Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Program planowania działań w produkcji roślinnej

Program planowania działań w produkcji roślinnej

Direct.Farm opracował specjalny program do wysokiej jakości planowania pracy w branży rolniczej.

Infrastruktura Direct.Farm jest zaprojektowana w taki sposób, aby zawierała rozbudowaną bazę danych, a także specjalne usługi doradcze i rekrutacyjne, produkty technologiczne, które pozwalają doskonalić swoje umiejętności i skutecznie współdziałać z innymi uczestnikami tej platformy. Jedną z głównych idei projektu jest ciągłe omawianie aktualnych zagadnień z użytkownikami serwisu, a zespół platformy może obserwować potrzeby użytkowników i opracowywać dla nich nowe funkcjonalności i narzędzia.

W procesie komunikacji z użytkownikami platformy programiści rodzą nowe pomysły na ulepszenie i ulepszenie tej witryny. Jednym z narzędzi w Direct.Farm jest TechCard, która pozwala zaplanować pracę i obliczyć koszty bez połączenia z Internetem w zaledwie kilka minut. Użytkownicy uważają ten program za „uproszczony kalkulator upraw”, ponieważ pozwala dokładnie obliczyć wszystkie koszty siewu i obróbki upraw.

Agronomowie byli w stanie ocenić wygodę dzielenia kosztów przez wszystkie pozycje i zmienić łączne koszty na podstawie bieżącego kosztu wskazanego w przewodniku. Wszystkie formy obsługi są proste, wygodne i zrozumiałe, a po wypełnieniu wszystkich kart technicznych można wydrukować wraz z planami pracy.

Direct.Farm to jedna z największych wśród wszystkich usług zapewniających wygodną pracę rolnikom i rolnikom. W nowym TechKate dostępne są funkcje katalogów pól i poszczególnych upraw, a także informacje o ich sadzeniu i przetwarzaniu wraz z modelami maszyn rolniczych i kosztami finansowymi. Dla wygody wszystkich użytkowników usługa została maksymalnie uproszczona, dzięki czemu dziś rolnicy mogą samodzielnie wypełniać wszystkie dostępne formularze i ceny, po czym mogą skorzystać ze specjalnego kalkulatora do dokładnej kalkulacji.

Ochrona roślin nawozami i obliczanie zużycia materiałów odbywa się z uwzględnieniem wskaźników zużycia. W TechCard istnieje możliwość indywidualnej kalkulacji kosztów związanych z zakupem nawozów i innych preparatów stosowanych do ochrony roślin. Wysokość kosztów zakupu nawozów można obliczyć biorąc pod uwagę całkowitą powierzchnię pól.

Weiterlesen:
Co zrobić z zielonymi pomidorami

Automatyczna kalkulacja na podstawie dawek wysiewu pozwala dokładnie obliczyć indywidualne koszty dla nowej partii nawozu, w zależności od marki i powierzchni pola. TechMap to darmowe narzędzie, które można pobrać z platformy Direct.Farm.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector