Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Przegląd ciągnika jednoosiowego Foreman GT 732 SK. Specyfikacje, funkcje operacyjne, filmy i recenzje

Przegląd ciągnika jednoosiowego Foreman GT 732 SK. Specyfikacje, funkcje operacyjne, filmy i recenzje

Opis

Ciągnik pchany Prorab GT 732 SK jest przedstawicielem klasy profesjonalnej i jest przeznaczony do pracy na dużych powierzchniach do 2 hektarów.

Model ten jest uważany za najmocniejszy spośród całej linii, ponieważ jest wyposażony w silnik o mocy 9 KM.

Duże wymiary i silnik benzynowy o wysokim momencie obrotowym stanowią doskonały tandem nie tylko do uprawy, ale także do innych zastosowań, takich jak transport towarów lub praca jako odśnieżarka.

Przegląd ciągnika jednoosiowego Foreman GT 732 SK. Specyfikacje, funkcje operacyjne, filmy i recenzje

GT 732SK

W celu ułatwienia obsługi ciągnika Foreman GT 732 SK przewidziano ręczny rodzaj rozruchu silnika. Dodatkową zaletą może być możliwość pracy maszyny w dowolnych warunkach temperaturowych, ponieważ zapewnione jest chłodzenie silnika powietrzem.

W celu poszerzenia zakresu zastosowania ciągnika jednoosiowego Foreman GT 732 SK istnieje możliwość podłączenia dodatkowego osprzętu. Zestaw zawiera 8 noży, za pomocą których można uprawiać do szerokości 105 cm, głębokość obróbki jest stała i wynosi 10 cm.

Specyfikacje

silnikbenzynowy, jednocylindrowy, czterosuwowy, chłodzony powietrzem
moc 9 KM/6620 W
Objętość robocza cylindra, cu. cm270 cm³
Szerokość robocza105 cm
Głębokość robocza10 cm
Liczba noży8
Liczba biegów2 do przodu / 1 do tyłu
projektwał / koło pasowe odbioru mocy

odwracać

regulacja wysokości kierownicy

obrót boczny rączki

Konserwacja i eksploatacja

Zgodnie z zaleceniami producentów, do normalnego funkcjonowania ciągnika z operatorem prowadzącym, pożądane jest stosowanie oleju silnikowego i benzyny SAE 10W30 o liczbie oktanowej 92 AI.W takim przypadku uzyskuje się najniższe zużycie paliwa.

W przekładni zastosowano olej klasy SAE 80W90.

Zgodnie z instrukcją przed rozpoczęciem eksploatacji ciągnika jednoosiowego wskazane jest dotarcie, podczas którego wszystkie węzły są docierane, a smar wnika między części. To znacznie wydłuża żywotność silnika i chroni urządzenie przed przedwczesnymi awariami.

Docieranie odbywa się przez 3-4 godziny podczas pracy przy 50% wydajności jednostki. Po dotarciu należy spuścić zużyty olej i wlać nowy. Docieranie odbywa się nie tylko po zakupie, ale także po długotrwałym przechowywaniu.

Regularną konserwację należy przeprowadzać zgodnie z harmonogramem podanym w instrukcji. Jednak po każdym użyciu nie zapomnij wyczyścić urządzenia z przylegającego brudu i sprawdzić, czy nie ma wycieków paliwa lub oleju.

  • Olej należy wymieniać co 25 godzin pracy urządzenia, aw skrzyni biegów po 100 godzinach.
  • Ciągnik jednokierunkowy Foreman GT 732 SK po zakończeniu sezonu roboczego należy odkurzyć, a mianowicie: oczyścić z brudu, wytrzeć do sucha, nasmarować części robocze zapobiegające korozji, pokryć materiałem ochronnym i pozostawić w suchym, dobrze wentylowanym miejsce.

Recenzja wideo pracy

Poniżej znajduje się przegląd wideo ciągnika Foreman GT 732 SK, za pomocą którego prowadzona jest uprawa terenu.

Należy zwrócić uwagę na jakość konstrukcji i możliwości techniczne ciągnika jednoosiowego, który faktycznie może pracować niezależnie

Opinie właściciela

Valera:

„Wiosną kupiłem ciągnik jednoosiowy Foreman GT 732 SK i wykorzystuję go w pełni. Pomimo tego, że uchwyt stale odpadał podczas pracy, ciągnik prowadzący spełnił wszystkie pokładane w nim nadzieje. Chciałbym zwrócić uwagę na wydajność silnika, który wydał nieco ponad 5 litr na 1 akrach. Orka niezbyt głęboko, ale w zasadzie mi wystarcza. «

Jeśli jesteś właścicielem ciągnika jednoosiowego, zapraszamy do pozostawienia opinii na temat prezentowanego modelu. Wielu czytelników będzie mogło polegać na Twoim doświadczeniu przy zakupie kultywatora dla siebie.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Motobloki Forza. Przegląd gamy modeli, charakterystyka
Ссылка на основную публикацию