Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Promocja rzeźbiarza Motokosy PBC33. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Promocja rzeźbiarza Motokosy PBC33. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Promocja rzeźbiarza Motokosa PBC33

Spalinowa motokosa Carver PBC33 przeznaczona jest do koszenia trawy i niewielkich krzewów w ogrodzie. Moc silnika to 1,5 KM. pozwalając na obróbkę działki o powierzchni do 6 akrów. Dzięki pojemności zbiornika paliwa 0,7 l możesz pracować przez długi czas bez tankowania. Wygodna kosiarka Carver jest łatwa w obsłudze i nie wymaga konserwacji.

Promocja rzeźbiarza Motokosy PBC33. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Promocja rzeźbiarza Motokosa PBC33

Szerokość koszenia trawy wynosi 40 cm, a biorąc pod uwagę długi prosty pręt, promień pracy jest znacznie zwiększony, co pozwala skutecznie poradzić sobie z wszelkimi zaroślami. Waga kosiarki benzynowej Carver to 7,3 kg, ale do komfortowej pracy ma używać pasów naramiennych, które odciążają kręgosłup, równomiernie rozkładając obciążenie na barki i ramiona. Uchwyty są regulowane, dzięki czemu każdy operator może indywidualnie dostosować kosiarkę do siebie.

Podstawowe wyposażenie


Charakterystyka

Typ silnikabenzyna
Moc, W/KM1100 / 1,5
Pojemność skokowa silnika, cm333
Szerokość przechwytywania, cm40
DyszeNóż wiosłowy, szpula na żyłkę
system cięciaobrotowy
Regulacja wysokościRęka
Pojemność zbiornika paliwa, l0,7
materiał pokładuplastikowy
Ciężar, kg7,3

Instrukcja obsługi

Przed użyciem podkaszarki spalinowej należy upewnić się, że urządzenie jest wyważone między silnikiem a narzędziem tnącym. Urządzenie pracuje na mieszance benzyny i oleju w stosunku 1:50, gdzie 1 część to olej, a 50 części to benzyna o liczbie oktanowej 92. Producent twierdzi, że silnik nie musi się docierać, ale podczas dwóch pierwszych tankowań, podczas przygotowywania mieszanki paliwowej należy dodać o 10% więcej niż zalecany.

Promocja rzeźbiarza Motokosy PBC33. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Schemat głównych elementów trymera

Po 10 godzinach pracy trymera spalinowego należy sprawdzić stan tłumika. Aby to zrobić, usuwa się osłonę ochronną i usuwa uformowaną sadzę.

Producent kategorycznie zabrania samodzielnego demontażu elementów silnika i zaleca skontaktowanie się z centrum serwisowym w przypadku awarii.

Podczas pracy zabrania się pozostawiania trymera na biegu jałowym przez dłuższy czas. Po 45 minutach ciągłego użytkowania należy zrobić przerwę na 10-15 minut i całkowicie wyłączyć kosiarkę.

Możesz dowiedzieć się więcej o funkcjach konserwacji i obsługi trymera benzynowego Promo Carver PBC33 w instrukcji: Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek

Pobierz Instrukcja trymer Carver Promo PBC33

Weiterlesen:
Przegląd kosiarki spalinowej Patriot PT 47. Cechy konstrukcyjne, dane techniczne, filmy i recenzje

Przegląd wideo

W tej chwili nie ma recenzji wideo dla kosiarki Carver PBC33.

Opinie właściciela

Maksym:

„Ogólnie rzecz biorąc, Carver gbc 033m to dobra kosiarka, ale wysięgnik był zawodny. Z przypadkowym naciskiem na uderzenie pękł. Ale okazało się, że jest to sprawa do naprawienia — po prostu włożyli stal nierdzewną. Nie ma żadnych skarg na silnik i jego pracę. Uruchamia się szybko, nie żarłocznie, moc w zupełności wystarcza do skoszenia trawy i krzaków.”

Benzoes:

„Kupiłem kosiarkę Carver promo gbc 033m 2 lata temu. Pierwsze wrażenie jest dobre. Piękny wygląd, dobrze wykonany. Aluminiowa konstrukcja jest lekka, ale wygląda na krótkotrwałą. Myślę, że materiały mogłyby być lepszej jakości, ale wtedy cała konstrukcja kosztowałaby więcej. Podczas łączenia pręta z osłoną ucho zacisku odpadło. Musimy oddać hołd silnikowi, ponieważ jest wystarczająco dużo mocy, aby idealnie skosić 10 akrów.”

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию