Sam producent zaleca stosowanie oleju adhezyjnego.

Według opinii pozostawionych przez zadowolonych właścicieli któregokolwiek z modeli piła działa doskonale z zasilacza. Awarie z nim zdarzają się dość rzadko i związane są głównie z niewłaściwą obsługą i konserwacją narzędzia.

Przegląd wideo pił elektrycznych

Recenzje właścicieli o piłach elektrycznych i firmie Leśnik

W Internecie wszędzie można znaleźć pozytywne recenzje od użytkowników pilarek Lesnik, którzy są w pełni zadowoleni ze swoich zakupów. Zwracają uwagę na dużą moc, małe wymiary i wygodną wagę, łatwość obsługi i konserwacji. Wśród niedociągnięć można wyróżnić rzadkie smugi oleju ze zbiornika oraz fakt, że podczas aktywnej pracy plastikowa zębatka jest szybko wymazana.

Artur, 23 lata, Sumy

„Kupiłem Lesnik 1814 wyłącznie na potrzeby domowe: albo ścinam gałąź, przygotowujemy drewno na opał, a potem robię coś do naprawy. Promień użytkowania piły elektrycznej nie jest duży, ale zastępują go małe wymiary i bardzo lekka waga, jak na taki sprzęt. Oczywiście są wibracje, ale ich poziom jest znacznie niższy niż w przypadku analogów z tymi samymi wskaźnikami technicznymi.

Weiterlesen:
Przegląd producentów pił łańcuchowych Energomash

Alex, 34 lata, Krym

„Kupiłem piłę w 2013 roku i aktywnie używałem jej przez 3 lata. Odpiłowałem na to 50 metrów sześciennych drewna rocznie i oczywiście sprzęt poniósł ostateczną awarię. Wymieniłem część zamienną, już chcę kupić nową piłę, myślę o modelu 2016. Bardzo podoba mi się elektryka w moim 1816, pompa olejowa działa wyjątkowo.”

Wiktor, 44 lata, Kijów

„Najpierw wziąłem go od znajomego do testów, a potem kupiłem sobie piłę elektryczną Lesnik 1814. Działała bezbłędnie, nie było żadnych problemów ani awarii. Pociąłem stare drzewa, łaźnię i po prostu kraty, przygotowałem drewno na opał. Ogólnie używałem go maksymalnie w życiu codziennym. Trochę to załatałem: przewierciłem ponownie otwór pod napinacz łańcucha i wszystko działa dobrze..

Zalety: bardzo przystępna cena, dobra jakość, trwałość.

Wady: napinacz łańcucha jest raczej niewygodny, mam mały wyciek oleju, długość przewodu zasilającego jest za krótka.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector