Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Przegląd oferty odśnieżarek Honda: opis, dane techniczne i zasady użytkowania

Przegląd odśnieżarek Honda. Specyfikacje i zasady działania

Odśnieżarki Honda wykazują moc i precyzję przy dość niskim poziomie hałasu i płynnej pracy. Dzięki nowoczesnym technologiom w ogóle nie szkodzą środowisku. Wewnątrz każdej odśnieżarki Honda znajduje się niezawodny silnik o mocy od 6 do 9 koni mechanicznych, charakteryzujący się niesamowitą wydajnością, łatwym rozruchem, trwałością i łatwą konserwacją.

Dzięki szerokiej gamie produktów Hondy możesz wybrać odśnieżarkę, która będzie dla Ciebie najlepsza pod względem kosztów, objętości i wskaźników technicznych.

Założona w 1946 roku firma Honda przeszła długą drogę od bycia tylko małym warsztatem w Tokio. Początkowo fabryki były otwierane w całej Japonii, a obecnie Honda ma 119 przedsiębiorstw w 33 krajach świata. Zajmuje się produkcją nowych maszyn, rozwojem najnowszych technologii, które zwiększą moc maszyn bez szkody dla środowiska.

Podstawowa konfiguracja i produkcja odśnieżarek Honda

Kupując odśnieżarkę japońską Honda, otrzymujesz ją zmontowaną wraz z dokumentacją techniczną (karta gwarancyjna, instrukcja obsługi). Instrukcja z reguły jest dostarczana w języku rosyjskim, więc nie będzie trudności w jej studiowaniu.

Ponieważ Honda ma ogromną liczbę obiektów na całym świecie, prawie w każdym z nich montowane są pługi śnieżne. Jednak główne siły produkcyjne są skoncentrowane oczywiście w Japonii, ojczyźnie firmy.

Oferta odśnieżarek Honda

Każdy model odśnieżarki Honda posiada system łatwego startu, co znacznie ułatwia pracę w zimnych porach roku. Przekładnia hydrostatyczna gwarantuje płynną pracę i pracę, bez nagłych szarpnięć i zatrzymań. Sam możesz wybrać model Hondy na kołach lub na gąsienicach, kierując się osobistymi preferencjami. Wszystkie odśnieżarki Honda działają na dwóch poziomach:

  • tnie i kieruje turbiną śnieżną;
  • wyrzuca go.

Odśnieżarka Honda HS 750 EA

Jeśli pilnie potrzebujesz usunąć duże ilości, ta odśnieżarka Honda jest dla Ciebie stworzona. Jego potężny czterosuwowy silnik o mocy 3,9 kW i pojemności 187 cm3 jest w stanie usunąć do 30 ton śniegu na godzinę. Lekkie narzędzie (37 kg) na kółkach jest łatwe w obsłudze i manewrowaniu.

Przegląd oferty odśnieżarek Honda: opis, dane techniczne i zasady użytkowania

Odśnieżarka Honda HS750 EA

Prosty proces czyszczenia jest ułatwiony dzięki systemowi łatwego startu, szerokiej i głębokiej listwie czyszczącej, niskim poziomom hałasu i wibracji. Gumowy świder jest w pełni przymocowany do podłogi, dzięki czemu odśnieżarka Honda jest jeszcze bardziej wydajna, a sprzątanie wydajne i wysokiej jakości.

Weiterlesen:
Odczynniki przeciwoblodzeniowe. Opis popularnych narzędzi, klasyfikacja, używany sprzęt

Odśnieżarka gąsienicowa Honda HSS 655 ET

Potężny 5,5-suwowy silnik o mocy 4 KM (40 kW) gwarantuje szybkie i wysokiej jakości odśnieżanie z Twojej lokalizacji. W godzinę pracy możesz pozbyć się prawie XNUMX ton. System samochłodzenia nie pozwala na przegrzanie silnika, co pozwala odśnieżarce Honda pracować bez przerw i przestojów.

Przegląd oferty odśnieżarek Honda: opis, dane techniczne i zasady użytkowania

Odśnieżarka HONDA HSS 655 ET

Pochłanianie hałasu i wibracji sprawia, że ​​korzystanie z narzędzia jest jeszcze wygodniejsze dla operatora. Napęd gąsienicowy z trzema stopniami przekładni gwarantuje łatwość manewrowania.

Odśnieżarka Honda HS 550 EA

Tak potężny sprzęt da Ci możliwość szybkiego i łatwego usunięcia zasypanego śniegiem terenu. Czterosuwowy silnik o mocy 4,5 KM na godzinę bez problemu usunie 50 ton śniegu. Napęd benzynowy wraz z systemem łatwego startu pozwala na uruchomienie odśnieżarki nawet przy silnym mrozie.

Przegląd oferty odśnieżarek Honda: opis, dane techniczne i zasady użytkowania

Odśnieżarka Honda HS 550 EA

Gumowany świder, który dobrze przylega do podłoża, pomaga w skutecznym usuwaniu śniegu. Masz również możliwość dostosowania odległości odrzutu śniegu. Ten model Hondy jest dość ekonomiczny i zużywa 1,5 litra paliwa w 1,3 godziny pracy.

Odśnieżarka Honda HSD 970 ETS

Bez względu na to, ile śniegu spadło na Twoje podwórko, odśnieżarka Honda 970 z łatwością poradzi sobie nawet z największymi zaspami śnieżnymi. Ten model Hondy jest jednym z najmocniejszych i najpopularniejszych. Jest kochana i często wybierana ze względu na 8 koni mechanicznych i szybką pracę, w której w godzinę można pozbyć się 50 ton śniegu. Szeroki, zębaty świder o szerokości 71 cm leży płasko na ziemi i dobrze chwyta śnieg, odrzucając go na odległość 1-15 metrów, w zależności od konfiguracji.

Przegląd oferty odśnieżarek Honda: opis, dane techniczne i zasady użytkowania

Odśnieżarka HONDA HSS 970 ETS

Rozrusznik elektryczny i system dekompresji gwarantują szybki start nawet przy silnych mrozach i dużej wilgotności. Zbiornik paliwa przeznaczony jest na 6 litrów benzyny, co wystarcza na 2,5 godziny ciągłej pracy. Możesz samodzielnie kontrolować prędkość maszyny Hondy. Koła wyposażone są w gąsienice, które gwarantują płynną i niezawodną jazdę, a jasny reflektor i podgrzewany uchwyt sprawią, że korzystanie z odśnieżarki będzie jeszcze bardziej komfortowe.

Weiterlesen:
Piły łańcuchowe „Shtil” 361: specyfikacje i cechy użytkowania

Odśnieżarka gąsienicowa Honda HSS 760A ETD

Samobieżna odśnieżarka gąsienicowa Honda to pragnienie każdego właściciela prywatnej działki, która w sezonie zimowym dużo zamiata. Wysoką wydajność i prędkość gwarantuje czterosuwowy silnik o mocy 6,5 KM z napędem benzynowym.

Przegląd oferty odśnieżarek Honda: opis, dane techniczne i zasady użytkowania

Odśnieżarka benzynowa Honda HSS 760A ETD

Wiadro ma 60 cm szerokości i 42 cm wysokości, co zapewnia szybkie czyszczenie. Operator może samodzielnie wybrać zasięg, kierunek odrzutu śniegu oraz prędkość narzędzia. Pełny zbiornik paliwa wystarczy na prawie 3 godziny czyszczenia, a elektryczny rozrusznik sprawi, że proces rozpoczęcia pracy będzie łatwy i szybki nawet w chłodne dni.

Odśnieżarka Honda HS 622K1 ETS

Szybka i mocna dmuchawa śnieżna Hondy odśnieża nie tylko tereny płaskie, ale także tereny ukształtowane terenu. Z jego pomocą można w godzinę pozbyć się 50 ton mokrego lub puszystego śniegu dzięki mocnemu czterosuwowemu silnikowi o mocy 6 koni mechanicznych. Zbiornik paliwa o pojemności 3,5 litra wystarczy na 3 godziny pracy. Dzięki temu narzędziu Twoja dacza będzie czysta i zadbana.

Przegląd oferty odśnieżarek Honda: opis, dane techniczne i zasady użytkowania

Odśnieżarka Honda HS 760K1 ETS

Operator może niezależnie kontrolować prędkość odśnieżarki, odległość i kierunek odrzutu śniegu. Koła Caterpillar, jasny reflektor, system tłumienia drgań i hałasu zostały zaprojektowane tak, aby praca z maszyną była bardziej komfortowa.

Odśnieżarka Honda HSM 1390 IKZE

Ten model odśnieżarki Honda należy do klasy hybrydowej i idealnie nadaje się do użytku komercyjnego. Znakomite zdolności przełajowe na jak wielu i nierównych drogach gwarantują stabilne gąsienice. Dzięki komputerowi pokładowemu możesz kontrolować i regulować główne mechanizmy maszyny, zmieniać ustawienia, wybierać prędkość Hondy, zasięg i kierunek odrzutu śniegu.

Przegląd oferty odśnieżarek Honda: opis, dane techniczne i zasady użytkowania

Odśnieżarka Honda HSM 1390 IKZE |

Najwyższa moc 11,8 KM, szeroka łyżka 92 cm i wysokość 58 cm gwarantują szybkie i wysokiej jakości oczyszczenie terenu ze śniegu. Wysoką masę maszyny kompensuje samojezdny i ręczny rozrusznik elektryczny, który zapewnia łatwy rozruch w każdych warunkach pogodowych.

Weiterlesen:
Piły elektryczne Partner. Przegląd gamy modeli. Cechy działania, zalety i wady pił łańcuchowych

Odśnieżarka Honda HSM 1380 IE

Do celów zawodowych dobra odśnieżarka Honda jest najlepszym pomocnikiem w pielęgnacji i odśnieżaniu dużych obszarów. Potężny czterosuwowy silnik benzynowy o mocy 11.8 KM (8,7 kW) zapewnia szybkie i wysokiej jakości czyszczenie. Masz możliwość samodzielnego wyboru kierunku wyrzucania śniegu, a także oddalenia.

Przegląd oferty odśnieżarek Honda: opis, dane techniczne i zasady użytkowania

Hybrydowa odśnieżarka Honda HSM 1380 iE

Stabilne tory zapewniają doskonałą stabilność na śliskim lodzie i terenie przełajowym. W ciągu godziny z łatwością usuniesz do 72 ton śniegu za pomocą wiadra o szerokości 80 cm i wysokości 58 cm.

Konserwacja odśnieżarek Honda, główne usterki i ich usuwanie

Aby zapewnić niezawodną i długotrwałą eksploatację, sprawność serwisową i trwałość dowolnego modelu odśnieżarek Hondy, konieczne jest stosowanie odpowiedniego paliwa. Sam producent zaleca stosowanie czystej benzyny AI-92. Po napełnieniu baku wystarczy paliwa na kilka godzin pracy. Na przykład model Honda 655 może pracować przez prawie 3 godziny bez zatrzymywania się i przetworzyć w tym czasie ponad 100 ton śniegu.

Specjalny wskaźnik reguluje poziom paliwa w zbiorniku i w razie potrzeby powiadomi operatora o konieczności uzupełnienia paliwa.

Bardzo głównym problemem, który może napotkać właściciel odśnieżarki Hondy, jest to, że nie można uruchomić silnika. Czyniąc to, sprawdź następujące elementy:

  • czy w zbiorniku jest wystarczająca ilość paliwa i czy wchodzi do gaźnika. W tym celu odkręć śrubę spustową przy włączonym zaworze odcinającym paliwo. W takim przypadku benzyna powinna po prostu płynąć.
  • czy zapłon jest włączony;
  • obecność świecy zapłonowej pod kątem wilgoci lub zanieczyszczenia.

Przegląd wideo

Opinie właściciela

Dzięki doskonałej jakości materiałów, podzespołów, części zamiennych i montażu wszyscy użytkownicy pługów Hondy pozostawiają niezwykle pozytywne opinie zarówno na temat samej firmy, jak i pracy z jej sprzętem. Wielu właścicieli jest mile zaskoczonych wysoką wydajnością i mocą silnika.

Spośród niedociągnięć wskazują one na szybkie zużycie niektórych elementów, ale można je łatwo zmienić samodzielnie, bez konieczności kontaktowania się z centrami serwisowymi Hondy.

Weiterlesen:
Odśnieżarka Champion ST762E. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Michaił, 56 lat, Lwów

„Kupiłem Hondę HS750 do mojego letniego domku i byłem bardzo zadowolony z zakupu. Używam już auta od 2 sezonów — nie ma żadnych reklamacji ani reklamacji. Bardzo podoba mi się jakość wykonania, obudowa i części. Silnik jest bardzo cichy w porównaniu do innych tańszych odśnieżarek. Śnieg pada daleko. Ogólnie lubię wszystko. Polecam.»

Jurij, 44 lata, Nikołajew

„Już od czterech lat używam Hondy 550. I dopiero teraz nie ruszy po raz pierwszy. Natychmiast zabrałem go do centrum serwisowego, gdzie go zbadali i znaleźli kondensat. Mechanizm został wyczyszczony, przeczyszczony i wszystko wróciło na swoje miejsce. Maszyna świetnie się spisuje. Bardzo podoba mi się to, że nie jest zbyt duży i dość łatwy w zarządzaniu. Jakoś pracował na mrozie -30. Zaczęło się łatwo, nawet biorąc pod uwagę, że olej, który wlałem, nie był najwyższej jakości.

Zalety: stosunek jakości do ceny, doskonały montaż, jakość części i obudowy, łatwość konserwacji, duża liczba serwisów Hondy.

Wady: Świece bardzo się nagrzewają, gumy ślimaków szybko się zużywają, a moc nie wystarcza do radzenia sobie ze stęchłym i mokrym śniegiem.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию