Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Przegląd motobloków Khoper MT 80E. Opis, charakterystyka, opinie właścicieli

Opis

MotoblockKhoper MT 80E to model oddzielnej serii jednostek wielkogabarytowych przeznaczonych do pracy na działkach przydomowych o dużej powierzchni. Model Hopper MT 80e przypomina miniaturowy traktor, ale mimo to jest dość łatwy w obsłudze. Środek ciężkości jest przesunięty w taki sposób, aby urządzenie było absolutnie stabilne na podłożu.

Przegląd motobloków Khoper MT 80E. Opis, charakterystyka, opinie

Motoblok Khoper MT 80e

Szerokie, mocne koła pneumatyczne z wytłoczonym bieżnikiem zapewniają zwrotność nawet na lepkiej glebie. Sterowanie znajduje się na jednym uchwycie, co znacznie ułatwia pracę z urządzeniem.

Motoblock Hopper jest dostarczany z nożami, za pomocą których można uprawiać glebę. Deklarowana przez producenta głębokość orki sięga 30 cm, a maksymalna szerokość to 75 cm W zestawie znajduje się również pług do bronowania terenu.

Motoblok Khoper MT 80s z frezami

Ciągnik z tyłu jest wyposażony w reflektor, dzięki czemu można wykonywać pracę lub transport ładunku nawet w nocy.Koszt modelu zaczyna się od 67 tysięcy rubli.

silnik

Silnik wysokoprężny R180

Główną zaletą modelu Khoper MT 80e jest silnik wysokoprężny R180 o mocy 8 KM, który bez problemu radzi sobie z gęstą glebą. Zapewnia ręczny i elektryczny rozruch silnika chłodzonego wodą.

Ciągnik prowadzący wykorzystuje sprzęgło pasowe. Skrzynia biegów ma 6 biegów do przodu i 2 do tyłu, co pozwala łatwo manewrować na miejscu, przetwarzając brakujące obszary.

Silnik wysokoprężny jest ekonomiczny, co zmniejsza koszty paliwa. Średni przepływ waha się między 1,6 — 1,8 l/h.

Recenzja wideo

Jeśli jesteś właścicielem ciągnika rolniczego Khoper MT 80e i masz recenzję wideo tego modelu, opublikujemy ją na naszej stronie internetowej, aby inni czytelnicy mogli ją przejrzeć.

wycofanie

Zapraszamy do pozostawienia komentarzy lub pytań na temat prezentowanego modelu osobom, które posiadają lub zamierzają w przyszłości kupić Khoper MT 80s.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Siewniki do motobloków. Ich rodzaje, rodzaje, cechy
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector