Wielkawola.pl

Recenzje Motobloki, Agrotechnika, Rolnicze
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Odśnieżarki Partner. Specyfikacje i zasady działania

Mówiąc o wysokiej jakości pługach, nie można nie wspomnieć o włoskich pługach „Partner”. W asortymencie modeli tej firmy znajdują się potężne i profesjonalne, nowoczesne i trwałe narzędzia, które szybko i skutecznie pozbędą się nowego i starego, oblodzonego śniegu w możliwie najkrótszym czasie. Odśnieżarki Partner są kochane na całym świecie ze względu na przystępną cenę, wydajną i produktywną pracę, lekkość i łatwość konserwacji.

Założona w 1949 roku we Włoszech firma Partner specjalizowała się w produkcji pił łańcuchowych. Z biegiem czasu, gdy wielkość sprzedaży i produkcji znacznie wzrosła, Partner zaczął opracowywać inne urządzenia ogrodnicze. Tak więc w ich asortymencie pojawiły się również pługi śnieżne.

Doskonałe osiągi techniczne, silniki benzynowe o dużej mocy od razu pokochali wielu właścicieli prywatnych terytoriów. W chwili obecnej Partner zajmuje jedną z wiodących pozycji na rynku narzędzi ogrodniczych, produkując wysokiej jakości i trwały sprzęt.

Podstawowe wyposażenie odśnieżarek i produkcji „Partner”

Każdy nabywca odśnieżarek otrzymuje pudełko ze zdemontowanym sprzętem. Zestaw zawiera szczegółową instrukcję obsługi, która zawiera przewodnik krok po kroku dotyczący montażu i konserwacji odśnieżarki określonego modelu. Ponadto wraz z samym sprzętem kupujący otrzymuje komplet kluczy do montażu, konserwacji i naprawy sprzętu.

Firma Partner montuje swoje odśnieżarki w domu, we Włoszech, z komponentów dostarczanych z różnych krajów. Silniki, gaźniki i wiele innych są produkowane przez światowej sławy koncerny iw pełni spełniają wysokie standardy Partnera.

Gama modeli pługów śnieżnych „Partner”

W arsenale firmy nie ma wielu odśnieżarek i wszystkie należą do ręcznych maszyn benzynowych. Dzięki temu każdy model „Partner” nadaje się do małego i dużego użytku domowego. Wysoka moc silnika, ogromne osiągi, unikalne technologie zapewniające długą i prawidłową pracę sprawiają, że każda odśnieżarka Partner jest wyjątkowa.

Pług śnieżny Partner SB 210

Pierwsza i jedyna ręczna odśnieżarka do śniegu świeżego i oblodzonego z profesjonalnym silnikiem o mocy 4 koni mechanicznych. Dzięki tej odśnieżarce Partner możesz usunąć nadmiar śniegu z podjazdu lub podwórka w ciągu kilku minut dzięki uchwytowi o szerokości 51 cm i wysokości 27 cm.

Zakres modeli odśnieżarek Partner: opis, dane techniczne i recenzje

Pług śnieżny Partner SB 210

Model 210 jest dostarczany z instrukcją, w której można zobaczyć, jak ręcznie uruchomić odśnieżarkę. Zbiornik paliwa jest przeznaczony na 1,8 litra benzyny, co jest dość ekonomiczne. Lekki i całościowy „Partner” 210 stanie się nieodzownym pomocnikiem domowym w sezonie zimowym.

Weiterlesen:
Młot Motokosa MTK33LE. Przegląd, charakterystyka, recenzje

Pług śnieżny Partner PSB 240

Nowsza i ulepszona odśnieżarka z wysokiej jakości czterosuwowym silnikiem Briggs & Stratton o mocy 5,5 KM. Ten silnik jest wyjątkowy, ponieważ łatwo toleruje zmiany temperatury, a rozrusznik elektryczny w systemie łatwego startu uruchamia silnik po raz pierwszy nawet przy -40.

Zakres modeli odśnieżarek Partner: opis, dane techniczne i recenzje

Pług śnieżny Partner PSB 240

Szerokość robocza odśnieżarki „Partner” wynosi 61 cm, dzięki czemu w możliwie najkrótszym czasie pozbędziesz się nadmiaru śniegu na terenie. Operator może samodzielnie wybrać odległość odśnieżania (do 15 metrów) oraz kierunek, gdyż lemiesz obraca się o 190 stopni. Metalowy zsyp, wysoka jakość korpusu oraz wytrzymały mechanizm gwarantują Państwu niezawodną, ​​długą i sprawną obsługę sprzętu Partner.

Odśnieżarka „Partner” PSB 27

Następna pod względem mocy, ale nie ostatnia pod względem popularności, odśnieżarka włoskiej firmy „Partner” wyróżnia się jeszcze bardziej ulepszonymi wskaźnikami technicznymi i właściwościami. Profesjonalny silnik Briggs & Stratton o mocy 5,9 KM zapewnia niezawodną, ​​płynną i bezawaryjną pracę maszyny przez długi czas.

Zakres modeli odśnieżarek Partner: opis, dane techniczne i recenzje

Odśnieżarka „Partner” PSB 27

Operator „Partner” 27 samodzielnie ustawia zrzut śniegu (do 15 cm), a także kierunek wyrzutu. System łatwego startu oznacza rozrusznik elektryczny, który uruchamia silnik za pierwszym razem, nawet w niskich temperaturach. Uchwyt wynosi 68 cm, co wskazuje na szybkie i skuteczne oczyszczenie terenu ze świeżego i mokrego śniegu.

Odśnieżarka „Partner” PSB 270

Model ten można śmiało nazwać profesjonalistą dzięki potężnemu czterosuwowemu silnikowi Tecumseh o mocy 9 KM i 6,6 kW z automatycznym elektronicznym rozruchem silnika przy pierwszym uruchomieniu, niezależnie od warunków pogodowych. Duży świder o szerokości 69 cm i wysokości 58 cm łatwo i szybko oczyści teren pokryty nie tylko świeżym śniegiem, ale także mokrym, stęchłym i oblodzonym.

Zakres modeli odśnieżarek Partner: opis, dane techniczne i recenzje

Odśnieżarka „Partner” PSB 270

Operator odśnieżarki „Partner” ma możliwość pracy w nocy lub podczas mgły dzięki mocnemu reflektorowi. Możesz także samodzielnie regulować prędkość maszyny, kierunek i zasięg wyrzutu zebranego śniegu.

Weiterlesen:
Recenzja odśnieżarki HUSQVARNA ST 131. Opis, instrukcje, opinie właścicieli

Odśnieżarka Partner PSB 300

„Partner” 300 to najmocniejszy i być może najpopularniejszy model w całej gamie firmy. Jest łatwy w zarządzaniu i dość łatwy w utrzymaniu. Moc czterosuwowego silnika to 10 koni mechanicznych (7,4 kW), którą poprawia rozrusznik elektryczny, pozwala szybko i sprawnie oczyścić zaśnieżony teren.

Zakres modeli odśnieżarek Partner: opis, dane techniczne i recenzje

Odśnieżarka Partner PSB 300

Operator może wybrać prędkość „Partner” 300 między 6 prędkościami do przodu i 2 prędkościami do tyłu. Szeroki uchwyt 76 cm sprawi, że sprzątanie będzie szybkie i skuteczne.

Eksploatacja, konserwacja, główne usterki i ich rozwiązanie

Właściwe obchodzenie się z każdym sprzętem gwarantuje jego długą i sprawną żywotność. W związku z tym instrukcje dla każdego modelu odśnieżarek Partner wskazują podstawowe zasady, których należy przestrzegać w celu prawidłowego użytkowania i konserwacji maszyn. Znajdziesz tam wskazówki i porady dotyczące wyboru benzyny, oleju, a także listę głównych usterek odśnieżarki, z czym mogą się one wiązać i jak je naprawić.

Uzupełnianie paliwa i oleju w odśnieżarkach Partner

Do napełnienia zbiornika paliwa producent zaleca stosowanie wyłącznie czystej i świeżej benzyny, której minimalna liczba oktanowa wynosi 87. Ważne jest, aby benzyna nie zawierała ołowiu. Nie ma również potrzeby dolewania oleju do paliwa.

Olej w zbiorniku należy sprawdzać co 5 godzin pracy. W razie potrzeby należy go uzupełnić.

Niezwykle ważne jest, aby w zbiorniku znajdowała się wystarczająca ilość oleju przez cały okres eksploatacji sprzętu Partner, aby zapobiec awariom i awarii odśnieżarki.

Główne awarie Partnera i ich eliminacja

Jeśli samochód się nie uruchamia, należy sprawdzić, czy zawór paliwa jest otwarty, czy w zbiorniku jest wystarczająca ilość benzyny, czy przepustnica i przepustnice powietrza są ustawione prawidłowo, czy wciśnięto starter, czy końcówka świecy zapłonowej jest podłączony i czy jest ogólnie w dobrym stanie.

Jeśli odśnieżarka Partner rzuca za dużo śniegu, spróbuj zmniejszyć prędkość i objętość. Przyczyną tego może być również zatkany otwór wentylacyjny lub tłumik.

Jeśli znajdziesz takie problemy, które nie są opisane w instrukcjach lub samoobsługa nie zadziałała, zaleca się skontaktowanie się z centrum serwisowym, w którym doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści naprawią wszystkie awarie.

Weiterlesen:
Recenzja odśnieżarki HUSQVARNA 9027 STE. Opis, instrukcje, opinie właścicieli

Recenzja wideo z pracy odśnieżarek „Partner”

Recenzje właścicieli Partnera i jego odśnieżarek

Na wszystkich forach i sklepach internetowych można znaleźć tylko pozytywne recenzje zarówno o Partnerze, jak i jego produktach. Na przykład nowi i już doświadczeni właściciele odśnieżarek Partner stale chwalą kompaktowość, moc i wydajność maszyn. Wielu użytkowników zwraca uwagę również na wygodny system szybkiego uruchamiania.

Dmitrij, 45 lat, Odessa

„Kupiłem rodziców na daczy„ Partner ”27. modelu. Sprzęt podobał mi się i mojemu ojcu. Wszystko jest bardzo dobrze zrobione dla sumienia. Duża moc, a co za tym idzie wydajność. Uruchamia się i działa płynnie w niskich temperaturach. Nie mam żadnych komentarzy. Polecam.»

Aleksander, 38 lat, Sumy

„Kupiłem modele PSB 240 do użytku domowego w prywatnym domu„ Partner ”i bardzo tego nie żałowałem. Za całkiem przyjemną cenę i z polecenia sąsiada kupiłem odśnieżarkę do odśnieżania dużego terenu. Najbardziej podobało mi się to, że sam możesz ustawić, jak daleko pada śnieg i w jakim kierunku ma lecieć. Tankuję 95 benzyny, mimo że instrukcja mówi zalecany 87.

Zalety: przystępna cena, ręczna regulacja odległości odśnieżania, łatwość obsługi, zwrotność i doskonałe wyważenie.

Minusy: przyczepność. ”

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector