Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Promocja trymera Carver PBC43. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Promocja trymera Carver PBC43. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Trymer Carver Promo PBC43

Podkaszarka spalinowa Carver Promo PBC43 należy do urządzeń półprofesjonalnych, ponieważ wyposażona jest w silnik 2-suwowy o mocy roboczej 1,7 KM. Benzokosa przystosowana do koszenia trawy na terenach do 10 arów. Dzięki ulepszonemu systemowi mocowania narzędzia tnącego roślinność jest ścinana równomiernie i nie plącze się na podłożu. Za pomocą kosiarki Carver Promo PBC43 można łatwo obrabiać obszary z różnymi przeszkodami krajobrazowymi w postaci drzew, krzewów, kamieni i innych rzeczy.

Promocja trymera Carver PBC43. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Trymer Carver Promo PBC43

Długi drążek pozwala kosić trawę w promieniu półtora metra od operatora. Ponieważ waga urządzenia wynosi 8 kg, dostarczane są paski na ramię, które ułatwiają korzystanie z trymera. Wygodne regulowane uchwyty zawierają wszystkie niezbędne elementy sterujące. Pojemność zbiornika paliwa wynosi 0,95 litra, dzięki czemu możesz używać podkaszarki przez długi czas bez tankowania.

Sprzęt Carver Promo PBC43


Zalety trymera:

  • Wygodne regulowane uchwyty;
  • Zbiornik paliwa o dużej pojemności;
  • Niewiele wibracji;
  • W zestawie wszystkie narzędzia montażowe.

Wady trymera:

  • Duża waga;
  • Słabe zapięcia.

Charakterystyka

Typ silnikabenzyna
Moc, W/KM1250 / 1,7
Pojemność skokowa silnika, cm343
Szerokość przechwytywania, cm40
DyszeNóż wiosłowy, szpula na żyłkę
system cięciaobrotowy
Regulacja wysokościRęka
Pojemność zbiornika paliwa, l0,95
materiał pokładuplastikowy
Ciężar, kg8

Instrukcja obsługi

Sprawdź wszystkie mocowania i dokręć śruby przed rozpoczęciem pracy. Zwróć także uwagę na równowagę między silnikiem a narzędziem tnącym.

Promocja trymera Carver PBC43. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Schemat głównych elementów trymera

Jako paliwo stosowana jest mieszanina benzyny AI 92 i oleju. Używany jest tylko olej zalecany do silników dwusuwowych. Proporcje zaczerpnięto z zaleceń producentów olejów. Zwykle stosunek wynosi 1:50, gdzie 1 część to olej, a 50 części to benzyna o liczbie oktanowej 92. Najpierw do pojemnika wlewa się 1/3 benzyny, następnie olej, a następnie pozostałą benzynę.

Silnik nie wymaga docierania, dzięki czemu trymer można od razu użyć.

Przy pierwszych dwóch tankowaniach, podczas przygotowywania mieszanki paliwowej, należy dodać olej o 10% więcej niż jest to zalecane. Zwróć uwagę na stan tłumika po 10 godzinach pracy trymera gazowego. Aby to zrobić, usuwa się osłonę ochronną i usuwa uformowaną sadzę.

Nie zaleca się samodzielnego demontażu elementów silnika, aw przypadku awarii należy skontaktować się z centrum serwisowym.

Nie zaleca się pozostawiania trymera na biegu jałowym przez dłuższy czas. Aby zapobiec przegrzaniu silnika, po 45 minutach ciągłego użytkowania zrób przerwę na 10-15 minut i całkowicie wyłącz trymer.

Promocja trymera Carver PBC43. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Schemat elementów silnika trymera

Możesz dowiedzieć się więcej o funkcjach konserwacji i obsługi podkaszarki benzynowej Carver w instrukcjach: Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek

Pobierz Instrukcja trymer Carver Promo PBC43

Weiterlesen:
Odśnieżarka do motobloków Neva. Odśnieżanie, przegląd prac

Przegląd wideo

Niestety w tej chwili nie ma recenzji wideo na temat trymera Carver Promo PBC43.

Opinie właściciela

Vladimir:

„Kupiłem kosiarkę na własne ryzyko i ryzyko, ponieważ w Internecie jest niewiele recenzji. Ale skupiony na cenie i funkcjach. Miło mi miło, że w zestawie znajdują się wszystkie narzędzia potrzebne do montażu urządzenia. Nie było problemów z montażem. Silnik uruchomił się przy drugim pociągnięciu. Potem tylko entuzjastyczne recenzje — działa płynnie, nie przeciąga się, dobrze kosi, nie jest trudny do noszenia, wibracje praktycznie nie są odczuwalne. Przed użyciem pamiętaj o dokręceniu wszystkich łączników, w przeciwnym razie straciliśmy w ten sposób śrubę.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector