Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Pilarki Carver: przegląd oferty

Pilarki Carver (Carver) są uważane za doskonały zakup zarówno na potrzeby domowe, jak i do pracy na małych działkach rolniczych, leśnych i ogrodowych. Główną zaletą tych pilarek jest niski koszt narzędzi, w zależności od specyfikacji technicznych i funkcji.

Wielu właścicieli i użytkowników pozostawia pozytywne opinie i rekomendacje dotyczące produktów firmy, zwracając uwagę na wysoką jakość, moc, wydajność i trwałość pił.

Produkcja i montaż pił łańcuchowych Carver

Centrum rozwoju, projektów i sprzedaży znajduje się w Rosji, w przedsiębiorstwie LLC „Uraloptinstrument”. Aby jednak obniżyć koszt gotowego produktu, firma przeniosła część produkcji do Chin, obniżając koszt pił łańcuchowych i czyniąc je konkurencyjnymi na rynku.

Pomimo chińskiego montażu jakość pił spalinowych jest na wysokim poziomie. Według opinii zadowolonych klientów musisz wybrać zaufane sklepy, oficjalnych dystrybutorów, a przy zakupie sprzętu sprawdzić dokumentację techniczną, aby nie kupować podróbki niskiej jakości.

Zakres modeli pił spalinowych Carver

Pilarki tej firmy należą nie tylko do narzędzi domowych, ale niektóre modele są uważane za sprzęt półprofesjonalny. Wynika to z dużej mocy i wydajności piły łańcuchowej Carver.

Wiele firm zajmujących się lasami pozostawia godne pochwały i pozytywne opinie na temat tego, w jaki sposób ten lub inny półprofesjonalny model pomógł ich działalności.

Piła łańcuchowa RSG 238 Carver

Piła domowa, która doskonale poradzi sobie z prostymi zadaniami piłowania: zbieranie drewna opałowego, cięcie belek przy budowie konstrukcji drewnianych itp.

Pilarki Carver: recenzje właścicieli, przegląd gamy modeli z opisami i specyfikacjami

Piła łańcuchowa RSG 238 Carver

Długość listwy i mocny silnik o mocy 1,7 KM pozwalają bez dodatkowego wysiłku ciąć drzewa o średnicy do 30 cm.Z samą piłą dostarczany jest również zestaw niezbędnych narzędzi do montażu i konserwacji.

Piła łańcuchowa Carver RSG 225

Kompaktowa piła o małej pojemności, która stanie się niezastąpionym pomocnikiem dla właścicieli prywatnego lub wiejskiego domu, ogrodu lub działki. Lekki silnik o mocy 1 KM z oponą o długości 30 cm ułatwia operowanie małymi belkami, gałęziami i cienkimi drzewami, których średnica nie przekracza 25 cm.

Pilarki Carver: recenzje właścicieli, przegląd gamy modeli z opisami i specyfikacjami

Piła łańcuchowa Carver RSG 225

System automatycznego smarowania łańcucha i tłumienia drgań sprawia, że ​​użytkowanie tego modelu jest najprostsze i najwygodniejsze.

Weiterlesen:
Odśnieżarka Champion ST1376E. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Piła łańcuchowa Carver RSG 252

Być może najpopularniejszy model piły łańcuchowej Carver wśród półprofesjonalnej linii. Silnik benzynowy ma moc 2,7 KM i gwarantuje oszczędne i wolne zużycie paliwa.

Pilarki Carver: recenzje właścicieli, przegląd gamy modeli z opisami i specyfikacjami

Piła łańcuchowa Carver RSG 252

Ulepszony kształt, części zamienne i kompletny zestaw sprawiają, że piła jest jeszcze wygodniejsza w pracy operatora. Tłumienie drgań, zatrzymanie awaryjne zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo piły łańcuchowej.

Liczba recenzji: 241

Użytkownicy zostawiają wiele dobrych recenzji na temat tego modelu gospodarstwa domowego. Jest idealny do użytku osobistego i prostych prac domowych. 1,8 KM, najnowszy system QuickStart, AfterCharge i Clean2 sprawiają, że silnik jest jeszcze mocniejszy, a praca łatwiejsza i niewymagająca dodatkowego wysiłku.

Pilarki Carver: recenzje właścicieli, przegląd gamy modeli z opisami i specyfikacjami

Rzeźbiarka do pił łańcuchowych 241

Carver 241 odnotował 20% redukcję zużycia paliwa i 50% redukcję emisji spalin, które są toksyczne dla ludzi. Opona o długości 40 cm doskonale poradzi sobie z grubymi pniami drzew, belkami i belkami.

Piła łańcuchowa Carver RSG 38 16K

Mała piła domowa z systemem hamowania awaryjnego, który dba o bezpieczeństwo operatora. Silnik benzynowy z warstwą specjalnej powłoki wydłuża czas pracy piły.

Pilarki Carver: recenzje właścicieli, przegląd gamy modeli z opisami i specyfikacjami

Piła łańcuchowa Carver RSG 38 16K

Ponadto części zamienne, zestaw słuchawkowy i akcesoria mają dłuższą żywotność. A system pochłaniania drgań i odgłosów pracy sprawia, że ​​użytkowanie piły jest jeszcze wygodniejsze i wygodniejsze.

Piła łańcuchowa Carver RSG 25 12K

Do prostych zadań osobistych, w gospodarstwie rolnym, lesie lub ogrodzie, ten model pilarki stanie się niezastąpionym pomocnikiem. Kompaktowe wymiary i niewielka waga sprawiły, że piła stała się dość popularna.

Pilarki Carver: recenzje właścicieli, przegląd gamy modeli z opisami i specyfikacjami

Piła łańcuchowa Carver RSG 25 12K

Narzędzie zawiera półautomatyczny dwubębnowy gaźnik, silnik benzynowy o mocy 1 KM i małą oponę o długości 12 cali. Ponadto piła łańcuchowa Carver jest wyposażona w system tłumienia drgań, automatyczne smarowanie łańcucha i starter przedstartowy.

Weiterlesen:
Piła łańcuchowa marki Hammer: opis, charakterystyka i zasady pracy

Piła łańcuchowa Carver RSG 41 16K opinii

Najbardziej wszechstronna pilarka spalinowa z 16-calowymi oponami, mocnym silnikiem o mocy 2 KM i gaźnikiem 38 cmXNUMX.

 

Pilarki Carver: recenzje właścicieli, przegląd gamy modeli z opisami i specyfikacjami

Piła łańcuchowa Carver RSG 41 16K

Piła 41 16 ma wygodny, ergonomiczny kształt i łatwo zdejmowaną pokrywę umożliwiającą dostęp do filtrów i filtra powietrza. Konstruktorzy wprowadzili system EasyStart do narzędzia w celu szybkiego i bezproblemowego rozruchu, automatycznego uwalniania oleju z łańcucha i zatrzymania awaryjnego.

Piła łańcuchowa Carver RSG 52 20K

Instrukcja obsługi tej piły z dokładnymi specyfikacjami wyjaśnia, że ​​mamy jasnego przedstawiciela półprofesjonalnej piły benzynowej. Zwiększona moc silnika do 3,3 KM przy pojemności 52 cm3 gwarantuje szybką i wydajną pracę.

Pilarki Carver: recenzje właścicieli, przegląd gamy modeli z opisami i specyfikacjami

Piła łańcuchowa Carver RSG 52 20K

Cechą wyróżniającą innych przedstawicieli pił Carver jest metalowa skrzynia korbowa, która ma niesamowitą wytrzymałość i odprowadzanie ciepła. Opona o długości 20 cali w połączeniu z mocnym silnikiem pozwala na pracę nawet z twardymi i dużymi drzewami oraz kantami.

Chainsaw Carver 62 20 dane techniczne

Według opinii właścicieli przedsiębiorstw ogrodniczych i rolniczych, Carver 62 20 ma najpotężniejsze i najbardziej wydajne właściwości dzięki zaktualizowanemu silnikowi o mocy 4 koni mechanicznych. Mimo to piła wymaga niewielkiej ilości paliwa.

Pilarki Carver: recenzje właścicieli, przegląd gamy modeli z opisami i specyfikacjami

Pilarka łańcuchowa 62 20

Najpopularniejszymi obszarami zastosowania są budownictwo i ogrodnictwo. Pomimo doskonałych właściwości technicznych piła łańcuchowa ma przyjemny i przystępny koszt, średnio 7000 rubli.

Instrukcja użytkowania i konserwacji

Do każdego modelu dołączona jest szczegółowa i zrozumiała instrukcja obsługi. Przed rozpoczęciem pracy konieczne jest zbadanie jej jakościowo, aby uchronić się przed obrażeniami, a piłę przed przedwczesnymi awariami.

Jako smar musisz użyć specjalnego oleju silnikowego. Nie zaleca się napełniania zbiornika oleju zużytym lub brudnym olejem, ponieważ spowoduje to częste awarie silnika i podzespołów. Czysta benzyna również nie nadaje się do tankowania piły łańcuchowej.

Aby przygotować mieszankę paliwową, należy wziąć część benzyny AI-92 i część oleju, dokładnie zachowując proporcje wskazane na opakowaniu.

Po zakupie nowej piły należy ją dobiec. Odbywa się to w celu uruchomienia wszystkich mechanizmów, rozgrzania ich i sprawdzenia ich działania. Włamanie jest bardzo proste: należy uruchomić piłę i postawić ją w stanie roboczym na płaskiej powierzchni, np. podłodze, i pozostawić na kilka sekund.

Weiterlesen:
Kosiarka MTD optima 34e. Parametry, parametry techniczne, przeznaczenie urządzenia

Firma Carver słynie z wysokiej jakości swoich produktów. W Internecie rzadko można znaleźć negatywne recenzje na temat awarii niektórych modeli. Oczywiście, jak każdy sprzęt, pilarki wymagają terminowej i regularnej konserwacji, bez której nieoczekiwanie pojawią się awarie.

Od czasu do czasu konieczne jest również naostrzenie łańcucha.

Do tych celów możesz użyć pliku (dołączonego do niektórych modeli), obrabiarki (zwykle znajdowanej przez rzemieślników i centra serwisowe) lub szlifierki. Trzecia metoda ostrzenia nie jest odpowiednia dla początkujących, dlatego lepiej jest ostrzyć pilnikiem lub zabrać łańcuch do centrum serwisowego, w którym będą pracować wykwalifikowani specjaliści.

Recenzja wideo pił łańcuchowych Carver

Opinie właściciela

Ogólnie użytkownicy są bardzo zadowoleni z dobrej jakości materiału, z którego wykonana jest piła łańcuchowa, trwałości, mocy i wydajności. Właściciele pozostawiają wiele pozytywnych opinii, podkreślając niskie zużycie paliwa, łatwość obsługi i konserwacji. Czasami oczywiście zdarzają się recenzje, w których widać niezadowolenie operatorów z obfitego uwalniania oleju do smarowania, szybkiego zużycia łańcucha piły, dużej wagi itp.

Iwan Pietrow, 45 lat, Moskwa

„Carver RSG 52-20K to piła wyprodukowana w Chinach. Nie oznacza to jednak, że jest to produkt tani i niskiej jakości. Pilarka jest montowana w Chinach, skąd przy zakupie otrzymujesz całą dokumentację i kartę gwarancyjną.

Przyciąga przede wszystkim niska cena. I za taką cenę dostałem znakomitą jakość, do której nie mam szczególnych zarzutów. Piła zawsze uruchamiała się szybko i łatwo, działała prawidłowo. Z biegiem czasu opona się oczywiście zużyła, ale bardzo aktywnie z niej korzystałem. Jedyną rzeczą jest to, że jest ciężki. Jeśli nie pracujesz przez dłuższy czas, Twoje ręce nadal się męczą. Ale wszystko inne jest dobre”.

Uczciwy człowiek, 38 lat, Rostov

„Po pierwsze, warto zwrócić uwagę na przystępną, niską cenę za piłę łańcuchową. Kupiłem Carver RSG 45-18K i nie żałuję. Używam go od ponad dwóch lat — żadnych skarg na pracę. W tym czasie nie było żadnych awarii, poza jedną z mojej winy. Uniwersalny rozmiar opon (40 cm) pozwala na szybką i komfortową pracę z drążkami i drzewami o średnicy do 35 cm.

Weiterlesen:
Odśnieżarka Champion ST656BS. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Zalety: cena, możliwość łatwego i szybkiego wykonania napraw, części zamienne też nie są bardzo drogie, szybki i łatwy start.

Wady: jakość niektórych elementów plastikowych nie jest najlepsza, ale to wcale nie jest krytyczne.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию