Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Piły elektryczne marki Stavr. Specyfikacje i zasady działania

Krajowi producenci sprzętu i narzędzi ogrodniczych mogą ostatnio konkurować z takimi światowymi markami jak np. Shtil. Tak więc piły elektryczne Stavr stały się faworytami na rynku rosyjskim. Są to popularne piły domowe, które różnią się od analogów dużą mocą i wydajnością.

Piły mechaniczne Stavr: opis, charakterystyka, zasady użytkowania i recenzje

Piła szablasta marki Stavr

Doskonały wybór będzie dla właścicieli wiejskich lub prywatnych domów, domków z ogrodem lub działek osobistych. Ponadto mają stosunkowo niską cenę, co sprawia, że ​​piły elektryczne Stavr są jeszcze bardziej atrakcyjne dla kupujących.

Firma Stavr działa w Federacji Rosyjskiej od 1998 roku, produkując doskonały sprzęt do sadzenia zgodnie z najnowszymi światowymi technologiami. Firma idzie z duchem czasu, produkując wysokiej jakości i trwałe piły elektryczne i szablaste dla osób o różnym poziomie dochodów. Oni również produkują Piła łańcuchowa różne pojemności i konfiguracje.

Popularność marki nadeszła nie tylko dzięki odpowiedzialnemu podejściu do produkcji, ale także dzięki dwuletniej gwarancji, jaką daje każdemu kupującemu.

Typoszereg pił „Stavr”

Trudno rozważyć duży wybór w asortymencie rosyjskiej firmy. Dlatego wybraliśmy główne i najpopularniejsze modele elektrycznych pił łańcuchowych i szablastych Stavr. Wszystkie różnią się mocą i wielkością silnika, niektórymi wskaźnikami technicznymi i kosztami.

Piła łańcuchowa „Stavr” PCE 40/2000m

Piękno piły elektrycznej Stavr PCE 40 polega na tym, że może być używana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Wyjaśnia to fakt, że w przeciwieństwie do pił na napędzie benzynowym, piły elektryczne nie mają spalin, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia operatora i innych osób.

Piły mechaniczne Stavr: opis, charakterystyka, zasady użytkowania i recenzje

Piła łańcuchowa Stavr «PTSE-40/2000M»

Profesjonalna belka OREGON o długości 40 cm pozwoli Ci łatwo i szybko ciąć nawet najgrubsze drzewa czy belki. Moc silnika to 2 kW, długość kabla to 3 metry. Recenzje piły elektrycznej Stavr podkreślają dość dużą wagę narzędzia — 7,5 kg. — dzięki czemu użytkownicy nie bardzo lubią ten model pilarki.

Weiterlesen:
Odśnieżarka Champion ST861BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

cechy:

moc W 2000Długość pręta 16
Długość pręta (mm)400Lokalizacja silnika poprzeczny
Długość kabla3 mBezkluczowa regulacja napięcia łańcucha +
Waga brutto6 kgwaga netto 6 kg

Elektryczna piła szablasta Stavr NE 550

Elektryczna piła szablasta Stavr model NE 550 pomoże Ci szybko i dokładnie ciąć drewno, plastik, a nawet metal.Nie najwyższą moc silnika (550 W) rekompensuje łatwość obsługi, prędkość piłowania, niewielka waga (3,1 kg) i wymiary piły.

Piły mechaniczne Stavr: opis, charakterystyka, zasady użytkowania i recenzje

Piła do metalu Stavr NE-550

Małe i kompaktowe narzędzie będzie dla Ciebie świetnym pomocnikiem podczas wykonywania prostych prac domowych. Więcej informacji znajduje się w instrukcje do pracy.

cechy:

Moc, W550
Głębokość cięcia (drewno), mm100
Głębokość cięcia (metal), mm3
Regulacja głębokości cięcianie
Skok, mm12.5
Ruch wahadłowynie
Płynny startnie
Bezkluczowa wymiana narzędzinie
Utrzymywanie stałych obrotów pod obciążeniemnie
Mocowanie tkaninyuniwersalny
Długość kabla, m3
Ciężar, kg3.1

Piła szablasta „Stavr” PS 850

Najpopularniejszym modelem z całej elektrycznej linii krajowego Stavr jest piła szablasta PS 850. Przeznaczona jest do piłowania nie tylko drewna, ale także plastiku i metalu. Sam brzeszczot jest bardzo łatwy i szybki w wymianie, nie są wymagane żadne specjalne narzędzia.

Piły mechaniczne Stavr: opis, charakterystyka, zasady użytkowania i recenzje

Piła szablasta Stavr PS-850

Piła szablasta „Stavr” umożliwia operatorowi samodzielną regulację prędkości cięcia, co pomaga dostosować się do pracy z określonym materiałem. Moc piły — 850 W, waga — 2,8. Niewielka waga i wygodna długość kabla (3 metry) sprawiają, że korzystanie z posuwisto-zwrotnego „Stavr” jest bardzo wygodne i przyjemne.

cechy:

Moc, W850
Głębokość cięcia (drewno), mm115
Głębokość cięcia (metal), mm20
Regulacja głębokości cięcianie
Skok, mm20
Ruch wahadłowynie
Płynny startnie
Bezkluczowa wymiana narzędzijest
Utrzymywanie stałych obrotów pod obciążeniemnie
Mocowanie tkaninyuniwersalny
Długość kabla, m3
Ciężar, kg2.8

Konserwacja pił szablastych „Stavr”

Krajowa firma „Stavr” bardzo dba o jakość i trwałość swoich produktów. Jednak, jak w przypadku każdego narzędzia, piły łańcuchowe i szablaste wymagają wysokiej jakości i starannej pielęgnacji. Nie zaniedbuj regularnych przeglądów technicznych i konserwacji wyposażenia pił.

Do każdej piły Stavr dołączona jest instrukcja obsługi, w której opisano wszystkie niuanse użytkowania i konserwacji konkretnego modelu oscylacyjnego lub łańcuchowego.

Mówiąc o awariach, należy zauważyć, że ani w recenzjach, ani w komentarzach właściciele pił szablastych Stavr nie odnotowują częstych poważnych awarii. Można wnioskować, że awarie mogą być związane jedynie z niewłaściwym użytkowaniem i konserwacją. Aby piła służyła długo i prawidłowo, postępuj zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji.

Weiterlesen:
Kosiarki i podkaszarki marki Partner Colibri. Przegląd asortymentu

Recenzja wideo elektrycznych pił szablastych Stavr

Opinie właścicieli na temat pił szablastych i łańcuchowych „Stavr”

W Internecie można znaleźć wiele recenzji i komentarzy, które właściciele zostawiają po zakupie lub użyciu przez pewien czas szabli lub pił łańcuchowych rosyjskiej firmy Stavr. Zasadniczo wszystkie recenzje są pozytywne. Właściciele zwracają uwagę na niski koszt pił, ich przystępną i łatwą konserwację.

Z minusów zwykli użytkownicy pił Stavr często wspominają o dość dużej wadze, która nie pozwala na długą pracę narzędzia.

Leonid, 44 lata, Krym

„Długo czytałem recenzje i dręczyłem konsultantów w sklepie, w wyniku czego kupiłem elektryczną piłę łańcuchową Stavr 40/2000. Bardzo z niej zadowolony. Bardzo duża moc jak na piłę domową. Byłem bardzo zadowolony z systemu napinania łańcucha: teraz nie musisz używać do tego dodatkowych narzędzi. Swoją drogą postanowiłem po jakimś czasie zmienić łańcuszek na już bardziej popularny Calm, trwał dłużej niż ten, który był w zestawie. Ogólnie piła fajna, polecam! »

Aleksander, 39 lat, Rostów

„Jak wielu rzemieślników szukałem czegoś inteligentnego, cichego, kompaktowego, wygodnego i niedrogiego do prac przy demontażu. Kupiłem piłę szablastą «Stavr» model 850. Bardzo lubi pracować, bo wyciąga się nawet z tych zakamarków i miejsc, do których zwykła szlifierka nie dociera. Nawiasem mówiąc, producenta znam od dawna, w kraju jest trymer firmy Stavr.

Zalety: doskonała jakość cięcia zarówno drewna jak i metalu, cicha praca, umiarkowane wibracje, brak trudności z zakupem materiałów eksploatacyjnych w każdym sklepie z narzędziami.

Wady: w ciągu czterech miesięcy użytkowania piły szablastej nie znalazłem ani jednego znaczącego minusa.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector