Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
0 View
Artykuł Rating:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Przegląd motobloków Khoper MT 100E. Opis, charakterystyka, opinie

Przegląd motobloków Khoper MT 100E. Opis, charakterystyka, opinie właścicieli

Przegląd motobloków Khoper MT 100E. Opis, charakterystyka, opinie

Opis

Motoblock Khoper MT 100E należy do serii wydajnych, profesjonalnych agregatów, które mogą przyspieszyć prace rolnicze na budowie, jednocześnie przetwarzając średnie i duże powierzchnie w możliwie najkrótszym czasie.

Zewnętrznie model bardziej przypomina miniaturowy traktor, który jest dość prosty w obsłudze, ponieważ wszystkie niezbędne elementy sterujące są skoncentrowane na jednym uchwycie.

Przegląd motobloków Khoper MT 100E. Opis, charakterystyka, opinie

Motoblok Khoper MT 100E

Przesunięty środek ciężkości nadaje jednostce stabilność, a szerokie koła z głębokim bieżnikiem zapewniają drożność nawet na najbardziej lepkiej glebie. Obecność reflektora pozwala poruszać się nawet w ciemności.

Koszt modelu zaczyna się od 78 tysięcy rubli.

Kompletny zestaw zawiera sam ciągnik jednoosiowy, instrukcje, frez i pług, za pomocą którego wykonuje się bronowanie. Motoblock Khoper 100E umożliwia uprawę gleby do głębokości 30 cm, a maksymalna szerokość rzędów to 130 cm Ulepszona przekładnia pozwala na poruszanie się do przodu poprzez zmianę 6 biegów i do tyłu na 2 prędkościach.

silnik

Silnik wysokoprężny R180

Motoblock Khoper MT 100E jest wyposażony w potężny 4-suwowy silnik wysokoprężny R180 o mocy 10 KM. Dzięki temu urządzenie bez problemu radzi sobie z glebą o różnej gęstości. Elektryczny rozruch silnika pozwala nie spędzać dużo czasu na włączaniu urządzenia. Chłodzenie wodą zapobiega przegrzaniu silnika w czasie upałów.

Urządzenie wyposażone jest w sprzęgło pasowe. Stosowanie oleju napędowego znacznie obniża koszty gotówkowe podczas prac polowych. Średnie zużycie paliwa waha się między 1,6-1,9 l/h.

Opinie

Sądząc po recenzjach właścicieli modelu Khoper MT 100e, nie mogliśmy znaleźć żadnych skarg na to urządzenie. Moc i wydajność to główne zalety tego urządzenia.

Aleksander:

„Kupiłem Khoper MT 100 e 2 lata temu i nie żałowałem tego. Mam do dyspozycji działkę o powierzchni 10 akrów, która przy pomocy ciągnika jednoosiowego stała się znacznie łatwiejsza w obróbce. Na początku nie mogłem się przystosować, bo urządzenie jest dość ciężkie, ale później przyzwyczaiłem się do tego i prace przyspieszyły. Należy zauważyć, że nie jest konieczne przykładanie sił do sterowania, ponieważ samochód faktycznie jeździ sam, ale trzeba lekko dostosować kierunek. Z zalet chcę podkreślić ekonomiczne zużycie paliwa. Wyposażony w reflektor, możesz przewozić towary nawet w nocy. Brak wad stwierdzonych po 2 latach eksploatacji.

Jeśli jesteś właścicielem tego modelu, zapraszamy do pozostawienia opinii i pomocy innym czytelnikom w dokonaniu wyboru.

Weiterlesen:
Motobloki Żubr HT-105. Przegląd, charakterystyka, recenzje

 

Link do głównej publikacji