Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
0 View
Artykuł Rating:
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Przegląd motobloków Khoper MT 120E. Opis, charakterystyka

Przegląd motobloków Khoper MT 120E. Opis, charakterystyka, opinie właścicieli

Przegląd motobloków Khoper MT 120E. Opis, charakterystyka

Opis

Motoblock Khoper MT 120E to flagowy model w linii wielkogabarytowych maszyn przeznaczonych do obróbki zakładów. Z łatwością radzi sobie ze wszystkimi rodzajami i stopniami złożoności prac terenowych.

Dzięki mocnemu silnikowi diesla urządzenie bez problemu poradzi sobie z przetwarzaniem nawet najbardziej gęstej gleby, w tym gruntu dziewiczego. Przesunięty środek ciężkości zapewnia urządzeniu stabilność na każdym podłożu, a szerokie pneumatyczne koła wyposażone w wypukły bieżnik zapewniają dobrą przyczepność.

Przegląd motobloków Khoper MT 120E. Opis, charakterystyka

Motoblok Khoper MT 120E

Aby uprościć sterowanie ciągnikiem prowadzącym, wszystkie organy regulacyjne znajdują się na jednym z uchwytów, co znacznie upraszcza pracę na tym urządzeniu. Uprawę gleby prowadzi się do głębokości 30 cm, natomiast maksymalna szerokość może sięgać nawet 130 cm.

Minimalny koszt ciągnika z silnikiem Diesla Khoper 120e wynosi około 83 tysiące rubli.

Do zestawu dołączona jest frezarka oraz pług do bronowania, co pozwala zaoszczędzić na zakupie dodatkowego wyposażenia. Dzięki wyposażeniu jednostki w reflektor, transport lub pracę można prowadzić nawet wieczorem, gdy widoczność jest ograniczona.

silnik

Silnik wysokoprężny R190

Motoblock Khoper MT 120E wyposażony jest w mocny 4-suwowy, jednocylindrowy silnik wysokoprężny R190 o mocy roboczej 12 KM, który ułatwia radzenie sobie z gęstymi obszarami gleby. Elektryczny rozruch silnika ułatwia pracę z urządzeniem. Chłodzenie wodą pozwala na użytkowanie urządzenia nawet w wysokich temperaturach bez zagrożenia przegrzaniem silnika.

Pojemność robocza to 573 cmXNUMX. Ale nawet przy takich właściwościach silnik wytwarza niski poziom hałasu.

Ciągnik prowadzący wykorzystuje sprzęgło pasowe, które jest trwałe i niezawodne. Zaawansowana skrzynia biegów posiada 6 biegów do przodu i 2 do tyłu, dzięki czemu znacznie zwiększa się zwrotność i zmniejsza się ryzyko przeoczenia małego odcinka.

Zastosowanie oleju napędowego znacznie obniża koszty, a sam silnik jest niezawodny. Producent twierdzi, że średnie zużycie paliwa wynosi od 1,9 do 2 l/h.

Weiterlesen:
Motobloki Krotof. Przegląd gamy modeli, charakterystyk, recenzji

Przegląd wideo

Poniżej znajduje się recenzja wideo, dzięki której można wizualnie zapoznać się z wyglądem Khoper 120E.

Opinie

Jeśli posiadasz traktor pchany Khoper MT 120E, możesz pozostawić swoje wrażenia na temat tego modelu, aby ułatwić innym czytelnikom dokonanie wyboru. Również tutaj możesz omówić interesujące Cię pytania dotyczące modelu.

Link do głównej publikacji