Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Przegląd odśnieżarki HUSQVARNA ST 230P. Opis, instrukcje, opinie właścicieli

Przegląd odśnieżarki HUSQVARNA ST 230P. Opis, instrukcje, opinie właścicieli

Opis

Odśnieżarka Husqvarna ST 230P — przeznaczona do użytku na małych powierzchniach. Jest idealny dla osób, które potrzebują posprzątać okolicę.

Przegląd odśnieżarki HUSQVARNA ST 230P. Opis, instrukcje, opinie właścicieli

Odśnieżarka Husqvarna ST 230P

Odśnieżarka Husqvarna st 230p jest przeznaczona do sporadycznego użytkowania w każdych warunkach pogodowych i usuwania warstwy śniegu do trzydziestu centymetrów.

Wydajność maszyny wynika z połączenia wysokowydajnego silnika z wyrafinowaną konstrukcją, która zapewnia dodatkową stabilność. Czynniki te sprawiają, że odśnieżanie jest szybkie i wygodne. Odśnieżarka posiada dwustopniowy system wyrzucania śniegu. Wchodząc do odśnieżarki przez ślimak, śnieg jest kruszony, wchodzi do wirnika i jest wyrzucany przez dzwon.

Odśnieżarka Husqvarna ST 230P jest wyposażona w opony z głębokim bieżnikiem i systemem kontroli ruchu. W ciągniku jednoosiowym zastosowano blokadę mechanizmu różnicowego, która zwiększa przyczepność.

Szwedzka firma, podobnie jak w poprzednich modelach, nie zapomniała o wygodzie. Husqvarna ST 230P jest wyposażona w podgrzewane uchwyty pętlowe o regulowanej wysokości, a oświetlenie LED przydaje się podczas pracy w nocy. Jedną z głównych zalet tej gamy modeli jest rozrusznik elektryczny. Uruchamianie maszyny jednym przyciskiem jest wygodne i pomaga uruchomić odśnieżarkę w niskich temperaturach.

Charakterystyka

Typ systemu czyszczącegoDwustopniowy
Szerokość robocza76 cm
Średnica ślimaka30,5 cm
Liczba łopatek wirnika3
Konstruktor silnikaHusqvarna
Przemieszczenie cylindra291 cm³
moc9,6 KM / 7,2 kW
Pojemność baku2,7 l
Rodzaj transmisjitarcza cierna
Liczba biegów do przodu6
Liczba biegów wstecz1
Średnica koła406 mm
Regulacja wysokości uchwytuKroki 4

Udogodnienia

  • Dwustopniowy system, dzięki któremu śnieg padający pod świder jest kruszony i wyrzucany przez dzwon;
  • Wygodna, pętelkowa rączka z regulacją wysokości i ogrzewaniem zapewnia komfortową pracę;
  • Dźwignia do sterowania deflektorem tworzy pionowy kąt wyrzucania śniegu;
  • Możliwość włączania i wyłączania blokady mechanizmu różnicowego w celu poprawy zwrotności i zwiększenia przyczepności;
  • Rozrusznik elektryczny utrzymuje ciepło silnika i uruchamia go jednym przyciskiem.
Weiterlesen:
Piła łańcuchowa DAEWOO DACS4516: opis, specyfikacje i zasady użytkowania

Przegląd wideo

Opinie właściciela

Fora są zdominowane przez pozytywne opinie. W związku z tym husqvarna st 230p nie jest krytykowana.

Władysław, obwód moskiewski:

„Poznałem od znajomego odśnieżarki szwedzkiej firmy, podobało mi się, jak łatwo radzi sobie na śniegu. Pomimo większej ilości śniegu, który padał przez cały dzień, nie stanowiło to problemu dla samochodu. Postanowiłem kupić siebie, wybrałem od dawna. Wybór padł na ten model, bo podobała mi się moc, prawie 10 koni mechanicznych wzbudza zaufanie. Stosunek jakości do ceny jest w 100% uzasadniony. Zwrotność stoi na wysokim poziomie, choć wydaje się, że przy tej wadze auto będzie toporne. Zalet jest wiele, jeden tłumik jest coś wart.”

Igor:

„Zawsze lubiłem pojazdy Husqvarna i ten model nie jest wyjątkiem. W porównaniu do mojej poprzedniej odśnieżarki, ta jest znacznie lepsza. Dużo ciszej i lepiej wykonuje swoją pracę. Zeszłej zimy stał się niezastąpionym pomocnikiem, w jak najkrótszym czasie posprzątałam cały teren wokół domu. Najpierw zabiera górne warstwy śniegu, ale dolne można również usunąć i jednocześnie nie zostaną podrzucone bliżej. Jeśli myślisz o zakupie odśnieżarki, kup ten model, nie żałuj wyboru tego modelu”

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию