Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Trymer Al-KO FRS-4125. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Trymer Al-KO FRS-4125. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Trymer Al-KO FRS-4125

Motokosa AL-KO frs-4125 przeznaczona jest do koszenia trawy na działce własnej, w parku, ogrodzie lub lesie. Lekka i wygodna, wyjątkowo łatwa w obsłudze i manewrowaniu między drzewami, krzewami czy klombami. Moc silnika benzynowego wynosi 1,2 KM. co pozwala poradzić sobie nawet z gęstą roślinnością. Najlepiej pracować z kosiarką AL-KO frs-4125 na działce o powierzchni nie większej niż 20 akrów, ponieważ wraz ze wzrostem obciążenia silnik może się przegrzać, co doprowadzi do awarii.

Trymer Al-KO FRS-4125. Przegląd, specyfikacje, opinie właścicieli

Trymer Al-KO FRS-4125

Elementy tnące kosiarki mogą wykonać 7000 obrotów na minutę. W przypadku małej jednostki tych obrotów jest wiele, w wyniku czego właściciel otrzymuje wysoką wydajność. Silnik jest dość ekonomiczny, dlatego przy zbiorniku o pojemności 0,7 litra dodatkowe tankowanie nie będzie wkrótce potrzebne. Waga kosiarki Alco to zaledwie 7 kg, co osiągnięto dzięki zastosowaniu aluminium przy tworzeniu pręta. Wygodny uchwyt typu rowerowego pozwala na łatwą obsługę kosiarki. Dla dodatkowego komfortu przewidziano zastosowanie paska na ramię, na którym konieczne jest przypięcie się do kosiarki.

Zalety podkaszarki benzynowej AL-KO frs-4125:

  • autonomia ruchu;
  • Wysoka moc;
  • Manewrowość;
  • Łatwość użycia;
  • Niska waga.

Charakterystyka

Typ silnikabenzyna
Moc, W/KM900 / 1,2
Pojemność skokowa silnika, cm332
Szerokość cięcia, cm41
DyszeNóż wiosłowy, szpula na żyłkę
system cięciaobrotowy
Regulacja wysokościRęka
Pojemność zbiornika paliwa, l0,7
materiał pokładuplastikowy
Ciężar, kg7

Instrukcja obsługi

Do przygotowania mieszanki paliwowej służy specjalnie zaprojektowany czysty pojemnik. Proporcje benzyny i oleju do silników 2-suwowych przyjmuje się w stosunku 25:1. Składniki są dokładnie wymieszane i dopiero potem wsypane do baku w odpowiedniej ilości.

Nie należy stosować mieszanki, która była przechowywana dłużej niż 90 dni, ponieważ z czasem traci swoje właściwości. W związku z tym zaleca się zaopatrzenie w paliwo na krótki okres.

Przed uruchomieniem przeprowadza się kontrolę wzrokową trymera benzynowego Alco w celu wykrycia nieszczelności lub awarii. Nie używaj urządzenia, jeśli wykryto jakiekolwiek usterki. Naprawy należy wykonywać tylko w wyspecjalizowanych ośrodkach.

Weiterlesen:
Partner marki trymerów. Specyfikacje i zasady działania

Przegląd wideo

Przegląd podkaszarki benzynowej AL-KO BC-4125

Opinie właściciela

Recenzje online wskazują, że podkaszarka benzynowa Alco 4125 jest wygodnym i niezawodnym urządzeniem, idealnym do pracy na małych obszarach.

Władysław:

„Kupiłem sobie kosiarkę gazową do mojej daczy. Sam go zmontowałem, wyregulowałem kierownicę dla siebie, przyczepiłem do paska i jedziemy! Montaż zajął nie więcej niż pół godziny, bo instrukcje są jasne. Kosiarka jest doskonała, w pełni uzasadnia wydane pieniądze. Równie dobrze kosi zarówno małą trawę, jak i wysokie zarośla. Pierwsze wrażenia są bardzo dobre, więc nie doszło jeszcze do naprawy kosiarek.”

Maksym:

„Wybrałem kosiarkę do trawy przez długi czas i zdecydowałem się na Alco 4125. Uznaliśmy, że odpowiada nam ona ze względu na swoje właściwości. Zebraliśmy go bez żadnych problemów, bo nie ma tam nic skomplikowanego. Doskonale kosi wszystko, co znajdzie się pod żyłką i nożami. Początkowo zrobili mieszankę 1 litra benzyny na 40 gramów oleju, ale kosa nie zaczęła się dobrze. Potem zmniejszyli ilość oleju do 20 gramów i było fajniej. Wibracje na dłoniach i ciele są prawie niezauważalne.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector