Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Przegląd odśnieżarki benzynowej Patriot PRO 777 S. Opis, zalety, prace wideo, recenzje właścicieli.

Recenzja odśnieżarki benzynowej Patriot PRO 777 S. Opis, zalety, prace wideo, recenzje właścicieli.

Opis

Wielofunkcyjna odśnieżarka benzynowa Patriot PRO 777 S to mocna i niezawodna jednostka, która maksymalnie wykorzystuje swoje możliwości na średnich obszarach.

W zależności od zadań, odśnieżarkę można optymalnie wyregulować, co pomoże w zmianach prędkości, wygodnej obsłudze i regulowanej wysokości obudowy.

Charakterystyczną cechą modelu są dwa warianty jego zastosowania. Pierwszym z nich jest zamontowanie szczotki na maszynie, a drugim użycie jako odśnieżarki. Szczotka jest dostarczana z urządzeniem. Dzięki tej modyfikacji sprawdza się na każdą pogodę i nadaje się do sprzątania terenu latem.


Odśnieżarka Patriot PRO 777 S jest wyposażona w czterosuwowy silnik benzynowy o mocy 5.5 KM.

Urządzenie uruchamiane jest za pomocą rozrusznika ręcznego, ale odbywa się to szybko i łatwo, start nastąpi nawet w najniższych temperaturach. Urządzenie ma 7 prędkości, 5 do przodu i 2 do tyłu.

O wydajności odśnieżarki Patriot PRO 777 S decyduje również szerokość i wysokość chwytu. Tak więc pierwszy parametr sięga 56 centymetrów, a wysokość to 24 centymetry.

Metalowy świder z łatwością poradzi sobie z każdym śniegiem, niezależnie od jego świeżości, jakość czyszczenia nie ucierpi. Wielofunkcyjne urządzenie zrzuca śnieg na odległość do 13 metrów. Kierunek wyrzutu jest regulowany w zakresie 190 stopni.


Specyfikacje

Moc silnika5.5 HP
Rozrusznikручной
Farah
Podgrzewane uchwyty
prędkość4 do przodu / 2 do tyłu
Typ kołakoła z agresywnym bieżnikiem
Funkcja odwrócenia
Szerokość łyżki56cm
Głębokość śniegu42cm
Pędzelszerokość 56 cm średnica 32 cm
Wymiary opakowania100h63,5h63 cm
Waga111 kg

Zalety

  • Szybka wymiana zużytego sprzętu na specjalny zaczep, który pozwala w łatwy sposób zmienić świder na szczotkę i odwrotnie;
  • Pojemny zbiornik paliwa, możesz pracować na pełnym baku przez długi czas;
  • Niezawodna przyczepność zapewniana przez bieżnikowane opony;
  • Uniwersalność odśnieżarki, dzięki wyposażeniu, może być wykorzystywana zarówno latem, jak i zimą;
  • Płozy chroniące maszynę przed uszkodzeniem.
Weiterlesen:
Pilarka łańcuchowa Stihl MS 221. Opis techniczny, charakterystyka i zasady użytkowania

Recenzja wideo

Opinie

Fora chwalą samochód, każda recenzja mówi o jego pozytywnych aspektach. Takich jak łatwość uruchamiania silnika w temperaturach do -30 stopni.

Łatwość sterowania, która pozwala sterować urządzeniem nawet dziecku. Szczególnie zwraca się uwagę na wielofunkcyjność, szczoteczka staje się nieodzowną rzeczą dla

właściciele.

Gregory zostawił ten komentarz:

„Samochód jest łatwy w prowadzeniu, przyczepność jest doskonała. Szczotka stała się nieodzownym pomocnikiem, bardzo łatwo zamienić świder na szczotkę. Jedynym problemem są paski. Bardzo szybko się zużywają. Musisz kupić pasek A700, A670 — zbyt ciasny, a A710 dynda. Ale znalezienie takiego paska nie stanowi problemu i kosztuje trochę. Ogólnie jakość jest dobra, a za tę cenę samochód jest doskonały ”.

Alexey pisze:

„Przede wszystkim chcę powiedzieć, że nie wyobrażam sobie już życia bez pędzla. Kupiłem go do czyszczenia bazy, terytorium jest duże, ale daje radę. Zauważyłem też problem z paskami, ale w Moskwie nie było problemu ze znalezieniem go. Technika jest dobra i wydajna”

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector